Skip to main content

Topic: jeste znali za ovu stranicu HHO!!  (Read 11518 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #15
Nije baš dobar test, pošto u leru alternator generira stvarno malo struje (bar koliko ja znam)....ali treba probat.

Niš, dajte nam na test jedan :D

nije u leru vec na 2000 okretaja kao sto sam napisao, a taj generator treba trositi i neku struju za vrsenje elektrolize pa cak i da je na leru pa bi alternator proizvodio onoliko koliko treba...
struja zakon, nitro USTAV

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #16
pa cak i da je na leru pa bi alternator proizvodio onoliko koliko treba...

ne bi rekao...za proizvesti dovoljno plina potrebna je struja koja je sigurno veća od one koju alternator daje...ili se varam?

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #17
da bi uopce odgovorili na to pitanje treba nam odgovor koliko nam plina uopce treba?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #18
Ukratko, po elektrokemički, uz ispriku unaprijed za moguće pogreške jer računam iz glave!

Motor od 1000 ccm pri 2000 okr./min. usisava približno 17 litara zraka u sekundi.
Na stranicama pišu da im treba 1 litra praskavca na 1000 litara usisanog zraka, pa slijedi da je potrebno proizvesti 0,017 litara praskavca, tj. 0,011 lit. vodika (H2) u sekundi, jer vodik čini dvije trečine proizvedenog plina.
To je okruglo 0,0005 mol (H2) za elektrolizu kojeg je potrebno 2 * 0,0005 mol * 96500 C/mol = 96 C.
(2 je za dva elektrona u H2, C je Coulomb)
Slijedi da je bez gubitaka, struja potrebna za takvu proizvodnju: I = 96 C/sec = 96 A (!)


Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša


Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #20
Nisam osobno vozio auto s tim uređajima al dvoje ljudi koje ih je ugradilo vele da auto manje troši i bolje ide (stari dizli), ja im vjerujem na riječ.
Al nikad nebi dao 2000kn za nešto što složiš za stotinjak kuna

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #21
Uz dužno poštovanje tebi i ljudima kojima vjeruješ, bojim se da ste svi zajedno u zabludi. Da bude jasnije, hajmo po "historički" opisat ovu zbilju!
Kada je izumljen "auto na vodu" odmah je bilo jasno da radi kao i peć na pepeo, tj. nikako. Slijedilo je objašnjenje da auto ipak ne radi na vodu, nego na plin praskavac koji se dobiva elektrolizom vode. Budući da je energetska bilanca tog postupka opisana debelim minusom, a praskavac izgara detonantno čime oštečuje motor, uslijedilo je novo objašnjenje. Dakle, auto doduše troši gorivo, ali značajno štedi jer praskavac poboljšava izgaranje goriva, a premalo ga je za detonantno izgaranje.
Budući da današnji motori ionako iskorištavaju gorivo bez ostatka, nije se imalo što uštedjeti pa slijede nove maštarije. Pojavile su se čudne priće kako pravilno oblikovana elektrolitska čelija "hvata orgon iz atmosfere" čime nadoknađuje gubitke nastale pri elektrolizi vode. Pojavile su se i tvrdnje kako je potrebno koristiti paravodik, ili pak atomarni vodik, što je u kontradikciji s prvim. Bilo je i drugih objašnjenja, a zajednički nazivnik svima im je da samouki graditelji nisu u stanju razumjeti zahtjeve za posebnim oblikovanjem elektrolitskih čelija, pa time ni realizirati postupak u cijelosti što je razlog izostanka ušteda kod uređaja iz domaće radinosti. 
U konačnici, cijela ta vodena prića pada u vodu dok ponovo ne ispliva u obliku neke nove "navlakuše" temeljene na lakovjernosti i neznanju žalosno velikog broja naših ljudi.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #22
U konačnici, cijela ta vodena prića pada u vodu dok ponovo ne ispliva u obliku neke nove "navlakuše" temeljene na lakovjernosti i neznanju žalosno velikog broja naših ljudi.
Ne treba tako oštro na ljude :)
 
U početku priče je bila joe cell ili tako nekako koja je radila samo na orgon pa kasnije na plin praskavac pa je na kraju ušteda
 od 100% pala sve do 20% pa i manje. Tak ta priča ide kroz vrijeme.
Jedan moj frend ugradio i kaže da štedi.
Isto tako svi smo imali priliku ponekad čuti da netko za svoj auto govori kak mu malo troši a sami u sebi se čudimo zakaj baš moja raga toliko guta goriva, sigurno sam naletio na loš primjerak :) (svatko svog konja fali)

Malo sam prozujao po forumima i skužio da ljudi koji su probali kažu da nema uštede ako čelija troši više od 15A struje.
A takovu koja troši do 15A struje neznam da je nekom uspjelo napraviti a da proizvodi neku zadovoljavajuću količinu praskavca.
Znači čeliju koja je isplativa za ugraditi u auto napravilo je mali broj ljudi i formula se nezna.
Ako se netko i domogne recepta njemu ne uspije po istoj recepturi napraviti isplativu čeliju. Ili nije imao dobar materijal ili nije kondicionirao čeliju kako treba, bez toga čelija neće raditi dobro u autu. Tak siročeku oni koji su uspjeli objašnjavaju njegov neuspjeh.
 
