Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780696 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1845
meni je najbolji http://www.17track.net/
Ali ipak mi od 07.01.2014. paket ne mice...
evo probajte vi
RC368508236CN
Radi se o stanici ;)

To jos nije krenulo,

item No.    Year    Status    Location    Destination Country    Date
 RC368508236CN    2014    Dispatching    31002400    BA    20140107 1235

ceka svoj kontejner, prodje vise dana dok krene.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1846
A na kineskom

2014-01-07 00:00, 出口总包互封封发, 杭州国际, 波黑
2014-01-06 00:00, 收寄局收寄, 杭州邮区中心局国际小包处理中心, 波黑

i google translate

2014-01-07 00:00 Mutual export total package sealing, sealing Hangzhou International, Bosnia and Herzegovina
2014-01-06 00:00, acceptance Bureau acceptance, international mail centers in Hangzhou packet processing centers, Bosnia and Herzegovina

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1847
Update: od 4 paketa iz Fijija, jedan je stigao u Zagreb u četvrtak po trackingu iz Fijija, ali ips.posta.hr ga nema u sustavu. The   plot thickens...
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1848

bacite oko na racunanje postotka, ja mislim da bi trebalo biti za oko 10$ niza cijena....
ispravite ako grijesim

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1849
neznam u kojem svemiru je snizenje sa 69,99 na 67,55 20% :D

onak, i laik totalni zna da je 20% od 70$ 14$

A ovo gore je snizenje od cijelih 3,49%

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1850
haha
ja sam pisao onim na live chatu ali kazu da je to automatski uradjeno od web stranice...
ma sta me briga ne planiram i da ga kupim...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1851
Evo ja baš planirao. Da je bar 20%, oduvijek sam htio imati F4U, makar samo kao funfightera...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1852
mali paket ispod 200 grama krenuo iz EU skladišta 6.1. Danas 13.1. u podne me docekao na pragu.najbrze do sada!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1853
7 dana.. ne mogu vjerovati blago tebi ja sam narucio 31.12.2013. paket sa motorom, esc, baterija... jos je u printed-u, nisu ga jos poslali....

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1854
Več deset dana od slanja ništa ne pokazuje Fidji tracker, pa sam popi....... i pokrenuo cheat i dobio ovaj odgovor:

Due to an unforeseen circumstance, some orders that was shipped to the Fiji post don't have tracking information to our warehouse and it seems your order is one of the few that were affected.Since the online tracking doesn't work for now, the tracking number will be fixed later on since the shipping company is handling a lot of orders from us thus making them unable to update their system as of the moment. We have raised this issue with them already as we are having lots of complaints from our customers about this and they said that they will be solving this issue soon. Rest assured that even if it is still not updated, your parcel is already on its way to your address.

For now please kindly expect your parcel in 6-39 days from Posted date of 30/12/2013. If you do not receive any until 39th day, please contact your local post office. If still no news from them, please contact us again so we can further assist you.
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1855
Dispute, dispute! Meni nisu takvo što rekli, ali sam tražio inquiry pa ako ne stigne do 42. Dana claim na paypal pa se bost s njima. Kažem, danas mi se jedan od 4 paketa pojavio u zg po njihovom trackingu ali na hr trackingu ga jos nema... A mjesec dana od narudžbe sutra.


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1856
Mislim da će izgubit puno kupaca otkako ih je HKpost shebao, jedno vrijeme su isto slali preko swiss posta i bilo je super. (samo lipo su slali preko swiss) ostalo je išlo preko HK post. sada mislim da su u velikim problemima ako nam paketi krenu štucat. a da ne pričam koliko imaju samo zaostataka onih paketa koji im je vratio HK post radi restrikcije lipo...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1857
izgleda da nas dosta ima problema sa HK-om...
Imam pitanje prije 6 dana sam narucio dosta dijelova sa HK-a i vec 6 dana stoji da je printed, i ne napreduje niti pise da je poslano, znaci smao stoji printed. Par puta sam pitao na live chat o cemu se radi i svaki put isti odgovor kao trebalo bi ubrzo da se posalje...
Zanima me da li je ovo normalno da se ceka ovoliko na slanje ?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1858
izgleda da nas dosta ima problema sa HK-om...
Imam pitanje prije 6 dana sam narucio dosta dijelova sa HK-a i vec 6 dana stoji da je printed, i ne napreduje niti pise da je poslano, znaci smao stoji printed. Par puta sam pitao na live chat o cemu se radi i svaki put isti odgovor kao trebalo bi ubrzo da se posalje...
Zanima me da li je ovo normalno da se ceka ovoliko na slanje ?
Ovisi koji si customer type ja sam Platinum member i mogu reći da sam primjetio pomake u brzini pakiranja paketa za razliku od kada samo počinjao naručivat sa HK ako je sve na stanju u rekordnom vremenu je spakirano i poslano.. a sad pošta i ostalo je druga priča  :-X

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1859
izgleda da nas dosta ima problema sa HK-om...
Imam pitanje prije 6 dana sam narucio dosta dijelova sa HK-a i vec 6 dana stoji da je printed, i ne napreduje niti pise da je poslano, znaci smao stoji printed. Par puta sam pitao na live chat o cemu se radi i svaki put isti odgovor kao trebalo bi ubrzo da se posalje...
Zanima me da li je ovo normalno da se ceka ovoliko na slanje ?
Ovisi koji si customer type ja sam Platinum member i mogu reći da sam primjetio pomake u brzini pakiranja paketa za razliku od kada samo počinjao naručivat sa HK ako je sve na stanju u rekordnom vremenu je spakirano i poslano.. a sad pošta i ostalo je druga priča  :-X
e drug ja sam ti amater, prva mi je narudzba..
e jel ti frka da mi kazes koje su ti pogodnosti kad si golden i kad si platinum?