Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780709 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2115
Pazi sad.Na listi s tvoja dva tracking broja dodao sam još dva moja!!!!!
Ajd provjeri link i vidi datume??

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=LX100409760FJ%2CLX100414345FJ%2CLX100414226FJ%2CLX100405184FJ

Niš ne kužim, kaj je to tracking s virusom ??? ??? ??? :D :D

Na IPS-u niš nema??

EDIT
Baš provjeravam i datum kada su dobili paket (25.2).I za sva 4 paketa je isto.????E sad jel to nešto grupno propuštaju.
Kad si naručio?
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2117
Ja sam kroz ovu dugu godinu bavljenja modelarijom :D shvatio da je najbolji tracking kad ti dodje doma.
Ne gledat po netu to je samo gubljenje vremena. Kad dodje - dodje! :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2118
Ja sam kroz ovu dugu godinu bavljenja modelarijom :D shvatio da je najbolji tracking kad ti dodje doma.
Ne gledat po netu to je samo gubljenje vremena. Kad dodje - dodje! :P


Sent from my iPhone using Tapatalk


Je, to je najtocnije!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2119
Ma pusti ti ovaj link za tracking s fijia sto te hobby king preusmijeri. Ukucajte tracking s fijia ovdje i ima sve detaljno. Sve sto ne prikazuje na posta.hr ovdje ima. ;-) ja slucajno nasao stranicu i sljaka sve bez problema http://www.postfiji.com.fj/pages.cfm/services/track-trace/

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2120
Ps. Taman sto sam sr pozalio na shipping stigao mi paket kad sam dosao kuci s posla.... Turnigy 9x v2 :-D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2121
Eto vidis :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2122
Jos mi samo fali baterija da upalim 450 pro koji slazem... Nadam se da ce doc jel vidim da stalno nest izmisljaju oko baterija... Neke puste neke ne.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2123
Ma pusti ti ovaj link za tracking s fijia sto te hobby king preusmijeri. Ukucajte tracking s fijia ovdje i ima sve detaljno. Sve sto ne prikazuje na posta.hr ovdje ima. ;-) ja slucajno nasao stranicu i sljaka sve bez problema http://www.postfiji.com.fj/pages.cfm/services/track-trace/

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ma ništa od toga, već probao.Držat ću se zedovog. 8) 8) Sva sreća pa nije preša.Ono što mi je trebalo stiglo danas GLS-om.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2124
Tamo kaze 3.3. predano u BH post a vamo pod detaljno kaze da je u LA-u ... Nisam bas siguran ali mislim da u BiH ne postoji ni jedno mjesto pod nazivom Los Angeles  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2125
Tamo kaze 3.3. predano u BH post a vamo pod detaljno kaze da je u LA-u ... Nisam bas siguran ali mislim da u BiH ne postoji ni jedno mjesto pod nazivom Los Angeles  :D


Los Angeles ti je u biti selo Lusnić kod Livna  :D :D :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2126
Hm izgleda da su izgradili i aerodrom tamo ... Neko mnogo hebeno mjesto hahah  :D :D :D  ;)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2127
Što se tiče Goodluckybuy da je brz,uspio sam bez problema otkazat naruđbu od prije 5 dana....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2128
Naš bajni HobbyKing International se vratio na Singapore Post, sad opet preko njih sve šalje, Fiji-a nema. A baterije...pa jedina opcija je FedEX, pa tko voli , nek izvoli :(
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2129
A jel Singapore bolji ili losiji?
Lp,
Alex