Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780813 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2010
Isto tako se i meni danas pokazalo!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2011
Na carini pogledaju, po potrebi ocarine  pa vrate u poštu na dostavu..


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2012
Hm, nada umire posljednja...čini mi se da izvjestan broj krznenih moram još potrošiti za jedan običan FrSky telemetrijski DHT-U.
Ako me dohvati teta Jadranka, sljedi vazeljin  :'(
Dam-nedam.

Iskreno nema pravila, nekoliko puta sam dobivao doma paket sa trakom carine (paket je bio otvaran) a nije bilo carinjeno. Oni se pale na velike i teške pakete to odmah misle da i nekaj vrijedi....

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2013
Kad smo kod carine, jeste imali problema s radio opremom? Čekam ovaj Boscam 5,8ghz 200mw FPV set pa me brine da ga ne bi vratili ili uništili na carini?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2014
Cijena je glavni parametar,  a odašiljače ne doživljavaju. Meni paketi znaju doć do carine, pogledaju i vide da nije ništa skupo pa isti dan ili drugi vrate u poštu za daljnju dostavu. Ako se carini, a uz paket je račun, ti to ocarine relativno brzo i vrate u poštu za dostavu (isti dan ili unutar dan dva). Ako nema računa onda im moraš poslat račun i računaj 8 dana čekanja da obrade pošiljku. Nadam se da sam pomogao, ovo su moja dosadašnja  iskustva...

Poslano s tableta putem TapaTalka

Multirotor FTW!

 


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2017
Eh, kada bi odgovarali... odgovora nema već 9ti dan :-X

Je l tko naručivao poslije 18.1.14?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2018
Imali li tko slučaj da mu se Fiji post tracking broj ne pojavljuje na tracingu gotovo mjesec dana? Poslano iz HK 18.1.2014, paket od 14.1.2014 je urednos stigao prekjučer.
http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=LX100263424FJ
Javi se na HK chat, jedino pravo riješenje...

I meni se ne pojavljuje već mjesec dana.
Na chat sam pokušavao satima da mi se netko javi, 2-3 dana, sad sam poslao na customer support upit i dobio ticket.
Ako se i dalje nitko ne bude javio, ode ja na dispute Paypalu.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2019
Postali su dosta neozbiljni.

Iz HK EU naručim EDF jet + par baterija. Baterije su komotno neučvršćene stavili u kutiju s avionom, te je avion stigao s oštečenjima kontrolnih površina, canopy-a itd. Ok, dobio sam refund. ;D

Opet HK EU, naručim morčić i accessory pack za njega (mount + prop adapter) i stigne motorić bez accessory packa. Ok, dobijem refund za accessory pack. Ali imam motor s kratkom osovinom kojeg mogu sada samo gledati.  :'(

Paket od 14.1.2014 je uredno stigao.

Paketu od 18.1.2014 ni traga ni glasa. Mislim ono, jeftin shipping, ali svejedno. :(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2020
Dolaze, 1 dan s Fast-Lada :)
MAK Zapad

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2021
naručivo 7.2 jesam dobio nisam
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2023
Dučan u UK....samo teško da ćeš nać što ti treba...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2024
fast-lad.co.uk

Vrhunski odnos prema kupcima, vrhunska usluga i vrhunska roba :) Cijene po mom mišljenju fenomenalne, kad uzmemo u obzir da nema carine, shipping ekspresno brz, jednom mi je došao skureni Castle Creations regler koji mi je skurio novi Scorpion motor, poslao im sve nazad i u roku od par dana mi poslali novi regler i motor.
Najviše su orijentirani prema helijima, ponešto multija, ali nađe se svašta
MAK Zapad