Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780979 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1381
I što sada: na trackingu lijepo piše da je dostava pokušana i da je ostavljena obavjest primatelju ?
Netočno,
bio sam kod kuće i u mojem poštanskom nema nikakve obavjesti. Nema niti kod susjeda, pa iskljućujem zabunu.

Što mi je raditi ?
D.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1382
otic u postu po paket...

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1384
svaki put su mi dali tako paket, cak i kad ga vidim iza pulta, daj to vamo  :D pogleda ime, prezime sa osobne i preda paket...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1385
Ajde dobro kada kažeš, probati ću, možda ću i ja imati sreće kao i ti  ;)
D.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1387
Jednom su me tak zeznuli u pošti i nisu mi ostavili papir i paket se vratio.
Drugi put sam pratio paket sa trakingom i kad sam vidio da je došao otišao sam u poštu sa isprintanim trackingom i tražio dami daju paket.
Rekli su da mi je papir sigurno doma na što sam rekao okej ali imam dokaz da mi je paket stigao i molim da mi se uruči.
Žutim papirićem samo brže nađu paket, pa kad im se neda tako te opile.
S tim da pričekaš dan dva jer se može desiti da je paket u centralnoj pošti i treba biti isporučen u drugu poštu. Moja pošta je Dubrava. Onda ih tlačim telefonom. Jel stigao jel stigao. Kad će. Kad će.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1388
@Superfly: tako nekako i ja razmišljam... s time da moj poštar to sigurno nebi učinio jer se dugo znamo, to je neki na zamjeni za GO, kladim se da je tako. Moja dostavna pošta je odmah ona uz Carinsku tako da nema govora o tome da iz Branimirove do Novog ZG putuje još par dana  :D . Jedini problem je u tome što smo mi najudaljenija točka za dostavu i to na brdu, pa poštar nailazi oko 14 h već potpuno satrt poslom i hodanjem. Znam ih, nije mu se dalo nositi paketčinu , pa je odmah napisao papirić i vratio paket u PkP, ali je i zaboravio na papirić - nije mi ga ubacio u sandučić.
Mislim da me čeka natezanje na šalteru  :'(
D.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1389
Poučen vlastitim iskustvom nebuš imao previše natezanja. Ime i pezime ti je u evidencijskoj knjizi samo im treba malo truda da te pronađu i to je to.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1390
damire, nema tu natezanja. dovoljno je znati da imas paket u posti i oni ga MORAJU NACI u svojoj evidenciji. zuti papiric je kako kazu cisto radi brzeg nalazenja u knjizi no i to ne znaci nista jer sam dozivio da uz papiric ionak prelistava deset stranica jer im brojevi nisu po redu vec kako kaj pristize.

stoga, bez nervoze, ali u roku 5 dana, MORAS ici u postu i potraziti svoj paket..osmjeh tetama u posti kao i sire uvjek dode no gentlemenu to ne treba govoriti  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1392
Da li je nekome skoro stigao paket iz HobbyKing- a, bez baterija, ali ne iz evropskog skladista?
Kad je krenuo, a kad stigao?
Ja cekam posiljku 36 dana,  hobbykingovci kazu da "malo" kasne, ali da je to normalno i da za international (Registered) Air Mail dostava ide do 40- tak dana.
Sve dosadasnje posiljke stizale mi za 10- 15 dana.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1393
Napravio narudžbu HK  04.07.2013. i skinulo mi s PAYPAL odmah.
Do danas tek dobio oznaku  "shiping" i tracking number ali nije vidljivo da li je pošiljka i krenula iz njihovog skladište. Ovo već postaje problem!
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1394
Dobar ovaj EU. Naručeno u srijedu popodne, jutros u 8 dostava doma na vrata.

http://www.hepf.at/

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }