Skip to main content

Topic: Sky Cruise 2400 jazz mod (Read 39358 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #165
Imao sam cast uzivo vidjeti kako radi to cudo od gimbala, jazavac je doktorirao te stvari, nema greske  8) 8)

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #166
Buduci da sam ga i ja vidio, mogu samo reci MAESTRALNO

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #167
Nažalost danas koliko god sam htio da odeletim let ili 2, kiša me zeznula bio sam na domovinskom mostu jer sam se nado da će prestati padati.
Po prognozi nije trebalo padati al eto.
Produžio sam i do kanal na kojemu nije bilo nikoga jer je kiša, onda se vratio doma.
Tako da ništa on letenja za danas.
Nadam se da će sutra biti bolje vrijeme pa da malo odletim. :)

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #168
reci di budeš išo, danas su dečki letili ispod jankomir mosta male 3d isto ko tvoj, imam i ja jednog, i na travici. Svakak javi jel sam i ja mislio ić ali me sprijećilo neimanje prevoza.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #169
Koji dan za testirat gimbal! A ja opet ni mrdnut nemogu... Veselim se izvjestaju!!!

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #170
Ništa danas od fpv jer došo sam ja na livadu ali antena za fpv i komplet gornji dio stalka je ostao kod kuče tako da sam malo kružio oko sebe i naravno opet na sljepo .
Tako sam ljut na sebe da ti ne mogu reči >:( .
U glavnom pokazalo se da gimbal kada je napred skroz na vrhu zbog konstrukcije modela malo vibrira jer je vrh aviona "mlohav" i trese se dodatno.
Ali bez obzira na to, video je stabilan a ako uzmemo u obzir da je vijetar dosta puhao da sam imao problema sa letenjem.Gimbal  super je odradio, u biti iznenađen sam kako je uopče uspio raditi u takvim uvjetima.
Budem uploudao video kasnije

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #171

Ništa danas od fpv jer došo sam ja na livadu ali antena za fpv i komplet gornji dio stalka je ostao kod kuče tako da sam malo kružio oko sebe i naravno opet na sljepo .
Tako sam ljut na sebe da ti ne mogu reči >:( .
U glavnom pokazalo se da gimbal kada je napred skroz na vrhu zbog konstrukcije modela malo vibrira jer je vrh aviona "mlohav" i trese se dodatno.
Ali bez obzira na to, video je stabilan a ako uzmemo u obzir da je vijetar dosta puhao da sam imao problema sa letenjeme.Gimbal  super je odradio u biti iznenađen sam kako je uopče uspio raditi u takvim uvjetima.
Budem uploudao video kasnije

Zez bonbon pez... Tako ti ja jednom dosao na Sljeme skijat sa svom opremom osim pancerica... Okej, poklopit ce se vec uvjeti za snimku!

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #172
Nije to ništa, ja sam došo na letenje bez baterije.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #173
Daglas to ti je tak kad skijaš :D

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #174
Jazavac-Sekile. Da li se isplati staviti umjesto GOPRO 1 na gimbal MOBIUS kameru. Lakša je 60g ali zbog toga mogu li se prigušiti na tako maloj masi vibracije sa šasije?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #175
Jazavac ce ti reci kako i sto, treba probati

Odg: Sky Cruise 2400 jazz mod

Reply #176
Neznam koliko je isplativo to, s obzirom da je gopro poprilično mala kamere od 80 grama sa modovima snimanja koje nema niti jedna mala kamera.
Nek to radi netko drugi ako mu se da, pošto ja idem sada na DSLR gimbal.
Samo moram specificirat kameru za koju ću radit. :)