Skip to main content

Topic: Ometac 2.4Ghz (Read 12972 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ometac 2.4Ghz

Pozdrav ekipa, gdje kupiti ili kako napraviti ometač 2.4Ghz?
Lp,
Alex


Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #2
Ma u biti,  imam problem sa susjedom kaj se doselio... Ima Phatoma ili nešto slično... Redovito mi leti iznad dvorišta, kuće, noću oko prozora...
E sad, probao sam razgovarati s njim,  neda se,  da sta ja hoću,  jel ja posjedujem zrak itd.... Murija je bila,  tad nije letio,  kune se da nema nikakvu letjelicu pred njima.
Kad izadem van da ga snimim,  zbrise...
E sad,  koja su mi rješenja... Da ga skinem zracnicom,  da se sa svojim quadom zaletim u njega,  da ga prebijem, ili da mu zarobim letjelicu ko u gusarskim filmovima sa mrezom...ili jednostavno da ga srusim ometacem i slucajno ga opalim nogom dva tri puta....
Nemojte me krivo shvatiti,  al kaj cu drugo kad je bahat prema svima i nitko se ne buni osim mene...
Lp,
Alex

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #3
Bilo bi korisno pročitati malo po Internetu što je to raspršeni spektar odnosno spread spectrum, pa bi se onda shvatilo da je on izveden upravo tako da se izbjegne namjerno ometanje, razne smetnje ili prisluškivanje prometa. ( http://en.wikipedia.org/wiki/Spread_spectrum )

Naravno, moguće je ometati i 2,4 GHz sa nešto složenijim uređajima i na manjim udaljenostima: http://www.jammer-store.com/wifi-bluetooth-jammers-blockers.html

Nije dozvoljeno, pa tko ometa radi to na vlastiti račun1

Damir

EDIT: @grofzg ... naprava se sastoji od gume i čelićnog okvira, ima je u kž-hunter ili sličnim dučanima, na 15 metara sa kamenčičem veličine trešnje probija šper 5 mm bukov.... ovo ti nisam napisao  :D i radiš tako nešto isto na vlastiti rizik..

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #4
Ma ometac mi je prvi pao napamet....slusam i druge prijedloge... Ma frajer je jučer letio dok je snijeg padao...
Lp,
Alex

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #5
Ako ti leti ispred prozora ili terase, sa ovim češ ga rastaviti na atome. Sprava košta oko 70 kuna, ali obavezno ona koja ima preklopni držač za podlakticu.
Guma je žute boje i nije baš, ali ako staviš onu gumu od lateksa za vađenje krvi, stvar je ubojito oružje, nevjerojatno precizno do oko 20 metara.
Ovakva je dobra: http://tinyurl.com/pxrz3ve

Naravno, računaj sa time, kada ispališ kamenčić on mora negdje pasti (ako promaši metu). Čak i ako pogodi metu, opet negdje padne..  :D :D

Damir

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #6
Ma preko puta mene je šuma, i oko mene nema bas stambenih objekata... Mislim nisam tip koji voli raditi stetu, al frajer me sustavno maltretira.
Tip ima oko 50godina i posvadil se sa svima odkad se doselio...
Lp,
Alex

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #7
Zracnica nije rjesenje, tesko ces ga pogodit a i kad ga pogodis, tesko da ce ga srusit. Osim ako mislis pilota gadat... Bolje sacmarica, trap. Ali malo je bucna. Mozda šmrk sa vodom? :)

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #8
Ma mogo bi ga rjesiti trapom,  al riskiram muriju i svašta zbog upotrebe oružja jer sam lovac... Al recimo šmrk vode,  i oprema iz Huntera... To bi već vodilo rješenju.... Da ga oborim i preuredim... Barem propelere da mu skinem pa ce biti mir dan dva..
Imam susjedu koja je obradivala vrt pred nekih 3mj...i baka sagnuta... A on sa quadom oko nje leti, jadna se tolko splašila da je motikom počela mahat i opala u blato... I čuješ frajer kak se smije....
Lp,
Alex

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #9
Ma preko puta mene je šuma,
Pazi da ne pogodiš zeku koji traži potočić ... :D

Imam nekako dojam ako tip skuži da si mu skinuo fantača protuzračnim topom da će problemi tek izbiti ?  :o

Damir

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #10
Ja nista ne vjerujem dok to ne vidim. Ak lik to stalno radi, pogotovo oko tvog prozora daj video da vidimo. U ovo doba interneta i smartfona barem je to lako pokazati. Ovako je sve rekla kazala  8)



Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #11
O da,  ocekujem eskalaciju problema...
Kad ga srusim,  cekam da dode po njega k meni u dvorište... To ce biti zanimljivo... Veli mi murija da mu oni prakticki nista nemogu,  cak i da ga snimim da to nije relevantan dokaz itd...
Stoga moram uspostaviti protuzracnu obranu xD
Ma sve ovo me podsjeca na Sam u kući i Vragolastog Denisa...

Edit:
Sad sam svima u kuci rastrubio da ga snime kad ga vide,  al velim vam lukav je frajer... Moram poslikati sve da vidite.. On ako izade na balkon,  ima opticku vidljivost drito na cijelu kucu...ma u biti,  snimil budem ga ziher ovih dana....
Lp,
Alex


Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #13
p.p. kolega :)

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #14
 ;)


[attachimg=1]
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.