Skip to main content

Topic: R3 (Read 23968 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: R3

Reply #75
Mirt, ovo je prestrašno. Molim vas dajte nam još milijun slika, gušt ih je gledati.

Znam da je vrlo prerano za ovakvo pitanje (može i na PM), ali planirate li proizvest par komada, kolika bi otprilike bila cijena po materijalima, itd.?

Odg: R3

Reply #76
Evo još materijala. Ono žuto crno staklo poprimilo je takvu boju od stajanja u radioni, ali nije izgubilo svojstva mislim da su sada još bolja. Zato bi preporučio da staklo odleži na hladnom i mračnom mjestu nekoliko godina prije nego li se uporabi.

Odg: R3

Reply #77
Nekako mi se čini? Nešto nedostaje? Pomoč! Imam osječaj da smo nešto zaboravili napraviti na Kalupu ali ne mogu dokučiti što.  ???


Odg: R3

Reply #79
Mirt, ovo je prestrašno. Molim vas dajte nam još milijun slika, gušt ih je gledati.

Znam da je vrlo prerano za ovakvo pitanje (može i na PM), ali planirate li proizvest par komada, kolika bi otprilike bila cijena po materijalima, itd.?
za sada jos ne razmisljam o masovnoj proizvodnji,ali nekoliko komada uvijek mogu napraviti.o cijeni odljevka nisam razmisljao a i mislim da je jos za to prerano,mozes doći kod mene u radionu pa se mozemo o svemu dogovoriti 8)

Odg: R3

Reply #80
pa mislim, za ovak lepi avion bi prodal bubreg :D


Odg: R3

Reply #82
Svaka čast Mirt,
Očekujemo nastavak

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: R3

Reply #83
Predobro izgleda!

Odg: R3

Reply #84
Ajmooo eskadrila R3-a!
Mladen reci cijenu ekipi za sirovi kit da više ne gnjave pa da se trkamo po kanalu! ;D

...i da imamo za kafe ujutro! :D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: R3

Reply #85
Ajmooo eskadrila R3-a!
Mladen reci cijenu ekipi za sirovi kit da više ne gnjave pa da se trkamo po kanalu! ;D

...i da imamo za kafe ujutro! :D
nemoj da brigas,život se stara ,kad ima ljudi,biti če i para ;D

 

Odg: R3

Reply #87
Je...te,kaj je grdi!

 ;D ;D ;D

E,a gdje buš gurnuo batke i elektroniku,ima to neku veću rupu?

Aaaa...ispod krila...sorry! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Re: R3

Reply #88
Samo mogu reci
ODLICNO

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak