Skip to main content

Topic: hexsa v2 JAZO +naza+GPS (Read 15967 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hexsa v2 JAZO +naza+GPS

evo nove igracke...  ;)

JAZO hexsa v2

video link i kamera za fpv su doslovno nabacani gore da je sto prije provozam. Sad cu to urednije slozit.
Slozio sam i novi ground station, koji se kod mene zove SMARTstation.  16incha lcd (no blue screen)  origigi ide na volan u smartu, na krov izbacim antenu, stavim sjenilo za sunce na prednju sajbu i gassss   :P
znaci SMARTstation ima 16 lcd, 5800 videolink, klimu, kozu, grijanje sjedala   :D :D :D
 

kad uslikam stavim vise slika...
za sada kratko video
hexsa

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #1
super ti to ide.
Još kada montiraš gimbal ima da stoji sve.
Da malo pokažemo ekipi koja snima sa 20000 eura kako se snima sa 1000 eura.

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #2
jedva cekam da zemem gimbal.....  sad sam malo u stisci s lovom.... al bit ce.....  

al graund station ce bit odlican... vidio si u zivo monitor na volanu....  super je tak letit ;)

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #3
Ma nema , hexa leti ko strela, vidio uzivo, svaka cast Majk, predobar zvuk propelera kad proljeće iznad , kao da stršljeni preletavaju..  Jos kad gimbal dođe biti ce mrak

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #4
Odlična ideja. Klimatizirani kokpit. Jeftiniji dobar ekran nego FAT SHARK cvike. Nešto ću i ja morati po tom pogledu poraditi.  :)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #6
Samo pazi da ne izgori kada ga pajaš na upaljač. :D
Ili još bolje da poslje leta ne možeš upalit auto jer si "dugo" letio. :)

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #7
Jako lijepo to ide :) :) :)

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #8
SMARTstation je odican.
 :) :) :) :)


Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #9
hvala. I mani se svidja.... nije jos gotov...  stavit cu slike kad slozim  do kraja  8)

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #10
Samo pazi da ne izgori kada ga pajaš na upaljač. :D
Ili još bolje da poslje leta ne možeš upalit auto jer si "dugo" letio. :)
brijem da ak hoce full klimatizirani osjecaj s muzickom pozadinom ionak bez upaljenog motora nebu to islo..no kaj je par deci ler benzina za ovakav gust..odlicna ideja..za ukrast  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #11
Moram priznat ideja je super.
A zimi da ne pričam :)

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #12
Samo pazi da ne izgori kada ga pajaš na upaljač. :D
Ili još bolje da poslje leta ne možeš upalit auto jer si "dugo" letio. :)
brijem da ak hoce full klimatizirani osjecaj s muzickom pozadinom ionak bez upaljenog motora nebu to islo..no kaj je par deci ler benzina za ovakav gust..odlicna ideja..za ukrast  ;)

Zar takav TV ne troši manje od 2A? Vidi na napajanju 220V/12V koju struju maks. daje. Sa akomulatorom u autu 55Ah možeš voziti sat vremena, a da aku ni ne osjeti. Jedino ako je zima ili vruće, onda zbog klime moraš motor imati upaljen, pa je svejedno. Ja sam takav TV dok ga nisam skurio promjenom polariteta -  krivi kabel od američke radio stanice + je VANI a ne UNUTRA  :( ukopčao u upaljač port, držao na LiPo 3S 3,6Ah. Radio pola sata bez problema koliko je trajao let.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #13
Gotovo sam ziher da se moze vozit na akumulator i vise nego dovoljno da potrosim 2x 3s 5000+5000mah. Trebalo bi upalit auto jedino ako zelim klimu upalit ili grijanje    ;)

Evo danas smo letjeli ja i Sekile....  Iso se ja ku... s njegovim malim jazom, letio fpv na njegov mali 4 incha monitor, oso sam full daleko i visoko da smo zbog sunca izgubili orijentaciju posto nema osd. Ali je zato tu bila naza i RTH koja je spasila stvar.. 

evo par slika i jedan video malog i velikog jaze i  SMARTstationa  















smartstation fpv :)

Odg: hexsa v2 JAZO +naza+GPS

Reply #14
koja ste vi ekipa, nema šta ovo je fenomenalno.
 
Jednio pazi na domet aurore u auto ipak si okružen limom i tu se domet stanice dosta smanjuje.
Iako ti je to nebitno ako imaš isprogramiran fail safe naza se vrati sama. :)