Skip to main content

Topic: DJI - PHANTOM 3 (Read 72899 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #286
majstorski..ž
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #287
Živio Tom , Tvoj izbor je puno,puno bolji i lijepši...čestitam... ;)

p.s. Snimka ,kao i obično ,bez greške  :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #288
...prekrasno  8)
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #289
Thnx :)

2 plinko1: POI i ostali modovi rade uredno, samo se pojave na odabir tek kada poletiš,
meni je tako bilo od početka(1 fw verzija prije ove zadnje), jer sam ga dosta kasnije kupio od izlaska, čekao pad cijene :)

možda si imao još stariji FW ako si svoga nabavio prije, pa ti je nudio te opcije i na tlu, prije polijetanja.


Evo danas jedan fant s padobranom u maksimiru,
nemreš više nigdje ni otići da ih ne vidiš u zraku  :D
dobar je to stroj, failure rate u promilima, u rukama nekoga tko zna što radi je manje opasno od nečeg 7x težega  :-X


http://www.youtube.com/watch?v=nRpZZEaSHi8

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #290
Skužio sam .tnx.
Da , ja sam ga kupio prije POI a i ostalih mogucnosti . Na početku , kod starijeg fmv. Si samo ručicu lijevo pomaknuo naprijed , sad sam ga u meniju morao uključiti .
Inače snimke po noći su zakon . Meni najdraže . Sve je tako čisto i lijepo vidljivo .
A j***t ga .

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #291
Sad sam u fazi isprobavanja dometa .
A j***t ga .


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #293
Svaka čast, bravo!

Jesi probao koristiti waypoints funkciju?
U miru si iscrtas neku rutu, odredis brzinu, a onda on leti sam a ti jednom palicom okreces kameru di zelis.


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #294
Samo sam probao . Morat ću se pozabaviti malo vise s tim. Nisam niti probao jel me prati . Morat ću na neku livadu pa krug sa autom da vidim kako funkcionira . Zgodno je kad imaš hrpu funkcija , al kao na mobitelu koristiš vise manje samo osnovne . Barem ja .
A j***t ga .


 


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #298
Živio Tom , fantastičan ''Indiskretan let''  8) susjedi ''ko bubice''  :-X ...jer da vidim tko će se zamjeriti likaru  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #299
Ma trojka je zakon i to best buy.  8) Tomo trebalo bi jednu plazmu ponijeti na livadu.  :) :) :)