Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780813 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2042
ja sam pak danas osto skroz zatečen, dođem nadrkan iz noćne i probudim se od jebenih nočnih smjena sav natečen. Protrljam  oke da se malo odkrmeljim kad ono pred vratima skoro nagazim na nekakvi paketić. Vidi vraga, nema druge nego paket iz Hobykinga baj ekspres FuđiŠima. Hm da nije neki zajeb pa još malo gledam u taj paket da vidim jel sam se stvarno probudil., pa nemoguče, naruđba poslana 22.01.2014, još sinoć gledo na Fijipostu traking broj i ni traga paketu po broju da je opće zaprimljen na pošti a kamoli da se pokrenul. Trći sinek i veli da je poštar nekaj ostavil. Otvorim paket i vidi vraga stvarno naruđba od 22.01, sve uredno unutra, na carini nisu ni otvarali paket, traking broj točno onaj koji su mi dali na HobyKingu, pregledo sve moguče službe i aplikacije za pračenje paketa, sad pogledo i na IPS al paketa nema ni tamo., a on kod mene doma.
Eto moje bajke o paketu pa možda ko još isčekuje paket doživi istu sudbinu.      


 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2044
Marjane nisam znal da se igraš s lutkicama još :P


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2046
Aaaahahahahahhaha Coljini prstici su me ubili :D


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2048
Ma kakvog quada kaj si i ti sad u tim vrtoletima? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2049
Htio bih upozoriti sve ovdje prisutne što mi se dogodilo sa jednom trgovinom
Trgovina je ova koja radi Tarot multije na Taiwanu
http://www.tarot-rc.com/index.php?main_page=index&cPath=65
cijene tarot dijelova a pogotovo propelera je tamo najpovoljnija(jer se to tamo I proizvodi) pa reko idem naručit od tamo
Kad sam sve uzeo što trebam(za sebe I frenda) ispalo je 500$ e sad čovijek ne šalje nego DHLom(uzo bi ja kineski expres EMS al to namjerno naplačuje duplo skuplje iako je ta usluga uglavnom svugdje jeftinija od DHLa)
Iako znam koji su DHL,Fedex I ostali kuriri gulikože morao sam naručiti preko njih a I žurilo mi se jako da to što prije dobijem
I tako poštarina za DHL je na to 70$(jbga)...rok isporuke 3-8 dana novci uplačeni 7.2.2014
Sve bih to I nekako podnjeo znajuć da mi ne gine carina I ostali troškovi koji su ispali 1025 kn(125 kuna usluga DHL+108 kn carine,pa pdv na sve to 791kn)...Ljudi u DHL bili su vrlo korektni I brzi...
tako sam lijepo radi brzine platio na 350eura robe još 150eur da to dođe meni doma...JBGA  :'(

E sad di sam popizdio..taj smeće lopovsko sa tarota koji se zove Dancheng Zeng
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004645114287&fref=ts
I koji vodi tu firmu je lijepo poslao paket sa taiwana normalnom poštom do HongKonga za 6$ pa je do Taiwana putovalo 11 dana do HK(tek onda je preuzeo DHL) odakle je došlo tu za jebenih 2 dana(prekjučer poslano danas došlo) a on je vjerovatno stavio razliku u đep jer kako sam ispitao isti paket da se pošalje iz HK košta 32$
Sramota...Bogme uložit ću sve snage da ga ocrnim I na rcgroups I paypalu I facebooku a I sa ovima u DHLu pregovaram a vama je ovo upozorenje da ne budete glupi ko I ja pa naručite od njega I još druga glupost ,preko brze kurirske dostave
Hej Taiwanci,j***t će vam Kina sve po spisku kad tad  :D

P.S.i naravno sada dobivam poruku da je carina posumnjala u vjerodostojnost mojih podataka koje je I DHL špediter provjerio(dakle svi podaci forward sa paypala,link na trgovinu sa posebno linkovima na svaki pojedinačni predmet sve što postoji dakle) I da pošto je petak to ne stignu pa ću dobijem u ponedjeljak,dakle kojih 17 dana za express pošiljku...e jebem ti sunce tajvansko još jednom
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2051
Da li mi netko može objasniti ukratko kako se otvara paypal dispute, pošiljka iz Hk se ne miće iz Fijia a sutra mi je 45 dana od kupovine
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2052
Da li mi netko može objasniti ukratko kako se otvara paypal dispute, pošiljka iz Hk se ne miće iz Fijia a sutra mi je 45 dana od kupovine
Probaj prvo preko chata od HK riješit problem, ako niš ne napraviš onda dispute. Samo budi strpljiv chat nekad zna trajat po 1h da riješiš problem.

Za dispute odeš na paypal.com i tamo pod Resolution Center i onda tamo pokreneš dispute za određenu transakciju.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2053
Ovaj chat je super, bolje sam se nasmijal nego na Perine viceve, uglavnom su mi rekli da provjerim na našoj pošti, a po trackingu je pošiljka na Fijiju, mislim kaj da tu provjeravam, nadam se da će paketu dosaditi više na Fijiju i da će se udostojiti krenut prema HR,
To ćekam onaj Coljin dongl za simulator.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2054
Ovaj chat je super, bolje sam se nasmijal nego na Perine viceve, uglavnom su mi rekli da provjerim na našoj pošti, a po trackingu je pošiljka na Fijiju, mislim kaj da tu provjeravam, nadam se da će paketu dosaditi više na Fijiju i da će se udostojiti krenut prema HR,
To ćekam onaj Coljin dongl za simulator.
A da chat je genijalan, prvo ga čekaš 30min da ti odgovori na pitanje pa onda opet tako ispočetka. Morao si jednostavno reć da je prošlo 40 dana i da ti vrate novac. Ili kreira ponovo naruđbu. Prvi put inače pogodiš glupog operatera od druge dođe pametniji nekad :)