Skip to main content

Topic: Savjeti za početnika! (Read 6849 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Savjeti za početnika!

Reply #17
Evo stanice
http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10186

U tvom slucaju mozda najbolje uzeti Blade 400 komplet, ak ti moze netko iz USA dofurat.
Taman je 400$ (oko 2000 Kn), a dodje u kompletu sa ok stanicom, baterijom i svim ostalim.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Savjeti za početnika!

Reply #18
Hvala Wespen. Znači za tih 60$ se dobije odašiljač - taj daljinski upravljač, i ova mali primatelj signa koji se,pretpostavljam montira na helikopter?
 A odakle se šalju proizvodi od HobbyKinga? Iz koje države i koliko putuje?
Plaćanje PayPallom?
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Savjeti za početnika!

Reply #19
Dobro dosao,
zelim ti mnogo ugodnih dana u ovome Hobby-ju
pozdrav,Ivan

Hvala Ivane.  ;)
Nadam se da će se javiti netko sa savjetima i nekim povoljnim helićem pa da poletim malo  ;D
Šta mislite o ovome:
http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/Esky-Lama-V4.html

Bok...
Ja sam se Lame rijesio upravo takve jer ona je vise za zajebanciju unutra jer vani ako ti puhne mali vjetric ces ga polomit i nije bas za van jedino ako ga ne  nadogradis...al za indoor letenje i za pocetnika je oke stvar i nisu skupi djelovi za nju!!

..pozz...
...što si brži to si manji...

Odg: Savjeti za početnika!

Reply #20
Imam ti ja polovnog overlorda starog 3 tjedna prodajem ga zato sto kupujem jaci model helikopte

 8) pozdrav javi mi se na mail jura414@gmail.com ili na skype juraj.jadanec 8)

Odg: Savjeti za početnika!

Reply #21
evo moj savjet ti je ovaj
bolje nemoj uzimat overlord jer ti nema gyro i domet mu je dosta mal,ja imam jednog i dobar je ali ipak je to još uvijek samo igračka,ali je i dosta čvrst
ja ti preporučam da si uzmeš hk450 ili hk500 jer su jeftini ali i poprilčno dobri prema tome da su tako jeftini,ja sam isto dosta nov u ovom i ja sam se odlučio za hk450


Odg: Savjeti za početnika!

Reply #23
Ak hočeš imati pravi helič,a ne dati puno love...ovo je najbolji odabir !!!

Odg: Savjeti za početnika!

Reply #24
koliko on otprilike dođe taj helic ja se 1 moram rjesit overlordaa na njemnu sam se naucio vozit pa ako imas nekog ko bi uzo

molimte javi mi ;)