Skip to main content

Topic: Preporuka za gotovi racer ? (Read 2873 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Preporuka za gotovi racer ?

Da li može netko dati kakvu preporuku za gotovi racer i naočale ?
Da li ići na verziju ARF ili RTF ?
...ili je ipak bolje nešto slagati (pod uvjetom da ne moram tjednima petljati i podešavati jer će ostati nikada dovršen :-)
Što se tiće naočala - kakva su iskustva sa njihovim dioptrijskim lećama . ako imam diotpiju cca -2 ?

Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #1
Najjeftiniji,a da je škvadra po svijetu relativno zadovoljna,je Eachine 250 fpv racer,na Banggood-u cca 150 Usd bez stanice i očala.
Ostalo kupiš najbolje kaj možeš,a za dioptriju stvarno neznam.
Lp!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #2
Ma daj si malo poglesaj po forumu. Ima tema sa slikama i filmicima kak ekipa leti.
Slozis si ga za dva dana laganini. Nema tu nekog opakog podesavanja ako nisi pro trkac... radi ok s default pidovima a i autotune ti malo pomogne za pocetak...

Bolje tako jer si uzmes ok reglere, littlebee20A.
Naze32 kontroler..
Zmr250 jeftini a ok frame...
A kasnije lako kupis sto strgas. A i naucis dosta tokom slaganja. Malo odsimas, malo vudis ekipu na livadi za savjet...
Ovak bus izvadio rtf iz kutije, zabio ga u tlo i kukao... :(


Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #3
Preporuka za gotovi racer - nemoj kupiti gotovi racer :D

Prvo na BangGood po Cheerson CX-10. Dotle ti mi slozimo setup koji ces narucit i slagat dok ucis letit LOS.

Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #4
Pa hajde više onda taj setup,možda se i ja predomislim...ili složim dva!
BTW,jeste danas tam u šumarku?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #5
Danas od 11 nadalje!

Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #6
gdje je taj sumarak da navratim ako primate pocetnike?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #7
Pored Save,šumica pored preljevnice (između jankomirskog mosta i autoputa kod Lučkog.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #8
Svi su dobrodosli!
Kod Jankomirskog mosta dole ispod i kraj nasipa vozi dok ne dodjes do nas


Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #10
Ok, hvala.



Odg: Preporuka za gotovi racer ?

Reply #13
A sorry, promaklo mi :-)