Skip to main content

Topic: Mystic c5000 (Read 52605 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mystic c5000

evo, krenul sam s gradnjom ovog po meni prekrasnog katamarana .dužina trupa 900mm.

Odg: Mystic c5000

Reply #1
ljepo. svaka cast na trudu

buš obuko balzom ili staklom?

Odg: Mystic c5000

Reply #2
obukel bum s staklom i onda slijedi kitanje, brusenje ,farbanje i na kraju kalup.

Odg: Mystic c5000

Reply #3
lijepo napravljeno!

onaj dio sa više stiropora je "produžetak"?

okvir od balze, pa onda ubacivani komadi stiropora, pa šmirglanje, ili si na žicu rezao stiropor?

da li će imati ono"narezano" dno pri kraju, ili je to više estetski dodatak?


Odg: Mystic c5000

Reply #4
lijepo napravljeno!

onaj dio sa više stiropora je "produžetak"?

okvir od balze, pa onda ubacivani komadi stiropora, pa šmirglanje, ili si na žicu rezao stiropor?

da li će imati ono"narezano" dno pri kraju, ili je to više estetski dodatak?


nacrt je u originalu dužine 735mm ja sam uvečao na 900mm.onaj komad stiropora nije dodatak.na tom mjestu je otvor za motore i elektroniku.model če imati sve detalje kao i original.moram priznati da mystic ima dosta zeznutih detalja ali ja se nedam 8)

Odg: Mystic c5000

Reply #5
sijajno!!!!  ;D

čestitam na volji!!!!  :D


Odg: Mystic c5000

Reply #7
prekrasno  ;) , pretpostavljam da ces ostakljivat epoxijem ,ja radim nesto slicno ali za hranit ribu ,imas li mozda ideju kak zastitit stirodur jer zbog ustede mislim staklit s poliesterom

Odg: Mystic c5000

Reply #8
Bok rista!

Vidim ja,dok se ja ovdje na moru odmaram (eee,fjaka je lipi!),tamo se radi!!!
Samo naprijed Mirtek!!! ;D

Dojdem za vikend,LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Mystic c5000

Reply #9
prekrasno  ;) , pretpostavljam da ces ostakljivat epoxijem ,ja radim nesto slicno ali za hranit ribu ,imas li mozda ideju kak zastitit stirodur jer zbog ustede mislim staklit s poliesterom
ako radiš s stirodurom morao bi ostakljivat s epoksijem.jedino epoksi ne papa stirodur.ako ti nije bitna čvrstoča onda bi mogao pofarbati s farbom na vodenoj bazi ili sprejom na bazi ulja dupli color,bau haus, merkatone. 8)



Odg: Mystic c5000

Reply #12
Kaj si se vratio?
ja sam na moru do četvrtka/petka pa se vidimo.
LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: Mystic c5000

Reply #14
Krasan uradak! Lijepo ti to radiš, svaka dala. Čime će biti pogonjen? mlaznim motorom??? :P :P :P