Skip to main content

Topic: Problem oko paypalla (Read 5124 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #16
da su svi ljudi na forumu tupavi sto koriste skuplju postu i tracking number kad ti obicnu provjeris kao od sale. odsad pakete saljem kao pismo a ti ces mi ih provjeravat di su.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #17
da su svi ljudi na forumu tupavi sto koriste skuplju postu i tracking number kad ti obicnu provjeris kao od sale. odsad pakete saljem kao pismo a ti ces mi ih provjeravat di su.
U ovom slucaju je stvar bila ocito samo i samo stvar poštenja, i tebe kao prodavaca i mene kao kupca, pošta kojim si slao a to je bila obicna, je meni iz bilo kojih gradova u BiH stizala za 2-3 dana a radio sam masu kupovina, a nikada da cekam mjesec ipol i opet na kraju ostah praznih ruku, nadalje slucajem da si ti to poslao da ne znam ko radio na šalteru makar to bio konj moro bi dobiti POTVRDU o poslanju robe, bez toga se ne izlazi iz poste, makar poslo u kuverti zrno psenice, ali ti ni to nisi dobio.
Bitno da se leti.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #18
pa kad si glup pa si trazio slanje obicnom postom i ciganio. sta ti ja mogu ako ti se paket izgubio.l, kako si trazio tako sam poslao kao i svim ostalima na ovom forumu. i mozda ti je paket i dosao pa me jebes ja to opet nemogu znat, jedino ti kojo jedini mozes provjeriti obicnu postu. neda mi se uopce vise pisati ti ista jel nema smisla a ti pisi sta zelis.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #19
pa kad si glup pa si trazio slanje obicnom postom i ciganio. sta ti ja mogu ako ti se paket izgubio.l, kako si trazio tako sam poslao kao i svim ostalima na ovom forumu. i mozda ti je paket i dosao pa me jebes ja to opet nemogu znat, jedino ti kojo jedini mozes provjeriti obicnu postu. neda mi se uopce vise pisati ti ista jel nema smisla a ti pisi sta zelis.
Vidi se da se s tobom ne isplati trgovat, da je paket dosao mislis da bi zjacio tu na forumu zbog njega, razmisli malo, u arhivi poslani paketa od dana kada si rekao da si poslao nema nikakvog na moje ime sto mi daje jasnu predodžbu da nisi poslao, i bilo bi fer da to ne zavrsi na ovim rijecima
Bitno da se leti.

 

Odg: Problem oko paypalla

Reply #20
prvi si krenio sa takvim rijecima pa bi mi bilo drago da je tako kako i pises zato sto si ispao covjek odmah. a paketa sam poslao sigurno 50 na ovom forumu i nitko se nije zalio nit sam koga zahebao. ima postara na ovom forumu pa neka ti potvrde kad ja lazem dali se obicni paket/pismo moze provjeriti- NEMOZE! toliko od moje price a tobom.