Skip to main content

Topic: izrada multirotora (Read 8222 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: izrada multirotora

Reply #31
Mislim da je bolja i jednostavnija varijanta napraviti ploče od šperploče, ovo iz posta gore osim što izgleda "cool" nije vrijedno muke.
Cijena jeftinog frejma za 450 - 500mm wheelbase je od 100kn pa na dalje, a  toliko te dođe i materijal,, pa sad vidi što ti je jednostavnije.

Najbolja varijanta ti je da uzmeš neki jeftini micro quad s kojim se naučiš letiti, a novce štediš za nešto bolje i veće. Kako budeš letio tako ćeš i saznati što poslije da sastavljaš - dali to bude neki 250mm sportak ili 500mm quad na kojeg možeš nakačiti gimbal i snimati.

Odg: izrada multirotora

Reply #32
Ja sam mislio samo sablone qvadra uzeti i njih napravit od npr  . Lima a način i nije bas dobra ideja bila

Odg: izrada multirotora

Reply #33
Ja neznam di zuris, skupi eure za stanicu pa vozi sim a usput skupljaj za dijelove
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: izrada multirotora

Reply #34
Stanica je ona koju hvale svi negdje 900 1000 kn barem mislim i ja nju kupim puno prije i pokidam ili se pokvari .To bih htio izbječi tako da kupim sve djelove i onda stanicu zadnju

Odg: izrada multirotora

Reply #35
A ma kako hoces
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: izrada multirotora

Reply #37
Stari moj kupi si neki mali quadich, tipa cheerson ili kako se vec zovu i uci letjeti s njim. S njim mozes padati , mislim da ga nemozes samo tako slomiti, Evo za 300kn , dobijes i stanicu i quad i baterije. Odmah ces vidjeti jel to tebe uopce zanima ili ne. Glupo da ulazes pare u nesto ako te drzi onako trenutno. E onda ako vidis da te zanima i malo savladas tehniku pocnes skupljati za nesto vece i ozbiljnije. Vjeruj mi , nagledao sam se slucaja tipa ja bi to , to me ful zanima, sloze quad i to ih drzi tjedan dana i quadovi sad leze na policama ;D


http://www.njuskalo.hr/rc-modeli/cheerson-cx-30-quadcopter-oglas-15424617

Odg: izrada multirotora

Reply #38
Nema stanicu

Odg: izrada multirotora

Reply #39
Kako nema? Pa nov je i ne otvoren,sto ne dolazi inace sa stanicom?
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: izrada multirotora

Reply #40
Ma ima stanicu samo nema na slikama. Svi takvi dolaze sa stanicom. Mislim to sam stavio za primjer. Imas i hubsane i razne, sve je slicna shema

Odg: izrada multirotora

Reply #41
Evo da ti i ja nesto kazem. Ja sam krenuo u ovaj hobi prije 6 mj s helikopterima i uzeo WLtoys v913 heli. Bio je to drugi let i naravno da sam morao otici do komsije da skinem helic s VRHA ŠLJIVE :D . Tu je kratko bilo letenju kraj :( jer nisam imo rezervnih dijelova... Kad su stigli dijelovi, nakon 4 leta izgorio mi je motor Reko sam UUUhhhh >:( Nije bilo druge pa sam narucio v911 PRO i jos svaki dan letim 3-4 puta s 911 i gustam. Moj ti je isto savjet da si narucis H8 s BG i polak pa vidi dal ti se to svidja. Nakon toga skupi si novce i kupi si stanicu + simulator. Sam polak ostalo ces kak budes imo.

Odg: izrada multirotora

Reply #42
bog imam pitanje mozda je malo prenaglo smisljeno ali evo ovako .
Imali tko bilo kakav qvadrocopter ili helikopter rabljeni a da moze još letiti koji mjesec .JA platim 100kuna . hvala i oprostite ako ovako postavljam pitanja

Odg: izrada multirotora

Reply #43
Naruci Cheersona sa Banggooda i to je to...košta te 120 kuna cca