Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 91266 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #376
Fora  :)

no probaj upaliti kočnicu na regleru ako ima tu funkciju,
dulje će ti model biti u zraku, tj efikasnije će jedriti.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #377
posle kise dode sunce...pa trk do preljevnice vjezbat  ;D

jedan uradak od danas...malo muku mucim s video konverterom(neznam koji da bude kompresirano a ok izgleda-za sada koristim pazera konverter-savjeti dobrodosli  ;))

Hawksky-from hand to hand :)


Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #378
Skini Sony Vegas
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #379
za sutra četvrtak predviđeno lijepo vrijeme pa planira li neko na Preljevnicu od 17 na dalje???

pozdrav svima



Odg: Kanal preljevnica

Reply #382
ja dolazim sutra  ;D ;D ;D ;D ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Odg: Kanal preljevnica

Reply #383
#16


Čini mi se kao da je leća mrvicu ujebala fokus ali je dosta proširila kut snimanja pa treba odvagnuti... S tim da je kamera s tom lećom dosta veća i nezgrapnija...

Odg: Odg: Kanal preljevnica

Reply #384
stvarno dobro za tak malu elektroniku  :) .
Ajd nabaci podatke i izvore za kameru i leću ( ebay? ).

Odg: Kanal preljevnica

Reply #385
Sve Ebay, keychain #16 nekih 40-45$ i leca 0,67x wide nekih 7$... mem kartica malo brza jos 10ak $ i to je to.


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Odg: Kanal preljevnica

Reply #386
S tim da ista takva keychain samo stara je prezivjela sve i svasta, padove aviona, potapanje na benzinskom gliseru... Uglavnom kuciste fino stiti elektroniku.


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Odg: Kanal preljevnica

Reply #387
Jučer je bilo veselo na preljevnici, dezintegrirali smo nekoliko modela (F22 Raptor se razletio u zraku (maiden) na poniranju s full gasom, išel je ko kuga, ali konstrukcija nije izdržala, izvrstan prizor ak mene pitate :D, na zagiju se odšarafio linkage stopper i ostao sam bez jednog elevona, ali ništa prestrašno, letio je nakon toga), Shimpa je prvi put u životu letio model (F22 Raptor također) i svaka čast za prvi let! Boki je odradio nekoliko letova (također prvi put) sa Zagijem MH43 kojeg nikako ne bih preporučio početnicima, jednostavno je prebrz, ali se Boki muški borio s njim, čak nas je i vojska malo nadlijetala, sve u svemu dosta letenja i još više laprdanja i zabave, iako je vjetar bio poprilično jak! Mirac je snimio video:

http://www.youtube.com/watch?v=kMJ5wdDXm0c?hd=1
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #388
mirac svaka čast j.... filmić  :D :D :D
šteta što nemamo raptora snimljeno kako je puko  :'( :'( :'( :'(
napravit ću jednog samo da se raspadne u zraku i da to snimimo  ;D ;D ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #389
mirac svaka čast j.... filmić  :D :D :D
šteta što nemamo raptora snimljeno kako je puko  :'( :'( :'( :'(
napravit ću jednog samo da se raspadne u zraku i da to snimimo  ;D ;D ;D

He,he..imam ja snimljeno u glavi jer mi se tocno razletio u vidnom polju. Ja mislio da je neko ukljucio rakteni pogon. BTW ja sve poslozio, jos trebam dvije ekstenzije i idemo snimati :-D

Jbt sve si razmisljam da se preselim u onaj dio grada, pa ovo mi dodje kao put do Garesnice  :D :D
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com