Skip to main content

Topic: Rezanje krila... (Read 3329 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rezanje krila...

Pozdrav,

znam da se o ovoj temi već sto puta raspravljalo i "sve" je već rečeno, ali ja imam nekoliko pitanja...

Naime, ovih dana sam si složio sve potrebno za rezanje krila (luk, kontrola temperature žice, šablona, stol...) pa sam danas napravio malu probu. Luk je učvršćen na jednoj strani kako je već objašnjeno na puno mjesta...
Koristio sam samo jednu šablonu.
Sve u svemu nije loše ispalo, ali sam primjetio neke nedostatke. Prvo sam primjetio da je krilo prema kraju "zrnatije" nego u dnu.

*Na slikama 01 i 02 se to lijepo vidi...

Mislim da je to zato što se u dnu žica kreće brže nego pri kraju krila (gdje je profil manji) i stiropor se ne otapa toliko kao na kraju gdje žica ide sporije i duže grije stiropor. Da li je još netko primijetio sličnu pojavu? Ako sam u pravu onda bi se ista stvar morala događati i kod CNC rezanja jer opet na široj strani krila žica ide brže, a na kraju sporije i samim time više grije i otapa stiropor. Postoji li kakvo rješenje za ovo?

Nadalje, izlazna ivica krila na širem kraju bude deblja nego na užem kraju. Pretpostavljam da je to opet rezultat toga što žica ide sporije pri kraju i više stiropora otopi pa je i izlazna ivica tanja.

*To se vidi na slikama 03 i 04...

Na slikama 05 i 06 se vidi razlika u količini otopljenog stiropora na jednom i na drugom kraju krila.

Eto...to su moja zapažanja a možda netko ima rješenje.


Vlatko

Odg: Rezanje krila...

Reply #1
smanji temperaturu,
rezanje ce trajati duze ali ce i deformacije biti drasticno manje
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Rezanje krila...

Reply #2
Kod CNC stroja imaš razne kompenzacije koje možeš poštelavati, pa tako i temperaturu u zavisnosti od dubine profila kao i koliko se stiropora pojede na tanjoj strani. Znaći, sam program podeblja tanji profil za toliko koliko ti ga žica pojede, a to manje više moraš sam eksperimentalno utvrditi i najčešće je vezano uz kvalitetu stiropora. Zato imaš bazu u programu gdje to upišeš, pa samo biraš koji materijal koristiš. Temperatura žice se isto tako podešava u zavisnosti od brzine rezanja, gdje opet CNC može (ako podržava) sam namjestiti točnu temperaturu.

Odg: Rezanje krila...

Reply #3
da složiš zagija od ta dva dijela što si naveo da imaju 2-3 greške svaki, opet će letit super.  ???
ionako preko toga ide selotejp pa nema nekog utjecaja.

jer zagi je takav, da ga napraviš lijevom rukom od nečega što ti se nađe pri ruci, letio bi.
zato i je uzvrstan model za zezanciju.


složi ga do kraja, pa u zrak prije zime.
ako ga razbiješ, na drugome primjeni poboljšanja koja si primjetio da bi mogao, pa tako dalje...  :)
( i nakon puno mozganja i kemijanja, uvidjet ćeš da leti 99% isto kao i prvi  ;) )

Odg: Rezanje krila...

Reply #4
Dečki hvala na odgovorima,

@ mtesa
OK, probat ću malo smanjiti temperaturu...baš me zanima.

@h.kreso
Nisam znao za te mogućnosti, koji software to može?

@tomislav_zg
Nije mi neka žurba oko slaganja novog zagija jer već jednoga imam koji super leti, ali ga nisam ja napravio. Dobio sam ga već izrezanog. Sada bih i ja volio sam rezati svoja krila.
Što se tiče performansi u letu tu se slažem da će razlika biti vjerojatno neprimjetna, ali čisto zbog estetike :) ... Osim toga volio bih skužiti te neke "trikove" i sitnice...

Pozdrav

Vlatko

Odg: Rezanje krila...

Reply #5
Ja imam i Profile i Compufoil koji ti mogu napraviti šablonu za ručno rezanje i kod njih se to može poštelati. A isto mi ima i GMFC kojim režem

Odg: Rezanje krila...

Reply #6
Hvala Kreso, pregledat ću to...

Vlatko