Skip to main content

Topic: Odpadnik sa Rc pilota (Read 11965 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #30
evo samo ides po redu po slikama
1.slika: profil
2. slika: forum profile
3. slika: browse (tamo odaberes moja slika pa odes na browse po tu sliku)  ;)

lp Nikola

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #31
Hvala lijepa upalilo je !pozdrav u Vrbovec cesto sam vozio se motorom kraj Vrbovca


Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #33
lijepi motor! svaka vam cast... nema bas puno tako aktivnih ljudi u starijoj dobi...  :) :)
lp Nikola


Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #35
Ne nije Zagi1to je Foker jednokrilac ,neslavno zavrsio kod moje kceri kao ukras jer je probni pilot rekao da je uzas od modela ha ha do prhanja Pinky..........

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #36
evo samo ides po redu po slikama
1.slika: profil
2. slika: forum profile
3. slika: browse (tamo odaberes moja slika pa odes na browse po tu sliku)  ;)

Kad si si vec dao truda, mogao bi neki kratki tutorial sloziti pa da stavimo sticky negdje :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #37
A skuzio sam ono iza ormara je kutija sa raznim krilima stirodur, balza,depron sa njima se igram smikam sa folio i farbom uglavno sluze kao pricuva hi!A  ovo tutorijal izraz ne kuzim molio bi objasnjenje da neidem kopati po lexikonu!napisi npoprilici na hrvatski!U gledam koji kumulusi oko otoka ugljana razvedrilo se +7 jos koji dan ako se smiri opet na livadu navili sa zujalicama cek da vidim dal mogu snimiti


Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #39
A opet dvije iste moram pazit sto radim!

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #40
Ovu temu cu zakljucati i ovtoriti novu!recimo Novosti sa Jadrana Pinky

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #41
Evo otvorio temu  ,nema problema moze i tako pozdrav Pinky

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #42
eto , pa kad se pojavi još netko izbačen ili nezadovoljan javit če se ovdje

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #43
Pinky ne poznamo se, ali... nebi se trebao osjećati odbaćeno od svih sa foruma radi jedne jedine osobe. Dobro došao si tu, a vjerujem i tamo.

POZDRAV I DOBRODOSAO u drustvo ponosnih i tolerantnih modelara,u rasadnik demokracije i tolerancija,na forum gdje svako moze biti razlicit i prihvacen kao takav,na forum gdje ne vlada zakon krda vec individualne inovacije i inicijative,za razliku od od RCM koji je zatrovan karcogenim tkivom voljenih vodja koji svoje frustarcije lijece na clanovima foruma i tako nasli smisao postajanje svojih besmislenih persona,svoje patologije koja uopce ne bi imala smisla bez marionetskog foruma koji to uopce i nije.poslije na desetke slucajeva koji su zavrsili poput tebe zacudjuce je da jos uvijek ima osoba koje tamo pisu nadajuci se da ce se dopasti velikim vodjama TUPKU I GLUPKU,vrhunskim manipularama i demagozima,ali nada umire zadnja,pa ce neki valjda kad dodju u tvoje godine shvatiti sto im je ciniti,a za ostale nazalos nema spasa. :D ;D

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #44
oooo.... gospon  pinky..... dobrodošao.....


dobijem ja tvoje poruke na skype.... samo to kaj tam piše da sam online ne znaci da sam online.... to mobac drži skype stalno otvorenim ...


a i odgovorim kad vidim samo tebe nema online....


a dobro si najavio u petak crnilo s juga  :)


...............da se vratimo na temu..............
dobar ti je ovaj vijun, vidim da si se maknuo od deprona.
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe