Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780733 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2325
Ako nemaju tracking number da su ti paket poslali, slobodno digni claim na paypalu, malo ces pricekati, ali ce ti novci stici bez pogovora, HK se u zadnje vrijeme bavi nekakvim zastrasivanjem ljudi.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2326
Danas stigao mail da od paypala, claim zatvoren, HK vrača novce, piči ka   i materina, mislili su odugovlačiti, ja otvorio claim i odmah vračaju! 

ja mislim da sam zadnji puta kod njih narucio. zgadili su mi se!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2327
Nemogu vjerovat kaj se ovima sa HobyKinga pomešalo po glavama. Uglavnom još u 5 mj. naručio 4 kom. Hitec Delta prijemnika i bilo mi je hitno pa uzel skuplju poštarinu (32 dolara) i na kraju to sve skupa čeko debelo prek tri tjedna. E reko sad kad sam čeko tolko dugo ko uz neku bagatelnu poštarinu, da su meni stigla samo 3 prijemnika i otvoril onaj njihov RMA pa se na stručnom engleskom kojeg ni Bušmani nebi skužili potužil kak mi jedan prijemnik fali pa pootvaral jedno 3 RMA jer ni sam nisam znal kaj trebam napravit. Kad ono več nakon 3-4 dana vratili oni lovu za jedan prijemnik u bonus lovi. Ne ne tu ne završava priča, ja pošten i lijepo njima napišem da im se zahvaljujem na brzom rješavanju problema i ukazanom povjerenju bez previše mudrovanja i da nek zatvore sve te RMA gluposti koje sam ja radi neznanja pootvaral jer sam čak u jednom i navel da je prijemnik pokvaren umjesto da fali kad danas poštar ostavi žutu ceduljku da je nekakvi paketić na pošti za podič. Ja gledam tracking broj pa to isti broj od moje naruđbe di je kakti falil jedan prijemnik., ajde ja na poštu a u paketu još jedan prijemnik.  ::) ::). Hm, pa ipak nisu oni tak loša trgovina., vidite da znaju i dobri i darežljivi biti kad se čovjek najmanje ponada.             

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2328
Omaklo im se, bez brige nece drugi puta :) bezobrazno je od njih sto traze da se dispute zatvori jer inace njihove financije ne mogu vratiti novce, mogu jer unutar 45 dana sredstva niti ne dospiju na njihov racun :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2329
Pozz, imam jedan problem;

uzeo sam prije mjesec dana na HK Frsky XJT combo koji je zavrsio na carini. Tražili su me racun i poslao sam im onaj custim invoice sa Hobbykinga koji je bio na nekih 30 dolara. za 10 dana evo poziva sa carine i traže da im objasnim zasto je racun tolko manji, i ja velim, platinum korisnik, bonus pointsi  i tako, i velim ja liku da mu mogu poslati paypal racun i kaze on da netrebe ako je isti iznos ko ovaj koji sam im poslao, i da ce mi to biti rijeseno sad.

Cekam tri dana, i na ips web trackingu se pojavi ovo. Jel to znaci da su mi vratili paket u HK?

Šta u tom slucaju radim?


 




Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2335
e nabijem carinu lijepo I čekanje da obave


21.5.2014. 18:14:00 UNITED STATES 33764 Receive item from customer   
29.5.2014. 15:38:00 UNITED STATES ISC NEW YORK NY (USPS) Insert item into bag  
30.5.2014. 0:30:00 UNITED STATES ISC NEW YORK NY (USPS) Send item abroad (EDI-received)  
5.6.2014. 12:31:08 CROATIA ZAGREB 10003 Receive item at office of exchange   
5.6.2014. 15:05:30 CROATIA ZAGREB 10003 Send items to customs (Inb)  
6.6.2014. 8:20:42 CROATIA 10805 Zagreb CUV Send item to customs   
6.6.2014. 8:20:42 CROATIA 10805 Zagreb CUV Receive item at location   
10.6.2014. 7:52:50 CROATIA 10805 Zagreb CUV Record item customs information 
Retention reason : Invoice missing

3 tjedna!!!
 
 



Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2338
Znam kako ti je... i ja sam čekao tako nekako dok nisu ocarinili.
scorpiokillah dobro pita, jesi li dobio obavijest doma?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2339
ma obavijest su mi poslali 13.6 a ja njima račun 14.6
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.