Skip to main content

Topic: 01.03. - klimatski pocinje proljece (Read 24110 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #3
u niskom smo startu :)

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #4
Neke čižmake na noge i vidimo se, ne ?

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #5
Samo nek još pomaknu čuku na ljetno vrijeme.

Uspio sam dogovoriti familijarni konsezus - leti se:

ponedjeljak, četvrtak od 17:15 do sumraka
subota - 13:00 - 15:00
nedjelja  - any time

i nema nisam znao i sl.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #6
Kaj bude nekog kod Čeha subota-nedjelja? :P
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #8
I ovdje ekipa napeta ko puske...  :D , sam se ceka sunceko...  8)

Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #9
Subota na kanalu cehi ceka da se otvori sezona letenja a vjerujem da ce biti i maiden letova  :)


Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #10
Ja bum došel sam gledat  8)
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }




Odg: 01.03. - klimatski pocinje proljece

Reply #14
A da malo začinimo sezonu?

Dosta letača ima EasyGlidere - recimo natjecanje po F5J pravilima - ali bez limita na motore opremu i sl.

Ili - BILO KOJA jedrilica - leti se "Last Down" tj. svi u zrak (sa jako skresanim radom motora 10-15 sec - može i po dogovoru ovisno o termici - jača termika kraći rad motora) - a zadnja tri koji ostanu u zraku moraju sletiti na crtu u roku 1 min.

Ili - 5 osnovnih akro figura sa bilo kojim modelom - sude svi prisutni po vlastitom nahođenju i principu umjetnički dojam.

Ili - EasyStar (Bixler) i sl. - Pilon race oko dva zabodena štapa na razmaku 50m - tko više krugova u 2 min.

Sve ovo pišem iz nosa bez velikog razmišljanja - sve ideje, pokude, pljuvanje itd - više nego dobro došle.

Sve je zamišljeno ISKLJUČIVO KAO ZABAVA - nema natjecanja sa puknutim kapilarama u očima, durenja, psovanja, prigovaranja itd.

Pobjednik plaća pivu, zadnji dvije pive.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }