Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780693 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1215
O čemu je ovdje riješ? Pa štrajkaju u luci, a ne u pošti ili na aerodromu? Naši paketići idu zračnom poštom..
Damir

Ako nije zbog luke onda mozda zbog zemljotresa

http://www.ups.com/content/hk/en/about/news/service_updates/20130422_earthquake.html

Service Delays Expected in Parts of Sichuan, China

Service Update

Updated Monday, April 22, 2013

As a result of the recent earthquake in Sichuan, China, service delays in parts of the city can be expected. Please note that there is no shipment, pickup, and delivery for both package and freight services in the following areas until further notice:

Sub City / Town   Affected Postal Codes
Yucheng Zone   625000 - 625015
Mingshan Town   625100 - 625107
Rongjing   625200 - 625204
Hanyuan Town   625300 - 625307
Shimian Town   625400 - 625409
Tianquan Town   625500 - 625505
Lushan Town   625600 - 625606
Baoxing Town   625700 - 625705

UPS is committed to making every effort to provide service to all areas where conditions permit safe access. We are closely monitoring local areas to ensure service resumes as soon as conditions permit. Please continue to check the status of your shipment using the tracking tool on ups.com.

The UPS Service Guarantee does not apply to shipments that are delayed due to events beyond UPS's control - please refer to the UPS Terms and Conditions of Service on ups.com for more information.

Please check this website regularly for updates.



 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1216
Ali u tom popisu nema Hong-Konga ?? Ja još uvijek ne shvaćam zašto nam paketi stoje 2,3 ili 4 tjedna u istom statusu na trackingu: primjeljno ... a ne i poslano!
D.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1217
Ali u tom popisu nema Hong-Konga ?? Ja još uvijek ne shvaćam zašto nam paketi stoje 2,3 ili 4 tjedna u istom statusu na trackingu: primjeljno ... a ne i poslano!
D.

Mozda i panicarim bez veze,
kamo srece da je samo zastoj u trackingu i da je vec na putu, no za manje pakete mi je prvi put da toliko treba za insert in the bag.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1219
Kolega peroemin hvala na super stranici za provjeru :)

Jedino me brine što je i kamion od 17. ovog mjeseca i od 12. ovog mjeseca kod Afganistana.... dakle ne ide prema dnu nego u zrak očito ;) šala, bitno da ide, a sad kad stigne nebitno, samo polako...
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1220
kolega zamaltar,meni je itekako bitno kad će....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1221
Iskreno se i ja nadam da će uskoro stići, danas sam dobio odgovor iz Hrvatske Pošte da još nije pošiljka stigla u Hrvatsku, a moja je poslana 12. 04. 2013. iz Pošte Hong Kong...
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1222
ma,ti se isto zanosiš,tam u pošti sam je neki mudrac upisao tracking isto ko i ti....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1223
ma,ti se isto zanosiš,tam u pošti sam je neki mudrac upisao tracking isto ko i ti....

istina, ja sam doduše postavio upit vezano uz rad samog servisa za praćenje pošiljki, pa su rekli ovako:

 "Slijedeći podatak biti će prikazan prilikom preuzimanja pošiljke u izmjeničnom poštanskom uredu u Zagrebu."

Dakle istina je da je prilikom slanja pošiljki regularnom poštom samo zabilježen datum otpreme sve do trenutka zaprimanja u Hrvatskoj u izmjeničnom poštanskom uredu u Zagrebu. Mogu samo reći da su iz Hrvatske Pošte na postavljeno pitanje podršci odgovorili isti dan, što je brzo u usporedbi sa sličnim internacionalnim servisima.

Dakle sve u svemu, drugi put naručujem brzim transportom definitivno, za tih par dolara se ne isplati s ovim zafrkavati...

Mislim da nema brige da neće stići pošiljke ;)

ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1224
ma pošiljke u 99% slučajeva stignu.....ako koristiš ubrzanu poštu onda obavezno EMS jer svi ostali imaju predstavnike ovdje koji su lopine i oderu te još dodatno....a i razlika između 2 i 30 $ nije beznačajna
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1225
ma pošiljke u 99% slučajeva stignu.....ako koristiš ubrzanu poštu onda obavezno EMS jer svi ostali imaju predstavnike ovdje koji su lopine i oderu te još dodatno....a i razlika između 2 i 30 $ nije beznačajna

Hvala kolega, ma ja iskreno nisam pobornik naručivanja, radije kupim ovdje ali rekoh ajde da probam hehe i eto :)

Hvala na savjetu za EMS

Iskreno sve što bih baš želio stvarno od tamo naručiti kaže mi da se ne može zbog veličine paketa tako da...

Tu i tamo možda nešto sitno naručim, ostalo kupujem tu i dobijem drugi dan ;)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1226
eh kako se očajnik hvata za slamku.. kad sad otvorim gore navedeni link za tracking više ne vidim da je kamion u Afganistanu(mislim halo,ko tamo prolazi sa višemiliunskim kamionom) nego ga nema na karti...nešto se ipak mijenja  :-[
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1227
...A ONDA OPET OTVORIM I SVE JE ISTO KO I JUČER,EH,JA SE ISTO ZANOSIM  :'( :'( :'(
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1228
dakle danas je bio ukrcaj paketa :) i meni su moja dva ukrcana u vreću 8)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1229
da,i meni isto

Arrived at Carrier's Facility
The shipment arrived at Hongkong Post facility

HONG KONG AIR MAIL CENTRE
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.