Skip to main content

Topic: Link na obnovljene web stranice (Read 11908 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #16
Obnavljate bratstvo-jedinstvo? >:(

Skupljamo ono malo znanja i pameti sto je jos ostalo. I nemamo nista protiv za informaciju sa kineskog ili japanskog, ako nekom pomogne...
 
Sve je stvar osobnog izbora, nitko ovdje ne moze biti primoran na bilo koji nacin.
A sto se tice tvoje aluzije, pravi karakteri niti u to doba nisu ostali bez svoje osobnosti, niti se odrekli porijekla.
 
Pa i ja sto sam se udostojio odgovora osobi bez identiteta, kako bi Diogen rekao: "koja nikada u avatara nije stavila svoju sliku, napisala svoje pravo ime, ostavila u podacima svoju e-mail adresu!"
 
Osobno, ova tema moze lock. Informacija je prenesena, svi dobronamjerni su je prihvatili.

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #17
Svaka cast vijestima i ostalom ali kad sam vidio dizajn......   ::)

Web dizajn je stvar ukusa te novaca za hosting. Ja bih u susjedstvu radije imao kiosk s fiskim kruhom i burekom 0-24, nego sto imam ultramoderni pekarski butik u kojem vec u 12:30 nema kruha...

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #18
Svaka cast vijestima i ostalom ali kad sam vidio dizajn......   ::)

Web dizajn je stvar ukusa te novaca za hosting. Ja bih u susjedstvu radije imao kiosk s fiskim kruhom i burekom 0-24, nego sto imam ultramoderni pekarski butik u kojem vec u 12:30 nema kruha...

i sam isto mislim ali Zorane mladi imaju drugacije poglede a i mogucnosti danas nego mi tada,mi smo ovdje zbog izmjene iskustava pa da li ona bila u Celofanu upakovana nije bitno,bitno je da su od pomoci,
pozdrav Ivan

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #19
Pozdrav starim majstorima iz Vukovara... nije važan dizajn , nije važan autor- važno je da se ima što naučiti jer mnogi misle da je modelarstvo samo letenje ... al mi malo stariji znamo što je to gradnja i koja sve zadovoljstva nosi u sebi i baš zato i jesam tu .. I bio bi neizmjerno sretan kada bi uspjeli što više mladih privući gradnji..to nam je garancija za budućnost...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #20
I ja bih volio kad bih zenama mogao dokazati da je letenje veci gust od seksa. Dokaz - nikad mi od seksa potekle suze (radosnice)  :'(  ali na livadi s modelima jesu! Uostalom, nesrazmjerno je manje modelara nego j.b.ca...Ukratko bi se mogao bi izvuci zakljucak, svi su pravi modelari (jelte) - j...., a obrnuto ne vrijedi  8) 
 
P.S. Vidim da sam otisao u debeli "offtopic", a u stvari me sujeta tjera u nadi da ce me netko kandidirati za post godine  ;)

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #21
Obnavljate bratstvo-jedinstvo? >:(

Skupljamo ono malo znanja i pameti sto je jos ostalo. I nemamo nista protiv za informaciju sa kineskog ili japanskog, ako nekom pomogne...
 
Sve je stvar osobnog izbora, nitko ovdje ne moze biti primoran na bilo koji nacin.
A sto se tice tvoje aluzije, pravi karakteri niti u to doba nisu ostali bez svoje osobnosti, niti se odrekli porijekla.
 
Pa i ja sto sam se udostojio odgovora osobi bez identiteta, kako bi Diogen rekao: "koja nikada u avatara nije stavila svoju sliku, napisala svoje pravo ime, ostavila u podacima svoju e-mail adresu!"
 
Osobno, ova tema moze lock. Informacija je prenesena, svi dobronamjerni su je prihvatili.

Jednostavno sam alergican na ekavicu. I to je to. A sto se tice avatara, potrudio sam se i stavio ga. I bez njega me neki znaju po nadimku. Mislim da nije (i nece skoro) sazrelo vrijeme za ekavicu na ovim stranicama. Ako vama to pase OK.

