Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780786 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2070
nisam znao gdje da objavim ovo pitanje..?
da li neko zna ko je vlasnik ovog HK-a?
Pravo me interesuje da li je neki amerikanac ili kinez ? Ili mozda neko treci?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2071
Evo da se pohvalim Kill swich iz Engleske preko ebay linka kaj mi je Sale stavio došao je isto jučer, sve u roku 8 dana od narudžbe
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2073
Nakon puno pitanja na live cheat-u s HK-om i puno živciranja, pojavio se poštar s paketom od 30.12.2013. i motori stigli!  :D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2074
Nekako sam ocekivao ovo  :-[
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2075
Evo danas su mi došle karike iz USA, za 12 dana od dana narudžbe, žena misli da sam narukvice naručivao iz kine, dobro da kćerci nije dala da se igra s njima.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2076
Tko kaže da iz HobbyKinga preko Fiji posta paket ne može stići u manje od mjesec dana ?

Naručeno 29.01. stiglo u Osijek 26.02.  ;D

Fiji-Zagreb 4 dana putovanja , hehe, najviše vremena im je trebalo da pošalju.

[attachimg=1]
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2077
moj je stigao juce sa Fijija, 7.2. HK poslao, juce doslo. Kralj od postara mi je samo ostavio kutiju pred vratima...
na paketu uredno pise Express airmail ovo ono, ako je to express onda..  :D ugl, stiglo za manje od mjesec dana.


 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2079
HK je od***ao suradnju sa Fiji Post-om zbog kolicine zalbi korisnika, pogledajte danasnji Daily video na HK stranici :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2080
HK je od***ao suradnju sa Fiji Post-om zbog kolicine zalbi korisnika, pogledajte danasnji Daily video na HK stranici :)

Da, sad će sve slat koristeći Croatian Post  :D ;) :-X
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2081
Nadam se da to ne znači da nam preostaje isključivo skupi shipping iz kine :'(


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2083
stigao sa puta nakon 20 dana zena mi javila da mi stigao paket, mislim se ajd dobro dodem doma a tamo 4 paketa taman sve sto sam narucijo iz kine . narudzbe su bile pred kraj prvog mjeseca stiglo sve u 30 dana a cak mi je proslo carinu i pdv .
letim, al nikako da poletim

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2084
Ma meni je nevjerovatno kak ti Miso227 uvijek imaš sreće I paket ti dođe unutar 7 dana..to je već po ko zna koji put u ovom postu...daj nam otkri tajnu ili svoju vezu u kini  ???meni isto hk air mail al putuje već 25 dana..
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.