Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780719 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1875
Ja u uopce nemogu dobiti taj program da ispravno radi. Jel treba kaj posebno stelat?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1877
za pakete iz kine vam je IPS HR poste najtocniji.... znaci u mob kad ukucavate broj stavi da ide kao preko hrvatske poste, a ne preko HK ili CN

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1878
Ovaj HK moje novce više neće vidjeti. Već mjesec dana mi stoji Dispaches created i uvijek kad pogledam samo je drugi datum kraj toga. Kao da putuje pješke i to preko Marsa. >:(
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1879
Ovaj HK moje novce više neće vidjeti. Već mjesec dana mi stoji Dispaches created i uvijek kad pogledam samo je drugi datum kraj toga. Kao da putuje pješke i to preko Marsa. >:(
to sam i ja reko da nece vidjet pa opet kupujem... jbg za neke stvari nema alternative...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1880
Meni danas stigao u ZG paket iz Fijija, pojavio se na ips.posta.hr jutros i već je na putu prema Rijeci.
Dispatchiran je 21.12.2013. To je to - 20 dana od pojavljivanja u trackingu...
Sad mjerim brzinu Sweden posta ispostave Singapur pa javim...

Sent from my EBM8001ND using Tapatalk

Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1881
meni 7 dana na HK-u stoji da mi je narudzba printed, nikako da je posalje  :'(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1882
Sta kažu preko live chata?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1883
Meni se na Fiji postu 09.01. pojavilo da je stiglo u ZG. Na ips.posta.hr se još ništa ne vidi. Bio u pošti jučer (Osijek) nemaju ništa za mene. Majkumu, pa prošlo je već tjedan dana.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1884
Sta kažu preko live chata?
sta kazu ?
Svaki put isto za par sati bi trebalo da se stanje prebaci, a vec 6 dana je u printed-u. A danas sam se posvadjao sa covjekom iz liva. Previse okolisaju i svaki put mi na pitanje odgovaraju isto, isto kao da sa robotom pricam, it should be sent for few hours...
Uzasno, zgadio mi se HK :S

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1885
Sta kažu preko live chata?
sta kazu ?
Svaki put isto za par sati bi trebalo da se stanje prebaci, a vec 6 dana je u printed-u. A danas sam se posvadjao sa covjekom iz liva. Previse okolisaju i svaki put mi na pitanje odgovaraju isto, isto kao da sa robotom pricam, it should be sent for few hours...
Uzasno, zgadio mi se HK :S

Moraš biti uporan.

Imaš dvije opcije:
1) žaliti se pa ti se možda smiluju
2) biti iznimno bezobrazan i prijetit.

Ja uvijek biram drugu i manje-više sve riješim u kratkom roku :P

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1886
Prijetit i trazit povrat novaca.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1887
Meni se na Fiji postu 09.01. pojavilo da je stiglo u ZG. Na ips.posta.hr se još ništa ne vidi. Bio u pošti jučer (Osijek) nemaju ništa za mene. Majkumu, pa prošlo je već tjedan dana.

Evo mali update za moju pošiljku LX100104670FJ, danas sam poslao mail našoj pošti vezano za gore navedeni paket sa HK, koji naravno još nije došao, i začudo, odgovorili su prilično brzo pa da podijelim njihov odgovor i s vama:

Poštovani,

vezano za Vaš upit, obavještavamo Vas  da, nažalost, nismo u mogućnosti pružiti traženu
informaciju,  obzirom pošiljke u dolasku u Hrvatsku čiji brojevi počinju slovima LX, LJ, LG i sl.
(npr. LX100104670FJ),  sukladno međunarodnim poštanskim propisima, imaju status običnih pošiljaka
te ih Hrvatska pošta ne evidentira u sustavu.

Ujedno napominjemo, svaka poštanska uprava pojedine države bira svog prijevoznika i određuje rokove
prijenosa pošiljaka do Hrvatske te Vam stoga ne možemo dati informaciju u kojem roku će predmetna
pošiljka prispjeti, no nadamo se da će ista uskoro prispjeti na Vašu adresu.

S poštovanjem,

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1888
Sta kažu preko live chata?
sta kazu ?
Svaki put isto za par sati bi trebalo da se stanje prebaci, a vec 6 dana je u printed-u. A danas sam se posvadjao sa covjekom iz liva. Previse okolisaju i svaki put mi na pitanje odgovaraju isto, isto kao da sa robotom pricam, it should be sent for few hours...
Uzasno, zgadio mi se HK :S

Moraš biti uporan.

Imaš dvije opcije:
1) žaliti se pa ti se možda smiluju
2) biti iznimno bezobrazan i prijetit.

Ja uvijek biram drugu i manje-više sve riješim u kratkom roku :P
pročitajte ovaj esej sa hk chatom http://www.flyfreak.net/birtija/kako-me-hobby-king-pocastio-sa-87-35$/msg128166/#msg128166
Nakon ovog sam počeo sjede dobivat kad mi nešta zapne sa HK-a!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1889
Sta kažu preko live chata?
sta kazu ?
Svaki put isto za par sati bi trebalo da se stanje prebaci, a vec 6 dana je u printed-u. A danas sam se posvadjao sa covjekom iz liva. Previse okolisaju i svaki put mi na pitanje odgovaraju isto, isto kao da sa robotom pricam, it should be sent for few hours...
Uzasno, zgadio mi se HK :S

Moraš biti uporan.

Imaš dvije opcije:
1) žaliti se pa ti se možda smiluju
2) biti iznimno bezobrazan i prijetit.

Ja uvijek biram drugu i manje-više sve riješim u kratkom roku :P

Da li vi mislite da ako prijetim da ce brze poslati ?
Jer ja mislim da samo u prazno pricaju samnom  a da nemaju kontakta sa ljudima iz skladista.
Ja bih sad rado trazio povrat novca ali ne znam odakle onda da narucim... ?Kako mogu biti tako ne profesionalni :S

@ mini_fly_moriss
Joj tako me nerviraju ti si sretna osoba ali i snalazljiva.. svaka tebi cast. Imam jedno pitanje znaci 40 dana je max da otvorim na paypalu onaj slucaj kad ne dobijem item ( ono request money i kasnije popunim sve?) A kad otvorim onda se paypal pobrine za sve ostalo ?
Danas gledam i jos uvijek stoji da je printed, ima li ko da je iskusan da mi pomogne i da mi inspiraciju sta da mu kazem da ga natjeram da pozuri taj paket jer stvarno nema smisla...