Ovo isplativa ne treba valjda objašnjavati da ako nekaj vuče puno struje alternator radi pod većim opterećenjem i auto troši više goriva. Prema tome meni se čini ako bi praskavac pridonio uštedi alternator zbog većeg opterećenja bi tu uštedu popapao.
Nije to skupo ni teško napraviti ali mi se nekako neda kad mi računica ne štima. A uspjeh ovisi o naklonjenosti dobrih duhova.
A gledao sam već i nebi bilo teško ubaciti mi u auto takvu čelijicu :)
Druga stvar je kak se to odražava na vijek motora. Poslao sam par mailova ljudima koji su snimili neke filmiče i falili se po forumima da su uspjeli napraviti ovo i ono pa nažalost nisam dobio odgovora.
 
Uglavnom sve se svodi napravi sam ili kupi pošto sam sigurno nećeš dobro napraviti pa štedi. Neki su to probali i hitili van. No njima se manje vjeruje jer priča o uštedi je lijepša uhu.
 
Nisam probao pa neću govoriti ni za ni protiv samo za sad se da zaključiti da tu nema računice pri uštedi u autu.
 
Zadnje kaj sam pročitao je da elektronika napajanja čelije nije toliko jednostavna da bi to sve skupa radilo i štedilo.
Naravno Takvu elektroniku treba opet kupiti jer nema nigdje detaljnog objašnjenja gdje i kaoko i zašto. Dakle sve na temelju tvrdnji par ljudi koji kao štede i prodaju usput da to radi.
 
Tak je teklo neko moje proučavanje te materije. Ukratko ne vidim da tu ima neke uštede ako ne i troška pri ugradnji u automobil. Ali je kao ideja zanimljiva i možda s vremenom bude nešto. Kako su rekli slavni izumitelji sve je 90% truda, posla a samo 10 % je ideja.
 
Uglavnom ako bi usporedili sa električnim autima HHO s vremenom gubi a električni auti ipak idu naprijed.
Tak da bi kad bi se imalo rađe krenuo u izradu E auta.

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #23
Eto, stručnjaci su nas uvjerili da je taj perpetuum mobile sa vodikom nemoguć....šteta, no ja vjerujem da on ipak postoji, ali ne u vodi nego u pivu (znao sam to oduvjek, samo nisam mogao dokazati !).
Ovaj jubito tumači sve !

D.

http://www.youtube.com/watch?v=OS1KXMsE2qk

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #24
Eto, stručnjaci su nas uvjerili da je taj perpetuum mobile sa vodikom nemoguć....šteta, no ja vjerujem da on ipak postoji, ali ne u vodi nego u pivu (znao sam to oduvjek, samo nisam mogao dokazati !).
Ovaj jubito tumači sve !

D.

http://www.youtube.com/watch?v=OS1KXMsE2qk
:D :D :D :D skoro do suza.... zakon!!! a kaj se tice perpetuma, dajte ljudi imali ste i fiziku i kemiju u osnovnjaku, nemozes dobit vise energije od one koju si ulozio i tocka!!! osim toga, za vrijeme II svj rata na avionima su koristena ubrizgavanja vode direkt u cilindar (zbog hladenja) sto je za rezultat davalo vise snage... e pa sad, pošto je produkt praskavca voda, vjerovatno ko si ga je stavio (HHO) si je samo hladio cilindre... i usput cical alternator na rasclambu  vode.... isto ko i TV prodaja, kupiš pravu stvar, samo napravljenu od dreka!!! :D :D :D :D


Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #26
Voda se i dandanas injektira u motore velike snage koji imaju velike (ili više) turbina....ako visoko napucaš ulazni tlak zraka u cilindar, mora biti i fino disperzirana voda unutra da bi lijepo radilo :)

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #27
Od ovog broja Autokluba nadalje testiraju HHO uređaj, bit će zanimljivo za čitati

Odg: jeste znali za ovu stranicu HHO!!

Reply #28
 :'(evo kad sam vec naletio.situacija je sljedeca ugradim osjecki generator i generator procuri,ok sam sam si to rijesio jel nemam vremena niti novaca navazati se bezveze okolo.situacija br 2 nakon 2 tj generator vise opce ne radi a dobiva struju  otiso je u p.m i ja nazovem ove iz osjeka da mi posalju drugi posto sve skupa to nije bilo na vozilu mj dana oni mi kazu da jel imam ja racun od toga (a racun mi nisu dali opce)ja kazem da nemam jel ga nisam niti dobio a uostalom isao sam provjeravati tada kad sam ja kupio gen od njih ta firma opce nije postojala.e sad kazu oni da ce rijeiti problem ako dam 4ookn a vec sam platio cjeli sistem.tako da... :'(