Skip to main content

Topic: jeste znali za ovu stranicu HHO!!  (Read 11521 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #2
Nije fejk.

Osobno ne volim pričati o nečemu o čemu nemam pojma, al o ovom imam neka sitna iskustva.  ;)

Stvar radi na starim dizlima, na benzincima uštede nema osim što je ispuh puno čišći-vidio sam kak to izgleda, ekotest prije i poslije ugradnje.

Kod starih dizela poboljšava sagorijevanje pa manje troše, bolje idu.

Inače za one koji nisu znali i u nove dizele se legano ugrađuju plinsku LPG tj proban/butan sustavi radi poboljšanja sagorijevanja-manje troše i bolje idu, ušteda je nekih 20%-i to sam vidio u jednom kamperu kad su ugrađivali.

Btw za probu sam doma složio jedan HHO generator od 20 inox ploča 10x10cm, zanimalo me dal to stvarno tak "kipi" kad prištekaš napon i stvarno s običnom vodom bez dodane kemije stvar radi.

Nisam imao hrabrosti to staviti u auto jer smjesa vodika i kisika je nevjerojatno explozivna  ::)

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #3
Nije nitko rekao da u vodi nema vodika, rekao je da nije efikasno za pogoniti automobil na taj način da u njemu proizvodiš vodik :D

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #4
Kao kemičaru, teško mi je ostati izvan rasprave o ovoj temi, pa eto i pokoja od mene. Prića o HHO generatorima (nesretna li naziva) u početku je bila usredotočena na uštedu goriva kroz dobitak energije koja nastaje izgaranjem plina praskavca u motoru. Ta je prića ubrzo zamrla zahvaljujući dokazanom gubitku u energetskoj bilanci, kao i činjenici da praskavac izgara detonantno što oštećuje motor. Zatim slijedi druga, teže dokaziva hipoteza da uvođenjem praskavca ili čistog vodika u motor nastaju novi uvjeti u cilindru motora koji poboljšavaju izgaranje i time štede. Budući da su od prije poznati sustavi uvođenja plinova i vodenog aerosola u motore pokazali određene rezultate u poboljšanju nekih karakteristika rada motora, ova je hipoteza mogla zaživjeti kao točna. Možda ona to zaista i jest, ali današnji motori sa sofisticiranim elektronskim upravljanjem ne ostavljaju mjesta uštedama jer svo gorivo u motoru izgara bez ostatka. Uštede bi možda bile ostvarive u laboratorijskim uvjetima. U stvarnom svijetu ostaje nam samo čuvati se "teške noge na gasu" i eto uštede!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #5
Cijela priča je krenula kad je čovjek radio elekrolizu vode nekim rezonatorima s određenom frekvencijom.

On je dobio HHO točnije kisik i vodik u atomskom NE molekularnom obliku-samo to nije nikad "dokazano".

Ovo o čemu tu pričamo nisu HHO generatori nego H2-O2 generatori.

Inače neki pristupaju svemu ko daje sve izmišljeno, ko da se više nema što izumiti, otkriti,a svakodnevicu nam određuju okviri stari parstogodina 

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #6
Elektrolizom vode na elektrodama nastaju nascentni vodik i kisik. Za to nisu potrebni tajnovito oblikovani rezonatori  skrivenih frekvencija. Ono što trebaš je visoka temperatura i/ili UV zračenje kako bi spriječio rekombinaciju atomarnih u molekulske plinove. Što bi dobio time drugo je pitanje.
Inaće, neki zaista pristupaju svemu kao da se nema što izmisliti. Takvi ipak predstavljaju manji problem od onih koji smatraju da prije njih ništa nije izmišljeno. Srećom, stoljetni okvir nas ući kako postupati i s onim prvima i s onim drugima.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #7
Drago nam je da je netko pokrenuo priču o hho. Evo i mi iz Osijeka imamo ponešto za dodati. Ovo nimalo ne umanjuje pravo svakoga od vas ( uključujući i skeptike ) da se malo osvrnu na tekst proizvođača HHO opreme iz Hrvatske. Molim čitatelje da imaju u vidu da je HHO Generatori Osijek registrirana tvrtka za proizvodnju HHO Generatora i to jedina takva na našem prostoru. Ima izgrađen lanac prodaje kao i vrlo evidentne rezultate uštede. Pa vas iz toga razloga pozivamo da pročitate i naš tekst koji će vas sigurno dovesti do konačnog zaključka što HHO Generatori zapravo rade.

http://www.hho-generatori-osijek.com/povijesna-pria-o-hho-tehnici/

Lijep pozdrav svima sa foruma.

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #8
Pročitao sam Vaš tekst i sa sigurnošću ustanovio da pristupom "sve u smijehu, sve u šali" zamagljujete činjenicu da ne pružate ni opis niti objašnjenje kako bi trebalo raditi to što nam želite prodati. Zaključak je jednostavan, HHO generatori ne rade ništa korisno.
Dečki iz Osijeka, prodajte maglu drugdje, a za reklamu platite banner!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #9
Pa vas iz toga razloga pozivamo da pročitate i naš tekst koji će vas sigurno dovesti do konačnog zaključka što HHO Generatori zapravo rade.

Iz ovoga teksta bi mi trebali nešto naučiti? Hhaha...vjerovao sam u HHO prije, ali sad više vjerujem u Thomas usisavač!

Re: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #10
Ne morate odmah na kolegu drvljem i kamenjem, pristojno se javio i ponudio za bilo kakva pitanja.

Mene bi zanimao na koji točno način pospješuje izgaranje?

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #11
test radi li to moze biti vrlo jednostavan.

upalis auto i pustis ga da radi par sati na npr 2000 okretaja. isto to ponovis sa tim generatorom i usporedis potrosnju.

znam da nije pod opterecenjem, ali ako radi trebalo bi raditi i s opterecenjem i bez.

skeptican sam prema svemu i prema nicemu sve dok nemam dokaze za razliku od vecine koja bira stranu i onda je se drzi bez obzira na sve.  linearna misljenja o onome sto jos nije dokazano ili opovrgnuto nikome nece pomoci.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #12
Nije baš dobar test, pošto u leru alternator generira stvarno malo struje (bar koliko ja znam)....ali treba probat.

Niš, dajte nam na test jedan :D

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #13
Meni nije dosta jedan test. Testovi se lako lažiraju i podložni so interesima onih koji plaćaju taj isti test.

Može test ali da ga ja radim  ;D

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #14
Ne morate odmah na kolegu drvljem i kamenjem, pristojno se javio i ponudio za bilo kakva pitanja.

Mene bi zanimao na koji točno način pospješuje izgaranje?

da on to zna onda bi to valjda i napisao. :)
struja zakon, nitro USTAV