Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780722 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1650
evo malo trgovine s e-bay-om i isprobavanje ruske poste. manje od 15 dana a vise od 10000km..brzo a bogme i lijepo su me iznenadili s mojom novom igračkom  :P

[attachimg=1]

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1651
Molim pomoć u objašnjenju.
Prije tjedan dana sam napravio narudžbu i platio preko PAYPAL ( skinuto s kartice odmah)
Čekao sam 3 dana da HK to prihvati, ali u međuvremenu nestale baterije s narudžbe sa zalihe. Pisao sam im četiri dana zaredom da mi umjesto istih ubace druge. Tek jutros nađem poruku da su nedostajuće skinuli iz narudžbe i ubacili imajuće. Poslali neki e-mail. Pošto sam imao na kartici 11,13 USD za nadoplatiti, mislim da su mi automatski skinuli. Šaljem sliku da mi iskusni kažu dali je tako i odrađeno.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1652
Neznam baš da ti mogu automatski skidati s PayPala. Ti si njima morao nadplatiti 11 dolara za ove nove baterije koje su ti ubacili?


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1654
iz slike se vidi da si nesto platio 11$ no ne vjerujem da trgovac BEZ TVOJEG ODOBRENJA moze promijeniti iznos i to ti naplatiti. recimo, ova moj aposiljka je prvo placena za drugi model, isti ali crni, pa sam ja s trgovcem dogovorio da uzimam ipak titanijumski, i dogovorili NADOPLATU, nesto kao u tvom slucaju, no JA SAM JE MORAO autorizirati tj na isti racun doplatiti dogovoreni iznos. tek kada to odradis u paypalu trgovac dobije novce.

stoga, ili si nekaj krivo nama objasnio ili ima nesto sto mi ne znamo..a ako je moguce da ti uzmu novac bez tvoje autorizacije onda ce paypall propasti u roku odmah.

inace je normalno imati ukljuceno primanje obavijesti o placanju preko paypalla. pa lako provjeris u mailovima tko i kada ti je uzimao novce sa racuna.

i da, definitivno 100postotno iberultra sigurno si siguran da ti nisi platio tih 11$,tj autorizirao da ti to skinu s racuna?? razmisli jos jednom ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1655
Nisam osobno platio 11,30. Ali izgleda da su oni skinuli. Poslali su mi e-mail s linkom na moju stranicu PAYPAL, stranica gdje se vide plačanja.
Možda imaju dogovor ako se linkam preko njihovog e-maila na stranicu na PAYPALA da sam odobrio da mi se skine navedeni iznos. Te druge baterije su skuplje te sam trebao nadoplatiti tih 11,30 USD.

## Please do not write below this line ##
[obbyKing Support Centre] Re: BC orders 2007959280 problems!
Your request (#837030) has been updated.
To review the status of the request and add additional comments, please visit www.HobbyKing.com
----------------------------------------------
Gabriel, Nov 03 13:18 (HKT)

Hi IGOR,

Thanks for contacting the HobbyKing Support Team.

We apologize if the PayPal payment was delayed which causes for 3* Product ID: T3000.3S.20 to be out of stock. We have removed the backorder items on your order and added 3* Product ID: Z30003S-20 to your order.
Here is the sample computation:
cancelled items:
3*T3000.3S.20 = 3* $14.6 = $43.80
added items:
3*Z30003S-20 = 3*$18.31 = $54.93
Please settle the amount $ 11.13 for the added item/s via PayPal to accounts@unitedhobbies.com
We have also sent a money request for $11.13 USD to bodul@net.hr if ever you are having difficulties settling the payment.
Once you have settled the payment, kindly provide us the transaction ID for us to proceed with the order.
We are looking forward to your response.
Thanks for emailing support.
If you have any other questions, please let me know.
Regards,
Gabriel
HobbyKing Support Team
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1656
A s PAYPALA sam dobio ovo. Po tome je PAYPAL platio njima 11,30USD?
PayPalYou just sent a payment  ransaction ID: 25S0929696479845L
Dear
Thanks for using PayPal. It may take a few moments for this transaction to appear in your account.
 
exTronik Limited  accounts@marketplace.hobbyking.com
Note to hexTronik Limited
You haven't sent a note.
Charge will appear on your credit card statement as PAYPAL *UHOBBIEexTronik Limited
Yours sincerely,
PayPal
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1657
Oni su poslali zahtjev za pare a ti si u nekom trenutku svjesno ili nesvjesno stisnuo "confirm"


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1658
A izgleda, samo mi nije jasno kada. Ma nema veze, da se ne pretvori nabava baterija iz Nizozemske u sagu... :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1659
vidim da za bilo koju varijantu nabave batki sa UH vrijedi ova vrlo  jeftina opcija preko fedexa ili još jeftinija da osobno pokupim batke u HK...


koja je backup opcija jer ovo mi je prejeftino da bi naručival odande ?

