Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780749 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #511
Narucivao sam desetak puta sa HK-a i jos do sada nikad nije proslo vise od 12 dana da paket ne bi dosao na adresu mi u split

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #512
ma narucivao sam ja jos i poslije toga i sve stiglo u roku tjedan dva ali ove dve psiljke koje su kao napustile HK 14.4 to ni traga ni glasa

a hobby k neka istraga koja traje vec 2 mjeseca i nista

piši propalo. čim nečeg nema 30 dana, to je "izgubljeno" u pošti. odma traži refund dok još stigneš jer će ti nakon par mjeseci odbit zahtjev za povrat love.  trust me, been there, done that.....several times..  :'(
Puna baterija? ŠAJNI! :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #513
ma narucivao sam ja jos i poslije toga i sve stiglo u roku tjedan dva ali ove dve psiljke koje su kao napustile HK 14.4 to ni traga ni glasa

a hobby k neka istraga koja traje vec 2 mjeseca i nista

piši propalo. čim nečeg nema 30 dana, to je "izgubljeno" u pošti. odma traži refund dok još stigneš jer će ti nakon par mjeseci odbit zahtjev za povrat love.  trust me, been there, done that.....several times..  :'(

zadnja 2 puta sam trazio da mi vrate novac ali nece zato jer istraga jos nije zavrsena

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #514
...e radi takvih stvari se ja držim dobrog starog free shippinga.  ;D

kad ne dođe nakon 30 dana, dobiš lovu natrag, a ponekad ti se posreći i da stvar stvarno dođe nakon kaj dobiš lovu natrag. trgovac se namiri od kineske pošte (koja dere lovu nemilosrdno), ti dobiš svoju lovu natrag i svi sretni i zadovoljni  :)

je da malo dulje traje, al se isplati  :D
Puna baterija? ŠAJNI! :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #515
8/15/2011 4:06:00 PM HONG KONG
8/17/2011 4:40:00 PM CROATIA ZAGREB 10003
8/17/2011 6:15:00 PM CROATIA ZAGREB 10003
8/18/2011 7:34:00 AM CROATIA 51004 Rijeka CAR

01.09.2011 stiglo najduze putovanje do sada
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #516
E i ja sam upao u klub zajebanih kupaca.
Narucio Turnigy 9x jos dva prijemnika, tahometar i nesto konektora.
Kazu da je paket preko 1800gr, preko granice za BiH, zbog one kutije u koju pakuju koja je sama preko 400gr.
Htio sam da podijele paket u dva manja, da ne idem opet cekati tahometar koji je stalno na backorder a i stanica je tamo cesto.
Poslali su mi samo stanicu u njenoj kutiji, zamotanu u papir. nema one njihove kutije.
A ostatka nigdje.


I evo, vec dva mjeseca se igramo ping-ponga slanjem poruka i sl.
U svakoj poruci traze da provjerim da nisu moje stvari u kutiji od stanice. Je*#$%^% mamicu nenormalnu.
Srecom, imao sam neki predosjecaj, pa sam paket otvorio na posti, pred sluzbenicima i sve lijepo slikao.
Trazio sam odmah i da mi postari izmjere tezinu paketa.
Mozda me to spasi.


enivej, jos se dopisujem sa Rejčel.
Imam osjecaj da je to neka zlobna kineska baba sa cigarom u uglu usta i bocom neke domace rakije u ladici.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #517
Znam da nije za smijat se, ali post ti je do jaja :D
Nadam se da ćeš sve riješiti!
MAK Zapad

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #518
dali se ko zaje.. i narucivao nesto preko HK ali internacional air mail 2.99 bez trackinga i kolko vam je trebalo da vam stigne???
ja se malo zaletio i krivi botun  klikno i nema trackinga  :-X

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #519
dali se ko zaje.. i narucivao nesto preko HK ali internacional air mail 2.99 bez trackinga i kolko vam je trebalo da vam stigne???
ja se malo zaletio i krivi botun  klikno i nema trackinga  :-X
Pa čitaj prethodne postove.... 8)
Moj neregistered rekord (za 2.99) je osam dana od uplate do kućnih vrata  ;)
Bar znam da nemam tracking pa ne prčkam svakodnevno po IPS-u :D
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #520
dali se ko zaje.. i narucivao nesto preko HK ali internacional air mail 2.99 bez trackinga i kolko vam je trebalo da vam stigne???
ja se malo zaletio i krivi botun  klikno i nema trackinga  :-X
Pa čitaj prethodne postove.... 8)
Moj neregistered rekord (za 2.99) je osam dana od uplate do kućnih vrata  ;)
Bar znam da nemam tracking pa ne prčkam svakodnevno po IPS-u :D

prethodnih koliko 400 postova pa za pola dana najvjerojatnije nadjem  ::)
btw hvala na odgovoru

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #521
Hi zoran ,
Thanks for contacting the HobbyKing Support Team.

Our shipping department has checked for your order#2002356366 and the post has rejected the investigation.

We have sent the products and you did not receive the parcel. However, we have issued store credit for amount of Paid: $17.44 -$3.99(shipping fee)=$13.45 USD to your account for the product fee. Please check bonus points for updates. You may apply the points in your next order.

*please note that bonus points can only be used on products, shipping will have to be settled separately.



od 14.4. jedan paket koji mi nije stigao je rjesen vratili mi lovu nakon skoro 5 mjeseci ali naravno postarinu nisu
a sad u borbu za drugi mamu im kinesku

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #522
"Thanks for contacting the HobbyKing Support Team.Thank you for the photos. We have opened a claim file for you for order #XXXXXXXXX.
The case is now under investigation with various internal departments and post office. As soon as there is update on investigation, we will contact you again."
Što u prevodu znači, sjedi i čekaj.
Narudžba obavljena i plaćena 22.06.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #523
da i nakon 5 mj ce ti vratit pare ali ne i postarinu,svadjo se ja sa hk al ne jebu bas previse :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #524
Jedna brza posiljka

 ITEM n° RB345249842HK   new search
Local Date and Time   Country   Location   Event Type   Extra Information
9/1/2011 7:45:00 PM   HONG KONG      Receive item from customer (Otb)      
9/3/2011 3:28:00 PM   HONG KONG   HONG KONG AIR MAIL CENTRE   Insert item into bag (Otb)      
9/6/2011 4:43:00 PM   CROATIA   ZAGREB 10003   Receive item at office of exchange (Inb)      
9/6/2011 7:16:00 PM   CROATIA   ZAGREB 10003   Send item to domestic location (Inb)      
9/7/2011 7:37:00 AM   CROATIA   31004 Osijek CAR   Return items from customs 1      
9/7/2011 7:47:00 PM   CROATIA   31200 Osijek KRT   Receive item at delivery office (Inb)