Skip to main content

Topic: Sutra, preksutra, sl. 15 dana (Read 13223 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Gdje se leti?  :)
Ja sam skrpao Pipera pa bih malo letio, di ste sutra? Samo da nije Medvednica  :D
MAK Zapad

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #1
hmmmm....


još nismo niš dogovarali na kanalu .....


a mogli bi i na medvednicu ..... a treba vidjeti kakav je plan za Japetić

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #2
Medvednica je mrak, samo kaj ne znam baš kak bih tamo sletio s Piperom. Mislim, možemo probat ali  :D
MAK Zapad

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #3
Medvednica je mrak, samo kaj ne znam baš kak bih tamo sletio s Piperom. Mislim, možemo probat ali  :D
Pa sleti u nešto veliko i mekano.....  :D
..šalim se, motornjak nekako nije za tu livadu osim ako ga se ne može netegnuti gore sa gumom ili jačim bacanjem iz ruke. Medvednica dolazi u obzir u nedjelju, najavljuju povoljan vjetar, a u subotu ionako ne mogu.
Damir

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #4
Pa iskreno, ne bih ga baš volio iz ruke polijetat, 2m raspon krila... A nekak bi se možda i sletilo.. Ak baš treba, mogu probat  :D
MAK Zapad

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #5
Pa iskreno, ne bih ga baš volio iz ruke polijetat, 2m raspon krila... A nekak bi se možda i sletilo.. Ak baš treba, mogu probat  :D
A možemo i sa ceste. lagano uzbrdo, ali moramo dole i gore postaviti po jednog modelara-stražara da digne ruke ako nailazi auto, što misliš ?
Damir

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #6
Hm, mislim zašto ne, samo da ne bi netko pizdio zbog toga pa da ne bude "oni s aviončekima rade pizdarije po Medvednici"
Ali ako stvarno dvojica modelara gledaju promet i upozore vozače, mogli bi i tak  :)
MAK Zapad

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #7
Hm, mislim zašto ne, samo da ne bi netko pizdio zbog toga pa da ne bude "oni s aviončekima rade pizdarije po Medvednici"
Ali ako stvarno dvojica modelara gledaju promet i upozore vozače, mogli bi i tak  :)
Hm, da... išlo bi to , osim ako nema one dosadne publike uz ogradu, ali brine me - slijetanje '?

Damir

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #8
Piper je za svoju veličinu dosta lagan, stvarno je spor na slijetanju + ima dosta velike kotače... Mislim da bi se dalo odigrat.. Možda čak i poletit niz padinu! No mislim da bi ipak bilo šteta isprobavat.. Ali doći ću gore s njim, pa ćemo vidjet kaj i kako!
U svakom slučaju, izgleda da ću morat složit Zaguara ili nekakvu jedralku  ;D
MAK Zapad

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #9
Piper je za svoju veličinu dosta lagan, stvarno je spor na slijetanju + ima dosta velike kotače... Mislim da bi se dalo odigrat.. Možda čak i poletit niz padinu! No mislim da bi ipak bilo šteta isprobavat.. Ali doći ću gore s njim, pa ćemo vidjet kaj i kako!
U svakom slučaju, izgleda da ću morat složit Zaguara ili nekakvu jedralku  ;D
Zagića složiš danas, odeš kod Plavog po izrezane jezgre i do počne CSI na RTL je gotov. Vidiš, imam neke filmiće gdje poljaci polijeću Pipera, ali pravog nizbrdo niz neku livadu i pri tome šlepa jedrilicu, u nedjelju beremo navodno sjeveroističnjak, mobli bi probati, ako je trava previsoka, mene malo skotrljate niz breg da poravnam pistu  :D
Damir

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #10
Nemam ni motor ni niš za njega, ima vremena za Zagija. A niš, možemo probat, trebalo bi bit izvedivo, ak trava nije baš previsoka :D
MAK Zapad

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #11
sori ako sam negdje previdio dojmove s nedavnog letenja osim onog na simulatoru, nitko ne vidi sve, ne  ;D

ali ti nisi letio 10 god i sada bi poletio i sletio motornjaka od 2m na uskoj cesti i u jednom slijepom zavoju(od oka preko 150° kut)
na medvednici dok su nama auti tamo parkirani taman u špici zavoja,
i ostali promet regulira svega nas par modelara? da ne spominjem drveća svugdje okolo ceste....

evo častim pivom care, moram doći da to vidim, skupa s kamerom jasno.
budemo autima prepriječili prolaz cestom pa nema beda, ujedno i očistimo parking pa nemaš kaj za pogodit s modelom.


toplo se nadam da si letio nešto i da nas samo zezaš, jer inače mislim da nije pametno izvoditi tako nešto...  :)




Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #12
sori ako sam negdje previdio dojmove s nedavnog letenja osim onog na simulatoru, nitko ne vidi sve, ne  ;D

ali ti nisi letio 10 god i sada bi poletio i sletio motornjaka od 2m na uskoj cesti i u jednom slijepom zavoju(od oka preko 150° kut)
na medvednici dok su nama auti tamo parkirani taman u špici zavoja,
i ostali promet regulira svega nas par modelara? da ne spominjem drveća svugdje okolo ceste....

evo častim pivom care, moram doći da to vidim, skupa s kamerom jasno.
budemo autima prepriječili prolaz cestom pa nema beda, ujedno i očistimo parking pa nemaš kaj za pogodit s modelom.


toplo se nadam da si letio nešto i da nas samo zezaš, jer inače mislim da nije pametno izvoditi tako nešto...  :)

 :D :D :D

Letio sam pretprošli tjedan.. Ma nisam ni ja za polijetanje s ceste, ali s livade zakaj ne.. Spremi pivu :)
I nije baš 10 godina, 3-4 godine cca
(btw forumi postoje osim za konstruktivne rasprave i za malo zajebancije)
Zato velim, više sam za neko Lučko ili negdje na Odru ili tako nešto, ali ak se baš ide na Medvednicu, Cub i ja dolazimo
MAK Zapad

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #13
ma napisao si negdje da nisi letio preko 6 god, pa mi ostalo...

piva važi, ali ostavi cuba doma ak je sljeme u igri(ponesi helić bolje),
domovinski ili kanal još ajde, tamo imaš mjesta i za poletit i sletit koliko želiš.
i prostora za letit.

ima uvijek neki zagi koji možeš provozati, dam ti ja i svoju jedralku na visini da ne ispadne da uvaljujem samo tuđe zagije.
bitno da se izletimo  :)

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #14
Ako ništa drugo, ako i nebu letanja, moremo poslije u 'Pačkovskom' ocjeniti kvalitetu gibanice od buće !  :P
Za one koji su bili , kao i za one koji nam se još nisu pridružili na Medvednici, princip je slijedeći:

Kobac ili ja, koji smo u podnožju odemo prvi gore provjeriti da se može na livadu (pašnjak koristi jedan fakultet) tj. da kravice travicu pasu negdje drugdje i onda se javimo ekipi da mogu doći.

Jedan report sa ove lokacije od prije 2 godine ima ovdje:
http://krila-kanala.site11.com/index.php/topic,27.0.html

Damir