Skip to main content

Topic: quadovi i fpv (Read 5958 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: quadovi i fpv

Reply #15
jes. pol 3?

Odg: quadovi i fpv

Reply #16
tak negdje da... sibni mi broj moba pa ti javimo kad smo tocno tam

Odg: quadovi i fpv

Reply #17
Ja sam  sate i sate peglao fpv na avionima ali ovo je skroz drugacije .miniquadovi su me totalno zarazili .mjesec do dva dana samo los a sada počinjem polagano fpv.

Stime da svaki dan barem sat vremena odletim po zimi indor sa malim h8 Quadom za gušt.draže mi je nego na simulatoru.

Da se dođe do nivoa koji gledamo kod naših dečki treba godina i više  vježbe ovisno o sposobnostima pilota.

Najljepše od svega je što od vađenja iz gepeka do leta prođe 20 sekundi.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: quadovi i fpv

Reply #18
Ajmo Muddyfox, za buduce narastaje, da cujemo tvoje impresije mini quad racinga!

Odg: quadovi i fpv

Reply #19
Ofkors...

Kako nekome ne preporuciti event gdje
- covjek dobije quad u glavu
- covjek raskrvari prst kad mu quad sleti na stanicu
- ti covjek kojeg prvi put vidis spali motor na quadu

 ??? ??? ??? ::) ::) ::) :D :D :D :D :D :D :D

All kidding aside, ovo je genijalno... bio sam dosad u svakakvom RCu i kojekakvim opskurnim hobijima ali ovo je najludja, najzabavnija i definitivno najpristupacnija ekipa koju sam dosad imao prilike upoznati. Nagledao sam se svakakvog hardvera, cuo svakakve price, smrznuo se ko goozitza ali i proveo najzabavnijih dva sata u ne znam koliko dugo.

Steta samo sto sam totalni n00b sto se tice letenja, pretpostavljam da se moze slozit neki buddy setup za ovo?

I na kraju, jos jednom kapa do poda jucer okupljenoj ekipi i isprika Dagu na skurenom motoru.  ::) Ja spustio to malo gasa cim je pila pala, ne znam kaj se poslije desilo...

Odg: quadovi i fpv

Reply #20
Jaooo jos mi zvoni kako me natrijelio sa quadom  ;D ;D. Ali sve je to dio igre, pa nismo na baletu ::). I kazes ovakve manijake nisi dugo vidio. Ako ista zatreba samo javi.

Odg: quadovi i fpv

Reply #21
Ima nas jos koji zovemo... Pozdrav Kreso, sta je, je, najludi ste.

Lp. Sveto


Odg: quadovi i fpv

Reply #22
Svaka čast ekipa. Vi ste definitivno razlog da mi je žao što ne živim u ZG :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: quadovi i fpv

Reply #23
A sta ja da recem na otoku?

Lp. Sveto


Odg: quadovi i fpv

Reply #24
Da, krvi ima uvijek ;D
muddy, poslije pelanja sa nama na kavu, tamo ce ti biti odgovorena sva pitanja, da vidis di se kuju tajni planovi 8)

Odg: quadovi i fpv

Reply #25
Naravno, samo to treba ukalkulirati...  ::)
Imao sam tocno dva sata cajta, kontrola leta je prilicno striktna i nema vrdanja od prijavljenog!

Odg: quadovi i fpv

Reply #26
Iskreno, sub mi nekak nije uopce sjela, bas ono dan za nis.. trebas doci kada smo svi u elementu... Meni uopce vise nije zabavno pelat ako nisu vrata portavljena ;D
Super je freestajlanje ali mi dojadi nakon par batki.. a za rejsanje kroz vrata bi pokurio 50 batki da imam ;D

Odg: quadovi i fpv

Reply #27

Deca... cujte...

Jasno mi je da nemrem cuda ocekivati nakon par sati na simu. LOS je tezak, freerider quad zivcan, sve 5.
Al da taj fpv bas tolko nemrem skuzit, to mi vec lagano zivac dize. Ne ide pa ne ide i definitivno je problem u meni jer ako ista, ide nagore.

Obzirom da ionako nemam vremena ni za dobre stvari a kamoli da se krivo samoucim i poslije ispravljam krive Drine, ima li netko od vas flajboja da mi skrati muke i demonstrira "gle ovak mrdnes stikove i onda ide ovak". Najbolje na simu da lakse skuzim, dobrovoljcu piva/cevapi/whatever u zamjenu za  pol sata vremena i metar zivaca....

Any takers?

Odg: quadovi i fpv

Reply #28
Moramo to jednom probat dok smo svi na livadi...
nismo jos tak spajali stanice... :D

Odg: quadovi i fpv

Reply #29
Velim, prihvacam i tutoring na simu, lakse je isprobati stvari bez straha od loma tudjeg kvoda  :D ... Osim toga, dok imas naocale ne vidis istovremeno kak buddy mice stickove.

Ponuda stoji...