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #22
dragi moj,Donko, ne poznam te a ako tako mislis kako pises nije mi niti stalo, U SPORTU NEMA GRANICA !!
 a niti politike,
pozdrav Ivan

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #23
I ja bih volio kad bih zenama mogao dokazati da je letenje veci gust od seksa. Dokaz - nikad mi od seksa potekle suze (radosnice)  :'(  ali na livadi s modelima jesu! Uostalom, nesrazmjerno je manje modelara nego j.b.ca...Ukratko bi se mogao bi izvuci zakljucak, svi su pravi modelari (jelte) - j...., a obrnuto ne vrijedi  8) 
 
P.S. Vidim da sam otisao u debeli "offtopic", a u stvari me sujeta tjera u nadi da ce me netko kandidirati za post godine  ;)

Svaka cast....eto onda ljudi kad uhvatite trebu nemojte je slucajno vodit jebavat nego na livadu i dajte joj stanicu u ruke i nek leti.ili joj vi pokazite kak se leti mozda ju to vise uzbudi.uz duzno postovanje al ovaj vas post je za  :'(
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #24
Obnavljate bratstvo-jedinstvo? >:(

Skupljamo ono malo znanja i pameti sto je jos ostalo. I nemamo nista protiv za informaciju sa kineskog ili japanskog, ako nekom pomogne...
 
Sve je stvar osobnog izbora, nitko ovdje ne moze biti primoran na bilo koji nacin.
A sto se tice tvoje aluzije, pravi karakteri niti u to doba nisu ostali bez svoje osobnosti, niti se odrekli porijekla.
 
Pa i ja sto sam se udostojio odgovora osobi bez identiteta, kako bi Diogen rekao: "koja nikada u avatara nije stavila svoju sliku, napisala svoje pravo ime, ostavila u podacima svoju e-mail adresu!"
 
Osobno, ova tema moze lock. Informacija je prenesena, svi dobronamjerni su je prihvatili.

Jednostavno sam alergican na ekavicu. I to je to. A sto se tice avatara, potrudio sam se i stavio ga. I bez njega me neki znaju po nadimku. Mislim da nije (i nece skoro) sazrelo vrijeme za ekavicu na ovim stranicama. Ako vama to pase OK.

NISAM za EKAVICU  ali ne i protiv,ja sam ovdje zbog modelarstva a ne politike,ako jedan Zoran Zechner i Raletic ne vide ovdje svoje mjesto,zao mi je, ne vidim ni ja,
zelim vam samo sve najbolje, pozdrav

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #25
U SPORTU NEMA GRANICA !!
 a niti politike,
pozdrav Ivan
Jedan je "bezgranicni" sportas ubio G. Lederera i s tim se hvalio (a ne samo taj sportas). Odustajem od svakog daljnjeg komentara.

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #26
Obnavljate bratstvo-jedinstvo? >:(

Skupljamo ono malo znanja i pameti sto je jos ostalo. I nemamo nista protiv za informaciju sa kineskog ili japanskog, ako nekom pomogne...
 
Sve je stvar osobnog izbora, nitko ovdje ne moze biti primoran na bilo koji nacin.
A sto se tice tvoje aluzije, pravi karakteri niti u to doba nisu ostali bez svoje osobnosti, niti se odrekli porijekla.
 
Pa i ja sto sam se udostojio odgovora osobi bez identiteta, kako bi Diogen rekao: "koja nikada u avatara nije stavila svoju sliku, napisala svoje pravo ime, ostavila u podacima svoju e-mail adresu!"
 
Osobno, ova tema moze lock. Informacija je prenesena, svi dobronamjerni su je prihvatili.

Jednostavno sam alergican na ekavicu. I to je to. A sto se tice avatara, potrudio sam se i stavio ga. I bez njega me neki znaju po nadimku. Mislim da nije (i nece skoro) sazrelo vrijeme za ekavicu na ovim stranicama. Ako vama to pase OK.

zagorci poprilicno pricaju na ekavic,a srbi su do vuka karadjica pricali na ijekavici.
sta sad?
didu su mi strijeljli partizani,a nas pokrali hrvati.

Odg: Link na obnovljene web stranice

Reply #27
DOBRO JE BILO PA PROSLO,
ne daj Boze gore !

Tu smo da letimo sa nogama na zemlji i to je to PRAVO !!
pozdrav i hvala,
Ivan