Skip to main content

Topic: Letenje u modu 4 (Read 1413 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Letenje u modu 4

Pozdrav svima,
molio bi za pomoć u vezi odabira moda na stanici za  letenja helikoptera.U modelarstvu sam skora pa 25 godina i od kad znam za sebe letim u modu 4(jotice i avioni) a sad su me privukli helići pa bih vaše mišljenje dali i dalje ostati na 4modu ili se prebaciti na mod 2 kao što većina leti.Imam stanicu royal7 i turnigy9,heli 450pro.Unaprijed zahvaljujem.

LP.ivica

Odg: Letenje u modu 4

Reply #1
Pa leti kak ti paše.
Iako je npr. Mario Jancec letio godinama mode 4, heli leti na mode 2, ali to niš ne znači. Ak tebi odgovara mode 4, leti mode 4. Tu nema pravila.
Tj. probaj prvo na simu, jer moglo bi biti teško držat heli u hoveru ako ti ciklika nije na jednoj palici.
MAK Zapad

Odg: Letenje u modu 4

Reply #2
Ja bi preporučio da letiš na modu 2. Ne zato kaj je to ispravno, nego zato kaj to ljudi večinom koriste, tak da kad netko poželi da probaš helić ili da veliš svoje mišljenje, ti ne buš trebal reči; joj nemrem, ja ti letim na modu 4. Jedino ako nisi negdje gdje svi lete u modu 4.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Letenje u modu 4

Reply #3
Lako se na stanici prebaci u mode 2 iz mode-a 4 ak netko drugi treba probat njegov heli, to nije problem
Problem je kaj je možda malo teško držat heli u hoveru ak ti je ciklika na različitim palicama (IMHO)
MAK Zapad

Odg: Letenje u modu 4

Reply #4
Zahvaljujem na odgovorimo.Ništa mi ne preostaje nego da udrim po simulatoru :D

LP.ivica