Skip to main content

Topic: kupovina HobbyKing (Read 2642 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kupovina HobbyKing

Dal nam se dešava Kineska blokada kupovine od kada smo u EU? 04.07.13. naručio i platio preko PAYPAL TURNIGY 9XR. PAYPAL skinio dolare za  iznos narudžbe ali na HOBBYKING do danas piše UNPAID. Poslao sam im do danas TRI e-maila da vide zašto im nije leglo, ali NE ODGOVARAUJU.
Ima li tko sličnih problema? Meni se već jednom isto desilo ali sam im poslao e-mail i s PAYPAL su sredili storniranje narudžbe i uplate. Problem je bio kod plačanaj na PAYPAL da nisam imao dovoljno dolara na kartici.
Ali tada su bili brzi u rješavanje problema.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: kupovina HobbyKing

Reply #1
ma ne brini nista, samo treba ulovit nekoga na live chatu i rijese stvar. meni se isto desilo, samo kaj nisam upisao novi broj kartice na PP jer je stara istekla.

Odg: kupovina HobbyKing

Reply #2
Evo danas vidim da je leglo. Sada samo da pošalju. Došla NAZA a stanica TURNIGY 9X, da je mogu upravljati sa svim đinđama, malo ću sačekati  :(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: kupovina HobbyKing

Reply #3
Ovo se pretvara u SAGU. Zastalo u Zagrebu već treći dan. Kome da se javim i ustanovim što im nije jasno. Izgleda nema računa? Uzeo TURNIGY 9XR i dva kabla. Ko da ne znaju koliko ta stanica košta :(

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: kupovina HobbyKing

Reply #4
pa piše ti da je tek danas zapelo na carini radi nedostatka računa na kutiji,

te će ti vjerojatno poslati obavijest da im dostaviš isti,
onda kada pošalješ otvore da vide podudara li se sve s time... obračunaju davanja i šalju dalje.


ne moraš ti njih zvati, to bi mogli protumačiti kao da ih pozivaš na red i požuruješ... a to nikako nije dobro...  ::)

Odg: kupovina HobbyKing

Reply #5
Hvala na pomoći.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(