Skip to main content

Topic: Sutra, preksutra, sl. 15 dana (Read 13235 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #15
U svakom slučaju, zamolio bih ekipu da mi cimne SMS tak da znam di ste 099 2354 355.


ma napisao si negdje da nisi letio preko 6 god, pa mi ostalo...

piva važi, ali ostavi cuba doma ak je sljeme u igri(ponesi helić bolje),
domovinski ili kanal još ajde, tamo imaš mjesta i za poletit i sletit koliko želiš.
i prostora za letit.

ima uvijek neki zagi koji možeš provozati, dam ti ja i svoju jedralku na visini da ne ispadne da uvaljujem samo tuđe zagije.
bitno da se izletimo  :)

 ;)
Ma možda bi se moglo na onoj padini polijetati/slijetati, ali nije vrijedno rizika jer je baš lijep model slagan iz kita (sve balza/šper). Zato velim da ću si uskoro morat složit nekaj, ali helići me sad pale malo jako tak da budemo vidjeli kaj i kak hehe
Uglavnom, jedva čekam neko letenje, pa se vidimo za vikend nadam se!
MAK Zapad

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #16
budete i meni javili :) ?


Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #18
Ako ništa drugo, ako i nebu letanja, moremo poslije u 'Pačkovskom' ocjeniti kvalitetu gibanice od buće !  :P
Za one koji su bili , kao i za one koji nam se još nisu pridružili na Medvednici, princip je slijedeći:

Kobac ili ja, koji smo u podnožju odemo prvi gore provjeriti da se može na livadu (pašnjak koristi jedan fakultet) tj. da kravice travicu pasu negdje drugdje i onda se javimo ekipi da mogu doći.


Bok,
 
Ja jesam u podnožju ali Velebita, ne letim ali ocjenjujem kvalitetu gradela i ražnjeva.
 
Buć, buć, buć...
 
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO


Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #20
Ja sam gore sutra iza 10 h. Prognoza vremena  i je - i nije. Ako je OK, na listi za SMS za sada su:
robi1kenobi
toni233
Tomislav_ZG
..... ajmo ostali, molim prijave ( može i na PP)!

Damir


Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #21
Evo report: vrijeme ok, malo puše poželjnog vjetra za padinsko jedrenje.

vidimo se.

Diogen je već gore, ja idem sada.


Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #22
bilo je puno termike!

toliko da je i yubito pilot poput mene jedrio bez problema s teškim hotliner modelom
(48 min gore s 2 min rada motora, batka napola prazna tek, onda sam brzo sletio pa zgibao na ručak),
recept je :  samo pratiš ptice i to je to.   :D


uz konstantnih 2-3 komada, bilo ih je na desetak minuta i 6 (jastrebova) odjednom,
 
na mahove su krenuli pratit modele u stopu i obrušavati se na njih, ali ništa strašno. malo gasa ih odbije.
definitivno su više pomogli nego odmogli  ;D

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #23





Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #24
Joj super :)
Nego čiji je Guppy ?
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #25
Od Diogena  :)

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #26
Mogo sam se i kladit 8)
Ma složit ću ga jednog dana...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #27
A ja san mislia da ćeš pitati 'čiji je ONAJ Zagi'  :D
D.

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #28
Da sam malo mislio glavom, prepoznao bih multietnički zagi, pa bih pogodio i vlasnika Gupija :D
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Sutra, preksutra, sl. 15 dana

Reply #29
taj zagi tamo služi da publika(a ima je stalno iza ograde) ne davi s pitanjima.
vide zagija i štura  :D   mudar je Diogen  :)