Skip to main content

Topic: DIY Base station (Read 5757 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DIY Base station

Napokon sam uzeo Eagle eyes zbog diversitya pa rekoh, sad je vrijeme i za upgrade baze...

Kupio jeftilen kofer u Bauhausu i eto ga! Mislim da ima par dobrih rješenja koje baš i nisam vidio drugdje...

  • Kad se zatvori, sve je sigurno za transport i kači se na tronožac standardnom spojnicom.
  • Otvoreni poklopac služi kao radni stol.
  • Kad si u letu, možeš zatvoriti i onda ti je ekran u mraku pa ne treba sjenilo a kabel ide uredno van za Fatshark.
  • Usmjerena antena nije više spojena vezicama za tronožac nego sam složi osovinu koja ide uredno gore iz tronošca pa je antena višlje i može se okretati skroz u krug.
  • Unutar kofera je nosač za cirkularnu antenu, fatshark etui i gopro pa su drangulije u transportu zaštićene

Kak vam se čini?

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]


Odg: DIY Base station

Reply #1
Attachment Invalid Or Does Not Exist

digni na ImageShack ili nesta slicno pa stavi linkove
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: DIY Base station

Reply #2
Ma ja sam editirao post... Sad sve sljaka...

Odg: DIY Base station

Reply #3
Super izgleda!!! :)




Odg: DIY Base station

Reply #6
Hahahaha dobra!

Odg: DIY Base station

Reply #7
A nemreš očekivat pola sata od objave posta da imaš 100 lajkova, ali imaš za početak MOJ! :- )
Uredno i lijepo složeno, a ne ko moj kupus... Sramim se :-(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: DIY Base station

Reply #8
Evo iskoristio sam ostatak slobodnog prostora u koferu. Složio držać za Fatshark etui, nosač za gopro, nosač za cirkularnu antenu.

Tako da su sada najosjetljivije stvari za transport unutar kofera. Još da je stala usmjerena antena, di bi mi bio kraj...

[attachimg=1]

Odg: DIY Base station

Reply #9
Super si to složio. :)
 
Trebo bi i ja nešto po tom pitanju napraviti a ne da svaki put kada idem leti FPV da prvo moram skelu sastaviti pa tek onda počet postavljati antene.

Odg: DIY Base station

Reply #10
Hahaha, ti imas najozbiljniji tronozac što sam vidio... To si maznuo na U2 koncertu gdje je nosio zvučnike... :)

Odg: DIY Base station

Reply #11
kad leti na monitor od 72 cm  :D, može u isto vrijeme letiti i gledati televiziju kolki je .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''



Odg: DIY Base station

Reply #14

Dag sve ti je super osim snimaća .I ja ga imam .Ako si likvidan ovo je zvjerka

http://www.readymaderc.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=11_14&products_id=1204

isto tako za chrosshair antenu preporuka lawmate  rx. dokazano najbolji.

Vidio sam taj snimać ali neću radit upgrade u ovom trenu... Moram šparat. Malo po malo...

zato sam i rekao ako si likvidan , a danas je teško biti likvidan.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''