Skip to main content

Topic: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303 (Read 8252 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #15
Ima na e-bayu kit za JR-9303 za promjenu moda sastoji se od lemilice nešto licnaste žice i table xanax-a :D
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #16
Jesi siguran da želiš letit u Mode4?
Naime velika većina (možda je ovo pitanje za anketu) leti Mode2.
Nekad ćeš doć u priliku letit nečiji model ili ćeš nekom dat tvoj model pa će bit krša ako se čovjek ne snađe. Ja imam frenda koji leti tako da kad gurne palicu napred model ide gore ??? Njemu je tak zgodno.

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #17
Siguran...  ;) Tako me je naucio "instruktor" prije 17 godina (dakle jos u 7.razredu osnovne skole) i do danasnjeg dana malo mi je previse uslo pod kozu/mozak, da bih to mjenjao. Ima nas vise takvih na sjeveru  8)

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #18
Zahvaljujuci nesebicnoj pomoci i preciznim uputama "mdrazic"-a evo uspio sam promjeniti MODE, na cemu mu se jos jednom zahvaljujem i sada mi je konacno srce na mjestu. Sve radi BP i jedino mi sada preostaje jos na novo isprogramirati sve modele... ;D

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #19
"jedino mi sada preostaje jos na novo isprogramirati sve modele", zašto, zar promjena moda mijenja funkcionalnost programa? Čemu onda uopće modovi?
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #20
Kod ovog nacina promjene moda, dakle spajanjem jumpera SJ6, stanicu treba kompletno resetirati i na novo kalibrirati sto uzrokuje brisanjem memorije  :-X . Ionako je svatko podesi prema svojim potrebama a kod eventualne prodaje novi vlasnik je opet sebi prilagodi. Sad kada skuzis princip sve izgleda jednostavno i treba nekih 15 min. komplet izmjenu moda.

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #21
Bem ti meni se čini lakše naučiti letjeti u mode 2  ;D
 
Kak si izbrisao memoriju? Pretpostavljam samo modele ili se nanovo mora nekako učitati cijeli program u stanici ako da kako si to izveo?
 
Sad me zanima a nikad nisam ni pomišljao na takve stvari. Možda pomogne jednom našem kolegi koji je kupio mode 1 DX5 Spektrumovu stanicu i razgovarali smo nešto kako to promjeniti samo nema se hrabrosti upuštati u tak nešto.
 
Možda netko ima kakav savjet za njega.

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #22
Bem ti meni se čini lakše naučiti letjeti u mode 2  ;D
 
Kak si izbrisao memoriju? Pretpostavljam samo modele ili se nanovo mora nekako učitati cijeli program u stanici ako da kako si to izveo?
 
Sad me zanima a nikad nisam ni pomišljao na takve stvari. Možda pomogne jednom našem kolegi koji je kupio mode 1 DX5 Spektrumovu stanicu i razgovarali smo nešto kako to promjeniti samo nema se hrabrosti upuštati u tak nešto.
 
Možda netko ima kakav savjet za njega.

Promijenim mu ja hardware-ski, ako ne ide drugačije. Zvrcni me da se dogovorimo.

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #23
Bem ti meni se čini lakše naučiti letjeti u mode 2  ;D
 
Kak si izbrisao memoriju? Pretpostavljam samo modele ili se nanovo mora nekako učitati cijeli program u stanici ako da kako si to izveo?
 
Sad me zanima a nikad nisam ni pomišljao na takve stvari. Možda pomogne jednom našem kolegi koji je kupio mode 1 DX5 Spektrumovu stanicu i razgovarali smo nešto kako to promjeniti samo nema se hrabrosti upuštati u tak nešto.
 
Možda netko ima kakav savjet za njega.

Promijenim mu ja hardware-ski, ako ne ide drugačije. Zvrcni me da se dogovorimo.

Moram se sa njim čuti. Hvala kolega na pomoći  :)  opet

Odg: Promjena MODE 2 u 4 kod JR9303

Reply #24

Kak si izbrisao memoriju? Pretpostavljam samo modele ili se nanovo mora nekako učitati cijeli program u stanici ako da kako si to izveo?


Memorija se sama izbriše incijalizacijom, dok program ostaje unutra u netreba ga ponovo ucitavata samo kalibrirati palice...