Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780778 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1305
Meni je sa statusa CUV stigao poziv za ocitovanje racuna. Poziv u ovom slucaju nije naplacen 9.5kn kao dosadasnji. Dakle ja CUV povezujem sa nekom carinskom kraticom.

Btw
 Shimpin helic se zove TDR, a nije tvornica duhana rovinj  ;D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1306
contracts of use of vehicles in international rail traffic (CUV)  8)



mos mislit

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1307
Meni je sa statusa CUV stigao poziv za ocitovanje racuna. Poziv u ovom slucaju nije naplacen 9.5kn kao dosadasnji. Dakle ja CUV povezujem sa nekom carinskom kraticom.

Btw
 Shimpin helic se zove TDR, a nije tvornica duhana rovinj  ;D

Nisu to carinske kratice vec kratice iz postanskog prometa, a normalno ako nesto dolazi iz vana da ce doc na postansku carinarnicu, vjerovatno je doslo do nekog preustroja carine zbog EU, zato se i pojavljuju nove kratice na trackingu
mos mislit


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1309
Osim sta neznas letit, vise neznas ni citat  :D vec se 2-3 stranice pise o tome  ;D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1310
menopauza kaj sad.........

Re: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1311
Cuvar Uzaludne Vlasti
Ako netko sredi tel neka ga posta ovdje

Sent from my ST26i using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Re: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1312
Jel ima netko broj telefona od tog CUV-a da pitam sta se događa s paketicem? Vec mi 4 dana stoji tamo, a nema ni pisma ni obavijesti ni nista...


Nazovi postu i pitaj po broju posiljke ,di je zapelo oni ce te vec uputit koga da nazoves
mos mislit

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1313
Dok vi brinete dali vam je paket stigao ili nije, ja brinem dali je paket stigao u kinu,.... vodim prepirku sa HK zašto nisu uzeli paket, 4 debila sam obavjestio preko chat suporta. svaki ima svoju varijantu i sad na kraju se javilo žensko i ajde bila je najnormalnija. a kakve su ovi prije nebuloze pisali, ubi Bože...

Btw. vraćam neispravne Fatshark ATITIUDE... 170kn poštarie natrag do kine, avionom.

5/14/2013 2:13:00 PM   CROATIA   10004 Zagreb CAR   Receive item from customer      
5/14/2013 2:33:00 PM   CROATIA   10004 Zagreb CAR   Send item to domestic location      
5/14/2013 2:33:00 PM   CROATIA   10004 Zagreb CAR   Return item from customs      
5/15/2013 10:59:00 AM   CROATIA   ZAGREB 10003   Receive item at office of exchange (Otb)      
5/15/2013 11:01:00 AM   CROATIA   ZAGREB 10003   Insert item into bag      
5/19/2013 1:27:00 PM   CHINA   BEIJING   Receive item at office of exchange (Inb)      
5/25/2013 3:50:00 PM   CHINA   523862   Unsuccessful item delivery attempt   
Reason : Other
Measure : Item being held, addressee being notified

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1314
kaj su stigle neispravne ili?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1315
duga priča, ubio bi se od srama kako sam ih shebal.. ugl. možda ne skuže  :-[ pssst.. ne vjeruj naljepnicama na adapteru već multimetru...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1316
Već drugi puta kupnjom na Hobby Kingu odaberem običan Air Mail (dakle NE Registered) i dobijem tracking broj. :)
Naravno opet prego Signapore Posta :(
Sumnjam da su se baš 2 put zajebali.

p.s. paket je ispod 100 grama, jedino tako se može dobiti obična pošiljka
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1317
I tako je sve usporilo....

Osim par prednosti koje nam je donijela nova procedura na carini, donijela je i jedan veliki nedostatak.

Cijela procedura se produuuuuljilllaaaaaaaaaa do besvjesti.

Paket mi je na carini od 17.5.
Prvo je trebalo 10 dana da pisamce stigne do mene, a sad čekam obradu paketa pa onda još koji dan dok stigne.
Prije sam sa svim papirima otišao na carinu kad sam dobio pisamce i odmah s paketom išao doma, sad čekanje i čekanje.

Na godišnjem sam do srijede tako da paket očekujem taman u četvrtak.  :'(

Da ne spominjem da sam paket naručio 29.4 i trebalo mu je 17 dana da uopće dođe do HR.

dal vam dolaze paketi ??

Reply #1318
Ja čekam lcd ekran za laptop iz GB, stigao je u Hrvatsku za 3 dana i sada već dva tjedna stoji na carini i ne miče.
Ne znam da li se može koga nazvati ili poslati mail i pitati za paket


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

dal vam dolaze paketi ??

Reply #1319
Ne čitam forum :-) više imaju kontakt podaci, budem im poslao mail


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc