Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780690 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #480
Živjela Kroejša  ::)
MAK Zapad

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #481
meni u BiH stigla jos jedna Turnigz 9x, bez ikakvih problema, ukupno placeno 3.10KM za carinsku evidenciju (oko 1.5evra).
Bar nekakava korist od zivota ovde.
 :D :D

Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #482
Stvarno najs  ;D
MAK Zapad

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #483
Hm, dobra ideja.
Nakon krilatice kupujmo hrvatsko, možda bi dobro bilo imati frenda preko grane...
Pa onda naručiti stanicu...
Tamo bar nemaju HAKOM ;) ;)

RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #484
Kad smo kod neregistered s HK-a, evo jedne pohvalne :)
Plaćeno 27.07 danas raspakirano :P :P
Možda zato jer je i batka bila unutra???
Osam dana, moj osobni neregistered rekord ;D
Usput isti dan naručeno s RC timera, pa bumo baš vidjeli...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #485
Danas me dočekao zeleni papirić...Branimirova !  Kaže Josip - šjor pošćer je reka da je paket zdrobljen i da gren na poštu dogovorit se -!
IMHO ne vjerujem da je NiMH oštećen, a za rx - vidjeti ću !
Chickenshit  :'(
Damir

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #486
pakwtic napustio HK 29.7.
Juce, 4.8. bio na mojim vratima.


Sta se desava?
ispod 7 dana ?!?!?


I kod mene je paket bio malo deformisan, ali je sadrzaj u redu.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #487
pakwtic napustio HK 29.7.
Juce, 4.8. bio na mojim vratima.


Sta se desava?
ispod 7 dana ?!?!?


I kod mene je paket bio malo deformisan, ali je sadrzaj u redu.

Ok to mi skoro za ne povjerovati.
Ja naručio paket platio 29.7.
i onda tipično:

7/30/2011 7:05:00 PM    HONG KONG       Receive item from customer (Otb)       
8/3/2011 5:16:00 PM    HONG KONG    HONG KONG AIR MAIL CENTRE    Insert item into bag (Otb)       

i nakon toga ništa 5.8.

znači opet standardno 5-6 dana da napusti Hong Kong uopće, a paket je srednji, ima brdo elisa i neke sitnice.

meni još uvijek je to od 15-20 dana.

Daj stavi da vidim kak izgleda tracking taj.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #488
Danas me dočekao zeleni papirić...Branimirova !  Kaže Josip - šjor pošćer je reka da je paket zdrobljen i da gren na poštu dogovorit se -!
IMHO ne vjerujem da je NiMH oštećen, a za rx - vidjeti ću !
Chickenshit  :'(
Damir

Paketić je bio samo malo nakošen, sadržaj potpuno OK, čak je i kineski zrak ostao u onom najlonu za zaštitu.
Imam opreznog pošćera...  :D    nadam se da će i drugi imati sreće kao i ja. Bez panike !
Damir

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #489
Evo cisto da dam informaciju narucio iz HK-a extru 330 ,stigla za 9 dana na kucnu adresu i nisu je carinili a cijena sa postarinom 104$ treking nisam mogao dobiti ne znam zasto islo  je hong kong postom
Dan nakon toga narucio sam 3 baterije za extru i ide swispostom imam treking i  trebalo bi u srijedu bit kod mene na adresi.
Do sada sam uzimao u bannana hobby-u i isto sve super stizalo bi za 15-20 dana nikakvih problema uglavnom

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #490
Evo cisto da dam informaciju narucio iz HK-a extru 330 ,stigla za 9 dana na kucnu adresu i nisu je carinili a cijena sa postarinom 104$ treking nisam mogao dobiti ne znam zasto islo  je hong kong postom

To je ova dynam-ova extra 330,? nabaci svakako neki review  ;) da meni nest tak većeg prođe carinu, kolko sreće bi bilo....   ::)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #491
da to je ta extra evo bas je sklapam samo  moram pricekat baterije da stignu za review a ovako na stolu izgleda vise nego odlicno a evo ti ovdje dva review-a na linku 
http://www.nitroplanes.com/newdy4chex33.html

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #492
moj paket je očito globetrotter

Thu 28.07.2011    12:15    ITM_EXP_10 Mailed    Swiss Post SINGAPORE    
Thu 28.07.2011    12:15    ITM_EXP_20 Arrival at border point of origin country    Swiss Post SINGAPORE    
Thu 28.07.2011    13:09    ITM_EXP_65 Departed transit country    Swiss Post SINGAPORE    
Thu 28.07.2011    13:09    ITM_EXP_60 Departure from border point of origin country    Swiss Post SINGAPORE    
Thu 04.08.2011    10:20    ITM_EXP_10 Mailed    8059 Zürich 59 Ausland    
Fri 05.08.2011    15:54    ITM_EXP_20 Arrival at border point of origin country    CH-8010 Zürich 1    
Fri 05.08.2011    16:00    ITM_EXP_60 Departure from border point of origin country    CH-8010 Zürich 1    
Tue 09.08.2011    00:02    ITM_IMP_165 Arrived in transit country    Swiss Post Dietzenbach T

a kamo sad ide.. pojma nemam..

Šta je najgore .. naručio sam u drugom paketu neku kameru koja ima lipo u sebi, ako to krene ovim stopama onda sam naj..

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #493
pa i moje 3 lipoo su u dietzenbachu bile prije 3 dana a avion je stiga odma

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #494
pakwtic napustio HK 29.7.
Juce, 4.8. bio na mojim vratima.


Sta se desava?
ispod 7 dana ?!?!?


I kod mene je paket bio malo deformisan, ali je sadrzaj u redu.

Ok to mi skoro za ne povjerovati.
Ja naručio paket platio 29.7.
i onda tipično:

7/30/2011 7:05:00 PM    HONG KONG       Receive item from customer (Otb)       
8/3/2011 5:16:00 PM    HONG KONG    HONG KONG AIR MAIL CENTRE    Insert item into bag (Otb)       

i nakon toga ništa.

znači opet standardno 5-6 dana da napusti Hong Kong uopće, a paket je srednji, ima brdo elisa i neke sitnice.

meni još uvijek je to od 15-20 dana.

Daj stavi da vidim kak izgleda tracking taj.


JOŠ UVIJEK isto piše. Nadam se da će sutra nešto novo pisati.