Skip to main content

Topic: 4.3.13 nova lokacija (Read 16463 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #15
Svi su prepoznal ogroman plato ispred TC west gate, šljunak je pogodan za slijetanje a u pozadini je i cesta bez prometa. ima dovoljno neba i nikakve ugroze za ljude ili imovinu ( obučen sam tak jer me je zvukel s posla ) ;D ;D

4.3. west gate

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #16
Cuj meni se jos zivi, pa zapravo nesmem zucnut koja je zapravo uloga Smiljca u stvarnom zivotu.... :-X :-X :-X
...dobil sam ga na foru pa se raskrinkal... si ga videl... ko glumac  ;)

je, bome fejst opako djeluje onak skockani, ko bi reko da je inače takva dobra duša od čovjeka. ;) :D
trebalo mu je uvaliti neku nitro letelicu da malo poštelava motor, taman je imala radnu obleku na sebi prigodnu za naštelavanje motora. 

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #17
Marjan moraš doć kad se dogovorimo da provozamo sve aviončeke sa kotačima,a ono kaj veliš i Jankomir je dobra opcija-priključujem se košnji ;) ;)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #18
Dogovoreno Smiljac, zahvaljujem na pozivu i svakak dolazim jer ste vrhunska ekipa. Ljepa vam je i ova pozicija i svak ju treba iskorištavat dok se može al ja još uvjek navijam za neku lokaciju kod Jankomir, ipak priroda ima prednost pred šoderom. Sutra ja idem gledat jednu lokaciju na Jankomiru di je stvarno tvrda i ravna zemlja bila pa nabacim fotku i ak vam bude pasalo svi skupa ju posjetimo jer se autom 200-300 metara vožnje dođe na samo mjesto.

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #19
Ma Jankomir bi bio idealan da nema one glupe sume, savrsena je za gubljenje aviona...   >:(

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #20
Ma Jankomir bi bio idealan da nema one glupe sume, savrsena je za gubljenje aviona...   >:(

Šuma Striborova, to su one utvare mislim da se zovu Nevidičići maznuli avionček.
damarko je si ti kolko se ono sječam osto bez zagija u toj šumi, nemogu vjerovat da je nesto ko da je u zemlju propao. 

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #21
Je, ja sam u toj ukletoj sumi zgubil zagija...

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #22
Javljam se za potragu pa ak nisi izgubil nadu i pomiril se sa zagijem možemo još malo pročešljat mjesto, ono nikad se nezna.
Osim ak ga nije kakva tetkica našla pa si sad propelom ispod suknje ventilira i čudi se kakvi je to dobri ventilator  :D :D

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #23
Ne vjerujem vise, bilo je to prije 3 tjedna, sada i da ga nadjem, sumnjam da bi stogod radilo...
Drugo, trazili smo ga nas cetvorica 2 - 3 sata, nismo nista nasli...

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #24
Nemojte se čuditi kaj nema zagija naše čarolije i coprnje su jačee :P :P

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #25
Bus videl slijedeci put kad uzletis cije su jace... heh

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #26
Bus videl slijedeci put kad uzletis cije su jace... heh

Daj se skoncentriraj! Pa si videl kak Smiljac istinski izgleda?! Ruski mafijasi su male bebe za njega  8)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters


Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #28
Gdje  vi točno letite? Tam na nasipu kod Save ili iza king krosa?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #29
Ako mislis na Jankomiru, onda kod jezera, znaci na nasipu kod Save, ali s obrnute strane mosta u odnosu na King Cross.

Imas pod temama za letenje lokacije..