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1660
vidim da za bilo koju varijantu nabave batki sa UH vrijedi ova vrlo  jeftina opcija preko fedexa ili još jeftinija da osobno pokupim batke u HK...


koja je backup opcija jer ovo mi je prejeftino da bi naručival odande ?

Hobbyking Europe Wearhouse.
Nedavno se tu na forumu skupila grupica glede poveće narudžbe, time i smanjenja troškova shippinga s EU skladišta.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1661
a baš gledam tu opciju pa je i ona paprena....


bojim se da je sezona jeftine nabavke batki završila
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1662
Ako hoces par stvari kupiti, javi se u temu gdhe su bili dogovori.
Opet radim narudzbu ali ovaj put ipak malo manju...


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1663
Izglada da oni u HOBBYKING ne razgovaraju jedan s drugim.
Danas dobio ovo
Cijelu narudžbu stornirali, ali na PAYPAl nisu vratili 109 USD + 11,30USD koje sam uplatio
Ako im je to cilj, koliko se čeka da vrate uplačene USD na PAYPAL.
Moje prvo kipovanje HK u EU  i pljuga s nabavom...
Your Order
2007959280
Name
Emailbodul@net.hr
Phone
Paypal or Credit Card  (Amex / Visa / Mastercard) (instant-4RA499407C762263S)
Status  Cancelled
 
[/t][/t]
Description
Quantity
Unit Price
ZIPPY Flightmax 3000mAh 3S1P 20C (EU warehouse)    [/t][/t]
1
  US$18.31 
Unreserved
   [/t] 
ZIPPY Flightmax 3000mAh 4S1P 20C (EU warehouse)    [/t]
2
  US$16.52 
Unreserved
Turnigy 3000mAh 3S 20C Lipo Pack (EU warehouse)    [/t]
3
  US$14.60 
Unreserved
ZIPPY Flightmax 3000mAh 3S1P 20C (EU warehouse)    [/t]
4
  US$18.31 
Unreserved
ShipmentRegistered (Tracking) Parcel - Netherlands to Croatia US$14.70
TaxesUS$0.00
TotalUS$109.85
Credit Total
Order Messages;
 Notes;

Customer paid with: instant
HK Absorbed PayPal Charge:2.94
PayPal Email:bodul@net.hr
TXN ID:4RA499407C762263S


PHCS_Miriam - 3/11/2013 13:05 :
cancelled item3*T3000.3S.20 =  3* $14.6 = $43.80
added item3*Z30003S-20 = 3*$18.31 = $54.93

PHCS_Miriam - 3/11/2013 13:06 :
No shipping diff
Waiting for settlement of $ 11.13

PHCS_Miriam - 3/11/2013 13:07 :


PHCS_Kim - 4/11/2013 05:38 :
 Cancelled Order
Requested Full Refund

PHCS_Kim - 4/11/2013 05:45 :
via ticket # 840612
requested full refund $109.85
 
 Reserved: This indicates that the items you have purchased are reserved for this order provided the order is paid for and payment has been received by us.
 Unreserved: Payment has not been accepted and the goods are still available to other purchases. After payment has been received the goods will become reserved provided sufficient stock exists to fill your pending order.
 Backorder: Insufficient stock available to fill the order. Order held until stock arrives.
 JIT-item: These products are stored in our second, larger warehouse and take 3-5 days to be dispatched. The entire order will be dispatched at 1 time.
 
 *If your order is still pending and you're certain you have paid, please do NOT cancel you order. Instead, contact our support staff to double check your payment and process your order.

 During Holiday periods (Christmas etc.) orders can sometimes take longer.
 Please read our FAQ section
 

   
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1664
Molim pomoć u objašnjenju.
Prije tjedan dana sam napravio narudžbu i platio preko PAYPAL ( skinuto s kartice odmah)
Čekao sam 3 dana da HK to prihvati, ali u međuvremenu nestale baterije s narudžbe sa zalihe. Pisao sam im četiri dana zaredom da mi umjesto istih ubace druge. Tek jutros nađem poruku da su nedostajuće skinuli iz narudžbe i ubacili imajuće. Poslali neki e-mail. Pošto sam imao na kartici 11,13 USD za nadoplatiti, mislim da su mi automatski skinuli. Šaljem sliku da mi iskusni kažu dali je tako i odrađeno.

neznam da li samo ja vidim ali u trečem redu piše:

welcome, FUCKER BOY, a jesmo te!

molim da još neko pogleda slike,tj ispis sa paypala, jedino ako se zoveš fucker boy, a jesmo te prezivaš