Skip to main content

Topic: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ??? (Read 14344 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #30
ne vidim zasto bi ova rasprava trebala ista mijenjati na forumu i nacinu na koji netko postavlja svoje oglase. ja sam samo iznosio svoja razmisljanja i vise volim oglase sa istaknutom cijenom i da me nesto bas interesira nije mi problem pitati za cijenu, ali tjerati nekoga da radi protiv svoje volje to ne podrzavam.

TAKO JE !
moja Roba,moj Ducan,kome hocu tom prodam !!!!
ostavite se suplje diskusije,gdje pise da cijena MORA da bude naznacena,
svatko tko prodaje zeli i to je u redu da dobije vise,


da naravno da neko mora biti protiv bratstva i jedinstva  ???
Da li slušati nekog tko je pobjegao iz domovine za šaku srebrnjaka te svoju pamet prodao strancima... :D
i zašto je i koga briga za šuplje rasprave, pa ja ne čitam kaj me ne zanima ::)
pa i opet kažem da smo mala zemlja (malih ljudi) i svi za svakog znamo, srest čemo se i tko će koga moči pogledat u oči??? ??? ???

Hu,ali si ti politicki i rodoljubljem potkovan ???
a ja sam ovdje zbog modelarstva a ne tvoje politike  :P

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #31
nakon što rasporodam svu opremu....
predlažem da se uvede obvezno davanje na svaki prodan artikl na forumu...

i to u humanitarne svrhe....
budem ja dao jedan Žirac na koji bute mogli uplacivati posttke....

ustvari još bolja ideja je da Admin uvede pravilo da za objavu oglasa treba upaltiti u startu u humanitarne svrhe....

ali nema naš admin hrabrosti za to.... i zbog toga i dalje tvrdim da nam treba čvrsta iskusna moderatorska ruka nad oglasima...

eto....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #32
Čitajući sve iznešeno znači: ako je cijena istaknuta kupac se neće zaj***ti a obrnuto tome ako nije garant hoće.
 
Stvarno treba uvesti reda na oglase, u pravu si kolega Mariom.
 
Tko to može više pratiti, svakoh 15 min hrpa postova.
 
Bilo bi red da se i prodavatelj zaštiti.
 
Npr. čovjek ispituje puno, zanima se, cjenka sve se dogovori i onda bez riječi odustane od kupnje.
 
Meni se to dogodilo daleko više puta nego sam prodao. Osobno me to ne tangira ali kolke bi romane napisao da sam sve odgovore stavio na jednu hrpu.
 
Nije da nisam i sam odustao od dogovora, jesam, nekoliko puta ali jesam. Stoga ni drugima ne zamjeram.
 
Kad se uvodi red treba ga uvesti do kraja.

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #33
a tko je opce admin na ovom forumu ako nije tajna ?
...što si brži to si manji...


Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #35
Samo to Iowa: Ja se nisam dotakao politike, nego vašeg podrivanja poštenog razmišljanja svekolikog modelarskog pučanstva. Vi ste utekli van domovine radi vlastitog probitka, a takve ne volim jer je svaki koji je učinio isto meni kasnije pričao kako je vani poštan svijet, i svega ima, a ovdje je došao uvaliti staru kramu ili se samo izrugivao mašući parama...
Nemojte i vi biti takvi, jer domoljublje nije nasljedno, nego se uči od oca i majke.



Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #38
ko ne stavlja cijenu u oglasu???

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #39
sada bi svi koji imaju istaknute oglase morali korigirati cijenu .... 5 kn više
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe