Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780816 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2250
ako se nije zalio paypalu, preostaje samo cekati.

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2251
paypal mi uvazio zalbu vratit ce mi novce. e sad jedini problem su bonus points koje sam imao u toj narudjbi skoro 38$ to sad raspravljam sa hk inace po forumima kruze lose glasine za hk a to im je priustio fiji post.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2252
Evo meni HobbyKing kaže da će mi napraviti refound ali tek kad zatvorim paypal dispute >:( .. Neznam sta da uradim ??

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2253
nemoj zatvorit kakva je komunikacija sa paypalom. jesi otvorio claim? jer kad je claim tada paypal komunicira sa hk i onda odlucuje u ciju korist ide.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2254
NIKAD NE ZATVARATI DISPUTE, po osmi put :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2255
evo, ja naručio 12.04. sa Hobbyking-a, (International (Registered) Air Mail 101-200g $5.99),   14.-tog dobio mail da je poslano i ... 24.-tog podignuo na pošti !!  :)
mislim da je to ok?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2256
Evo meni HobbyKing kaže da će mi napraviti refound ali tek kad zatvorim paypal dispute >:( .. Neznam sta da uradim ??
nE NE I NE....NE ZATVARAJ DISPUTE,TO TI JE JEDINO SREDSTVO BORBE I KADA GA JEDNOM ZATVORIŠ GOTOVO JE...POUČEN ISKUSTVIMA OSOBNIM,PRODAVAČ TI MORA UPLATITI PRIJE NEGO ZATVORIŠ
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2257
Eto, ja naručio bateriju još u 2. mjesecu, išla je sa Fiji postom, kako nije ni nakon mjesec i pol dana stigla, žalio sam se na Live chat. Nisam otvarao dispute. Na chatu su mi rekli da moram pričekati 65 radnih dana od slanja pošiljke, pa da se onda javim.
Ajde, pričekao i opet na Live Chat.
E onda su (krajem 4. mjeseca) otvorili investigation....ukratko, ništa.
No jučer mi stigla neka pošta FedEx-om...otvorim, ono baterija.
Popodne mi stigo mail i tracking number da su poslali bateriju ponovno preko FedEx-a :D
Jesu ažurni u mp3, po trackingu su poslali 28.04, danas stigo mail sa trackingom a pošiljka jučer  :D :D :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2258
Evo meni HobbyKing kaže da će mi napraviti refound ali tek kad zatvorim paypal dispute >:( .. Neznam sta da uradim ??
nE NE I NE....NE ZATVARAJ DISPUTE,TO TI JE JEDINO SREDSTVO BORBE I KADA GA JEDNOM ZATVORIŠ GOTOVO JE...POUČEN ISKUSTVIMA OSOBNIM,PRODAVAČ TI MORA UPLATITI PRIJE NEGO ZATVORIŠ

Ne zatvaraj nikako, mozda i hoce napraviti refund, ali ces dobiti credit store.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2259
hobbyking je strasno poceo muljat,ja cekao 10dana da uopce posalju,ja poludio poslo im ticket da zelim refund,nakon 3dana stize odgovor kako zelim lovu u pointsima ili paypal,reko paypal sad cekam 76$

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2260
Jos jedan dispute,
tek danas mali pomak danima bez informacija.

2014-05-05 00:00, Inviato dal centro postale di CSI MILANO LINATE a MILANO CSI in data 05-MAG-2014
2014-05-03 00:00, Accettato dal centro postale di CSI MILANO LINATE in data 03-MAG-2014
Origin Country - Malaysia:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/05/08 07:50:18
2014-04-08 16:25, Item sent to MILANO C.M.P. ROSERIO, MPC PMIH (KLIA)
2014-04-08 15:02, Item posted over the counter, MPC PMIH (KLIA)
2014-04-08 09:48, Item arrived MPC PMIH (KLIA), MPC PMIH (KLIA)
2014-04-04 11:40, Dispatch Pre-Alert 04/04/2014, MPC PMIH (KLIA)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2261
Od frenda sam čuo svašta o talijanskoj pošti :D

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2262
Otkad ide preko Italije paketi kasne, a o njihovoj posti i carini se puno prica :) pogotovo ako im se nesto svidi onda se paketi i zagube :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2263
Otkad ide preko Italije paketi kasne, a o njihovoj posti i carini se puno prica :) pogotovo ako im se nesto svidi onda se paketi i zagube :)

Ocito im se svidio Anemometar pa mjere brzinu vjetra u Milanu. :-)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2264
Da li je moguće
Prošlu srijedu naručio u HK- Kod Žučka ne u EU, a  danas došlo u Zg u poštu

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C