Skip to main content

Topic: motor za zagija (Read 5903 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

motor za zagija

Treba mi jedna preporuka za motor koji bi zamijenio, imam Towerpro od 200w 1600kv na zagiju, ja bi sad stavio nesto malo brze, znaci nekakav od 2200kv pa do 2600kv maksimalno, ali da koristim propeler (naravno ako moze)kao i do sada, 8x4, 8x3,8  ili 7x6,  ja se ubi trazeci, ali mislim da to nece biti dobro, pa bi vas molio da mi pomognete ja sam nesto nasao, pa evo pogledajte  ( imam zagija sa 5100kv i 4,1x4,1 propelerom znaci da mi tako sta netreba)  HVALA!!

http://www.himodel.com/electric/HiModel_2200KV_3-4S_Outrunner_Brushless_Motor_Type_A2217_4.html

http://www.himodel.com/electric/HiModel_2700KV_2-3S_Outrunner_Brushless_Motor_Type_A2212_6_High_KV.html

http://www.himodel.com/electric/HiModel_2300KV_2-3S_Outrunner_Brushless_Motor_Type_A2208_9.html

http://www.himodel.com/electric/2600KV_HiModel_Outrunner_Brushless_Motors_W_Prop_adapter_Type_A2208_8.html


Odg: motor za zagija

Reply #1

Odg: motor za zagija

Reply #2
motor i regler strava, jako sam zadovoljan, no izgleda da sam malo zaj.. profil kada sam pravio sablon, idem ja pametan stanjiti profil, i cini mi se da je zbog toga sporiji nego sto bi trbao biti, kada gledam denisov video sa tim motorom, place mi se moj ide kao kifla naspram njegovog,. tako da je sad u planu novi zagi malo manjega raspona, pa cemo vidjeti!

Odg: motor za zagija

Reply #3
je on je to složio strava stvano ide
ja sam sad u race ratu i pripremam još jednog zagija u staklu(samo neznam kad)
nemam puno vremena za raditi osim od ponoč pa na dalje

Odg: motor za zagija

Reply #4
bas me zanima kako ce ispasti taj zagi u staklu i ja sam tako nesto planirao, ali cu vidjeti, reci mi molim te koji bi propeler trabo ici na ovaj motor sa prvog linka koji si mi  poslao?  taj mi odgovara jer nebi kupovo jos i regler od 30a za ovaj drugi, imam par kom od 25a pa mi stojae bezveze!

Odg: motor za zagija

Reply #5
Ja ga vozim na 45A i 7x4 prop. cca 38-40A

 ali ide i 6x4 s 30A tu vuče nekih 28A (ovaj s himodela) i to je dobra kombinacija

Mislim da je pametnije uzeti s rctimera 2826-6 to je u principu isti motor ali kvalitetniji od 2212-6 i još jednu 45-ticu i deri
za staklo neznam ni ja nisam nikad radio s tim, bumo vidili


Odg: motor za zagija

Reply #7
Stigo novi motor,i to za tocno 10 dana, jos cekam regler iz hobby kinga od 50A, i propeleri 7x5 nadam se da ce i oni ubrzo, zato cu probati sutra sa propelerom 6x4 i malo slabijim regerom!  Koliko vidim jos je u posti u Hong Kong-u, u a isti dan narucen motor u rc timer, i ostali dijelovi u HK, iznenadio sam Rc- timer samo mogu preporuciti!  a cini mi se da ovaj mjesec nista od hoby kinga!  Pede.....!!!

Odg: motor za zagija

Reply #8
Pozdrav Miso,
to je dobar motorček samo mala preporuka rastavi motor i doljepi magnete znaju kad cicaju malo više ampera odnosno se griju
odljepiti ja sam stavljao brzo ljepilo i nisam imao više problema.
Meni je taj motor najbolje radio s 7x4 elisom i 45-om.

lp lija

Odg: motor za zagija

Reply #9
Riješeni magneti danas rastavljeni i poljepljeni, hvala na savijetu steta bi bilo da se zbog magneta pokida ovako ljep i dobar motorček ;D , sad sam vidio da mi je drugi paket iz HK stigao u Osijek na carinu,gdje mi je prop i regler za taj motor, i naravno turbina :P koju sam narucio za onog 5100kw, bit ce letova i to brzih nadam se!!

Odg: motor za zagija

Reply #10
Epoxi i samo epoxi, sve ostalo je na vosokim temperaturama nepostojano.
Lijo ako si mislio na 5min epoxi onda je to OK

Odg: motor za zagija

Reply #11
Epoxi i samo epoxi, sve ostalo je na vosokim temperaturama nepostojano.
Lijo ako si mislio na 5min epoxi onda je to OK

Ljepio sam i CA ljepilom na terenu kad nisam imo niš drugo i meni za sada nije ni jedan popustio a ti znaš da ih ja ne šparam :)

@miso:
ako slučajno popusti magnet to budeš odmah skužio čuje se cviljenje jer magnet samo spadne dole i struže po
kučištu rotora tako da imaš fore spustiti model bez problema.

lp lija

Odg: motor za zagija

Reply #12
Znal sam da si perverznjak ali takav....  :D .

Nego Lijo kad je dan "D"? Kad će makina u zrak

Odg: motor za zagija

Reply #13
Znal sam da si perverznjak ali takav....  :D .

Nego Lijo kad je dan "D"? Kad će makina u zrak
:D :D
Makina je pri kraju danas mi došo 125A regler pa mogu lagano stavljat elektroniku unutra.
Stavit ču par slika pod race rat.
Stavim datum na kalendar.Pripremi se za rezanje krila od race-a.

lp lija