Skip to main content

Topic: extra 300 sti (Read 9003 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: extra 300 sti

Reply #1
Ma svaka vam cast momci! Ovo je vrhunsko!

Odg: extra 300 sti

Reply #2
Ovo je brutalica....

Trebate test-pilota? :)


Odg: extra 300 sti

Reply #4
vidio u živo, super stvar  :o

bilježim se za jedan krug :)

koliko bu kit ak mislite prodavat u dijelovima?

extra 300 sti

Reply #5
To je to, prodano!

Odg: extra 300 sti

Reply #6
vidio u živo, super stvar  :o

bilježim se za jedan krug :)

koliko bu kit ak mislite prodavat u dijelovima?
bok Tome.extrica je namjenjena za brzu gradnju,jeftin materija,l naravno prihvatljiva cijena za nas hrvatske modelare,koji i bas nemaju pare za nekaj skuplje.ja sam malo zakomplicirao krilo,ali kaj ces volim da to na nekaj lici, inace se model doslovno slaze ko legaci. :) kak je tvoj bebać, :)

Odg: extra 300 sti

Reply #7
Kad bu to u zrak? O kolko para se cca radi?
Stvarno super odradjeno...


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: extra 300 sti

Reply #8
Izgleda fantazija! Kolega koliko bi to kostalo? no ja bi model sa oko 160cm raspona krila?? i dali je moguce?

i model od 120cm raspona koliko bi kostalo, dalo bi bilo moguče doraditi za manji nitro motor??

Odg: extra 300 sti

Reply #9
Ljepo ljepo, jel bi mogli na 1100 mm raspon? ja bi ju slago na 3d i sam bi si zrezo kontrolne površine da budu velke taman za 3d.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: extra 300 sti

Reply #11
Zed, nemam pojma koliko bu kostal model,to ti reze moj kum nostromo, ali sigurno prihvatljivo :)  Toki,svasta se da iskombinirati,vrsta materijala, velicina,cvrstoca...masti na volju 8) Diogen, furnir coto jako dugo postoji u modelarstvu,barem sam ga ja puno koristio,jer balze nije bilo u vremenu kada sam poceo s modelarstvom.mrvicu je tezi od balze,ali je zato puno cvrsci a cijena 3000mm x 200=7kn 8) 

Odg: extra 300 sti

Reply #12
Izgleda fantazija! Kolega koliko bi to kostalo? no ja bi model sa oko 160cm raspona krila?? i dali je moguce?

i model od 120cm raspona koliko bi kostalo, dalo bi bilo moguče doraditi za manji nitro motor??
kod nostroma je sve moguce,duzina, sirina,tezina itd

Odg: extra 300 sti

Reply #13
Izgleda fantazija! Kolega koliko bi to kostalo? no ja bi model sa oko 160cm raspona krila?? i dali je moguce?

i model od 120cm raspona koliko bi kostalo, dalo bi bilo moguče doraditi za manji nitro motor??
kod nostroma je sve moguce,duzina, sirina,tezina itd
zvuci pozitivno! 

Odg: extra 300 sti

Reply #14
Mirt daj jos slika i podataka, ne budi škrt :D