Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90849 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #435
čisto kao info, kanal kod Brezovice je friško pokošen

Odg: Kanal preljevnica

Reply #436
Da i +35! :)

Letenje na kanalu,između 2 ceste za Brezovicu, u nedjelju oko 19 h!LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Kanal preljevnica

Reply #437
Leti danas tko oko Preljevnice iza 14h?

Odg: Kanal preljevnica

Reply #438
Izgleda da će nam se letališče poplaviti  :'( :'( :'( :'(
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #439
Imamo mi i čamčeke!!! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Kanal preljevnica

Reply #440
Trebam si i ja jednog napravit
Ak krepa samo nazovemo Drvenog u Sisku da pokupi ak je kaj ostalo ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #441
Trebam si i ja jednog napravit
Ak krepa samo nazovemo Drvenog u Sisku da pokupi ak je kaj ostalo ;D

 :D :D :D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Kanal preljevnica

Reply #442
Sava pada možda letimo za vikend  ;) ;) ;)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #443
Hej,preljevnicari,ima li zainteresiranih za druzenje na dragoj nam livadi i jezeru? Ima se novih modela pa ce biti zanimljivo..i u jednom komadu nadam se  :D

Ja mozda vec danas odem isprobat vodenog konjica..a nebi ni zgorega bio neki nedjeljni rostilj avio preljevnicki dan  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #444
Javi sms-om ako se ide.LP!
098-315-885
 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Kanal preljevnica

Reply #445
imam i ja konja za trku na preljevnici

[attachimg=1]

a ima i za nebo i vodu.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Kanal preljevnica

Reply #447
Ma Mario ovo se vozi penzonerski na frtalj gasa, jedva da krene ali kad krene onda je kuku lele
Čak je i Tifon blizu a Ina da ne pričam, samo koji imaju bolje gorivo ipak je ovo pila da ju ne zeznem s lošim  gorivom  :D :D :D :D :D
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Kanal preljevnica

Reply #449
Ma Mario ovo se vozi penzonerski na frtalj gasa, jedva da krene ali kad krene onda je kuku lele
Čak je i Tifon blizu a Ina da ne pričam, samo koji imaju bolje gorivo ipak je ovo pila da ju ne zeznem s lošim  gorivom  :D :D :D :D :D
lp

Ja sam cul da INA prodaje Tifonu... kajjaznam  ;)
Raspitaj se da ti se ne zastopa nekaj  :P
Jesi vozil tog cetverogumnog?

PS
ti zna zena za njega  ;D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters