Skip to main content

Topic: gliser-brod od balze-pitanje ! (Read 5985 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gliser-brod od balze-pitanje !

zanima me, kolika mora  biti debljina balze, za izradu nekog rc broda,od nekih 80-tak centimetara..?  dali to sa vrucim ljepilom radit, i preporucite mi, koju stanicu, i koji motor bi najbolje pasao za taj ''brod''  vucem se na ovo 

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #1
dečko odi prvo napravi mini eco model pa onda na veče....

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #2
nebrini se ti...imam ja iskustva...nego zanima me, di ima nacrta za skinut, za neki gliser, ili tako nesto...pitao sam RACE pa jos cekam odgovor, posto nije online..znas li mozda ti?

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #3
imas iskustva sa rc brodovima???? ili si to mislio da imaš iskustva u modeliranju!!!!! na temi eco wiesel sam ti poslao adresu


Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #4
zrak i voda nije isto nemoj se zavarati.....

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #5
 :D :D :D :D  ja znam raditi brodove,vec sam i jedan napravio... samo mi nije jasno bas ono kod leglera, jacina motora, i koji legler treba, taj mi dio nije jasan, a ja sve ostalo znam raditi  :D :D :D :D :D :D :D :D ;D ???

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #6
ja radim glisere, a ne avione

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #7
 :D :D :D :D o jebote...... pa kaj onda tak ne veliš....  ;D

onda nemaš beda......


Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #8
pa ljepo ti pise, pod tema _ gliser-brod od balze

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #9
da al nisi ništa postao o to brodu.....
ko bi znal da si ga već napravil.....

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #10
to je bio prvi :)   sada  sljedi drugi, bolji... sada prikupljam djelove, imam servo, propelere, i osovine, ali cu ici na jedan motor, i servo... tako da moram kupiti stanicu, i motor ( po mogucnosti neki brushless, ili brushed )

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #11
jedini je problem kod toga svega je da tak dugo dok ne sprobaš čamac sa elisom neznaš kolko točno ampera vuče.
kak sam ti več napisal najbolje ti je da si nabaviš shunt onda budeš znal kolko ti točno vuče.
bez obzira što u karakteristikama piše kolko motor ampera max vuče; sa propelerom u vodi če vuči više
tak da shunt,shunt,shunt,shunt,shunt,shunt......

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #12
brushless definitivno

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #13
a reci mi, nabavljas li ti mozda motore od nekud, ili imas...posto se meni ne isplati samo motore nabavljat..........razmisljao sam uzeti stanicu sa pogon na 2  motora, i plus servo rx, znaci da kaa ja skrecem motori normalno rade, a da mi skrece sa servom...prodajesli ti brushless motore, ili 1 motor?  sada neznam,cekam odgovor od ''drvenog'' jel mi moze prodati smao motore, pa se cujemo jos u vezi motora..

Odg: gliser-brod od balze-pitanje !

Reply #14
nemam ti ja za prodati.... kak sam več napisal glavni izvor mi je e-bay jer nema poštarine...... znači kužiš se u elektroniku..... jer ja sam imal u planu takvo nešto jer mi doma stoji elektronika od high winda a nisam nikoga našel ko bi mi preradil elektroniku.