Skip to main content

Topic: Letenje iznad kuča (Read 19948 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #60
+

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #61
mislim da nema potrebe da se osniva odnosno otvori još jedan MAK trešnjevka

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #62
a "politika" se pikne svuda , ja mislim da cu se rjesiti svih letjelica  :-*

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #63
Niti pomislit da bi se išo neki MAK rasformirat kad smo trenutno bez terena za letenje., tj. terena ima al nema volje da se neki dio uredi i održava. Fali nam dobrih starih vremena tipa družbe Pere Kvržice. Ima nas al se očito sramimo jedni drugih pa rađe letimo po šikarama.
Uglavnom u zadnjih par dana sam obišo km i km puteva i livada u okolici sv. Nedelje al sve sama šikara a di je nekaj održavano tu su kuče i održavani privatni posjedi. Imam ja jednu krasnu livadu kod mjesta Rakitje prema Ježdovcu al problem je kaj je autocesta ni 100 metara od livade i eto problema.
Dugogodišnji član sa ovog foruma je isto u potrazi i pregovorima na jednoj lokaciji kod Jankomira, lokacija je ko stvorena za nas, pregovori su u tijeku pa ako bog da sreče možda nekaj iskrsne.
Ja imam rješenu i kosilicu i valjak i malčer i volju i modela za letit i podučit nekog kak razbit model al nemam mjesto di budemo imali svoj mir.

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #64
Ja sam za rad uvijek! Nemam niš drugo osim pokoji model za posadit al eto!  8)

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #65
ne kuzim a zakaj ne letite na luckom ?
ko leti visoko , nisko padne

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #66
ne kuzim a zakaj ne letite na luckom ?
a kad se može letjeti na lučkom? gdje ima ikakva obavijest o letenju na lučkom? što treba i kakve su upute o letenju na lučkom? što je to lučko? zašto letjeti u lučkom?

'iljadu zašto, 'iljadu zato, enciklopedija za mali romi  :D

 ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Letenje iznad kuča

Reply #68
na zalost nista i od nikog nebute nista dobili, sve smo mi to pregrmeli puno puta,a na luckom morate imati izkaznicu da bi digli kljuc kod vojske a za detalje pitati mk tresnjevka, zakaj pa pista je dobra i nesmetas nikome ako se drzis regula etc.
u ponedjeljak vjutro bu sigurno netko tam pak se raspitajte
ko leti visoko , nisko padne

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #69
ako Ste pratli storiju sa skate parkom...
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/milan-bandic-porucio-skaterima-da-mogu-biti-mirni_321979

dečki buju na kraju dobili na Bundeku prostor za skate - park...
možda treba probat na isti način...

@Marjan
nije da sam baba, ali daj pripazi malo na pravopis... moj klinjo koji ide u 5. razred o.š. bi za ovoliku količinu grešaka u tekstu
popušio keca sam tak... >:(

dobili bumo kitu labudovu a ne skatepark...to su price za malu djecu

a i na SCu je kulturni centar gdje se svaki dan skuplja ekipa itd. itd. Bundek je grozno rješenje.

znaci plan je napravit par sranja sa modelima pa rec da nam treba livada? mozda i uspije :D

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #70
ovo kaj se tice sk8...jedan sam od nas koji je doveo sk8 u hrvatsku,čitaj jugoslaviju.cijelu mladost sam skejtao i prozivio sam sve i svasta kako bi danas skejteri imali svoje mjesto pod suncem.tukli se s pijanim bbb, sa murjom, sa svakim komu se digao qrac pa je dosao iskaljivati nervozu na skejterima,tjerali su nas, zabranjivali....


...i kao tata skejtinga u hrvata slobodno mogu reci da je ovo izdrkavanje i politicko nadmetanje. nije ni jasno tko tu koga jer sam daleko, i vec podosta udaljen od sk8 scene, no i sam sam skejtao kao stari konj kod SCa i nije mi jasno od kada je to skulptura i koji je tamo nastao problem...

...a sv emi to nije jasno jer JA KAO DJETE NISAM IMAO SKEJT PARK A DANAS IMAMO VELIKE LIJEPE SREDENE SKEJT PARKOVE NA JARUNU I SPANSKOM!!!! zaista mi nije jasno tko i zbog cega se sada ovdje buni jer skejt parkovi postoje NO ZALOSNO JE GLEDATI KAKO ZJAPE PRAZNI ILI S TEK DVA TRI SKEJTERA/ROLERA!!

kao da mi imamo tri aerodroma ali eto, mi bi bas cetvrti...iako u dusi tata skejtinga, meni se sve to ne svida i ne podrzavam JER MOGUCNOSTI imaju a nisu je iskoristili. i sada javnost trpaju s glupostima bespotrebno.

ovo cisto pisem kako bi se dobila slika o cemu se tu radi. no da, mogao bi se sloziti da bi i modelari mogli na slican nacin nesto napraviti, no nama nemaju kaj srusiti da bi tu rabotu politicki uzdigli u medije...ostaje nam samo mogucnost da organiziramo raznorazne prezentacije modelarstva, od jaruna pa do bilo kojeg drugog mjesta gdje bi mogli doci ljudi pogledati nas hobi. i samo uz takvu prezentaciju i potaknut interes gradana, medija, a mozda i pokojeg politikanera koji ce u ovome odmah vidjeti suskavu priliku, dobijemo i mi mogucnost nekaj izboriti za sebe.

no zalosno je da vec odavno nije to odradeno na razini grada-skola-institucija kako bi se ovaj hobi nasao na popisu hobija interesnih za mladez pa na osnov toga dobio i prostor i financije kako bi hobi zazivio na takav nacin.

nemojmo se obazirati na nekakvo skretanje paznje javnosti s tekucih problema jer nama to ne treba. mjesta ima, nade ima, no sve je ostalo samo na nama samima tj. modelarskoj sceni. bude li i kada, sami cemo odluciti o tome  ;)


i jedna slikica iz večernjaka....e da je meni/nama bio ijedan parkic tada, rampa ili barem da je bilo razumijevanja ljudi kao sto je to danas..a ne kao danas da je to modni dodatak a ne strast i ljubav..no, ovako je to radio old school sk8 guru  ;D

[attachimg=1]
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #71
ako Ste pratli storiju sa skate parkom...
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/milan-bandic-porucio-skaterima-da-mogu-biti-mirni_321979

dečki buju na kraju dobili na Bundeku prostor za skate - park...
možda treba probat na isti način...

@Marjan
nije da sam baba, ali daj pripazi malo na pravopis... moj klinjo koji ide u 5. razred o.š. bi za ovoliku količinu grešaka u tekstu
popušio keca sam tak... >:(

dobili bumo kitu labudovu a ne skatepark...to su price za malu djecu

a i na SCu je kulturni centar gdje se svaki dan skuplja ekipa itd. itd. Bundek je grozno rješenje.

znaci plan je napravit par sranja sa modelima pa rec da nam treba livada? mozda i uspije :D
vidim da kopčaš na prvu...  :D :D :D