Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1036307 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1756
Turnigy nanotech 3s 2200 45-90
Ft je 11-12 min

S tim da se ja ne ganjam jos ko ovi ludjaci

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1757
Ocekujem da ce ft s kompletnom opremom i kad ga nagazim bit oko 9 min

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1758
Sutra idem poslom do Buzeta, furam minija po obavezno. Jel zna netko neku dobru lokaciju tamo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1759
Da se malo uključim,instalirao sam i ja nove motore,za razliku od ZMR,izgledaju mnogo bolje. Nisu kao  ovi vaši o kojima se trenutno priča,ali meni su mnogo bolji od starih. Polako,biće i Cobre jednom. Međutim 5040 ne mogu da iskoriste njihove mogućnosti. A 6 incha propovi ne mogu na frejm???? Šta sad??? Postoje li dobri 5045 ili 5050 eventualno???
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1761
Hvala.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1762
Krešo. Mislim da kad se spustiš u Buzet cestom iz Rijeke, lijevo na brdu imaš neki stari grad. Možda bi bilo dobro obletjeti ga. Predivno izgleda kada se približavaš

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1763
Napokon vidio malo sunca, ali ko za vrag frend stao na prop i malo ga otkinuo, a ja naravno nisam uzeo rezervne, pa me quad malo navlacio u stranu i imao jello, ali vrijeme i mjesto su super tako mogu i ciglu letit , samo da je gusta


FPV - ISTRA :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1764
Dobar dobar ;), trebao si bar jedan kadar okinut iz zraka ovo sve ostalo je za 5 ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1765
Tocno sam si i ja to mislio, u jednom trenu se vidi da je mracan krajolik a on se nije ni jednom digao 100 metara da ga vidimo! Ma on samo brije na racing...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1766
Stari moj kablova na sve strane, vjerovatnost da zapnes je neizbjezna, a kad padnes na kamen onda sve u vrecicu i u smece. Bolje mi je dolje bilo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1767
Dobra lokacija nigdje nikoga.
koja razlika u vremenu tu u zg i tamo nebo i zemlja.
Super  video. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1768
Stvarno je odlicna lokacija :)

Cudo kako je sve prazno, i ja bi se bojao letit po ulicicama, da nebi iza nekog coska neko izletio :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1769
Ovo je neko mjesto Sovinjak ili ti Ghost town