Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780790 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #870
Nema na našem IPSu, a gore piše Hong Kong to Germany.
Inače piše to Croatia, žalio sam se swiss postu
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #871
Pozdrav evo samo da kazem 26 septembra sam porucio 2 baterije, 2 folije za presvlacenje propeler i sarkice i danas sam dobio pismo od poste da sutra mogu preuzeti paket... Moram napomenuti da sam u Svicarskoj

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #872
Hahaha, OK radi se o sitnici za 10$, ali 2 dana HK - ZG :D

10/8/2012 5:49:00 PM    HONG KONG       Receive item from customer       
10/11/2012 8:16:00 PM    HONG KONG    HONG KONG AIR MAIL CENTRE    Insert item into bag       
10/13/2012 3:29:00 PM    CROATIA    ZAGREB 10003    Receive item at office of exchange (Inb)       
MAK Zapad

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #873
Razlog zasto nekima kasni,
dealextreme odgovor

Dear Marko,

As advised by the logistics provider, China and Hong Kong Customs’ have temporarily increased inspection on mails/cargo due to China’s upcoming National Congress, mail delivery services (including Speedpost) are subject to delay or seized.
 
We have noticed that your package tracking status on the postal service hasn’t updated after the initial scan, and we have already feedback the issue to relevant personnel to track, but there still no latest update for it, please wait with patience and get back to us one week later.
 
We apologize once again for the delays, and appreciate the patience and understanding that you have shown.


Yours Sincerely,
Customer Service

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #874
meni dva paketa sa GLB stoje jos od 11.09.12. 17track izbacijue neke datume i opis na kineskom al nikak da to stigne do aviona i dalje put HR.  >:(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #875
meni dva paketa sa GLB stoje jos od 11.09.12. 17track izbacijue neke datume i opis na kineskom al nikak da to stigne do aviona i dalje put HR.  >:(

9/7/2012 10:31:00 AM   CHINA   510010   Receive item from customer   

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #876
znaci isti k.  :-[

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #877
kakva je procedura kupovanja preko ebaya?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #878
Prijaviš se (ulogiraš) na ebay i posebno na paypall,izabereš,platiš i dobiješ poštom!Ja kupujem sve i svašta već 3 godine i sve 5! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #879
ok ak je tak onda super.a kolko dođe poštarina?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #880
Uvijek ti dole piše da li šalju za Hrvatsku ili ne,a ako da onda piše i koliko.
Koji put je i free shopping! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #881
ok hvala

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #882
meni dva paketa sa GLB stoje jos od 11.09.12. 17track izbacijue neke datume i opis na kineskom al nikak da to stigne do aviona i dalje put HR.  >:(

9/7/2012 10:31:00 AM   CHINA   510010   Receive item from customer

jel planiras cekat paket ili otvorit PP dispute? ja sam jucer otvorio "case" i danas mi se javi netko iz GLB da trebam cekat 60 dana. e sad neznam dal imam kakvo pravo na zalbu paypalu ako postoji tracking number gdje se vidi da je poslano, al stoji na istom mjestu vec preko mjesec dana?
jer rok za zalbu je 45 dana od uplate, kolko sam shvatio nakon 45 dana ako nisi ulozio zalbu mos se j...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #883
Narudzbe iz Kine su u velikim zakasnjenjima, a mozda neke nece ni biti isporucene.
Narucujem svastanesto nevezano za RC i zadnja propala posiljka je objasnjena da cu je dobiti, ako platim EMS ili DHL shipping.
Trazio sam i dobio refund novaca jer mi ne pada na pamet za 50$ robe, platiti 40$ shipping.

Trgovac ne objasnjava zasto.
Cuo sam neke informacije da se priprema neki veliki kongres KP Kine i da su carine pretrpane robom zbog kontrola... pojma nemam, osim da posiljke ne stizu  :'(
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #884
ja dnevno dobivam pošiljke iz Kine...neke dođu za tjedan dana, a jednu iz dx-a čekam već 45 dana...  :(
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG