Skip to main content

Topic: DJI - PHANTOM 3 (Read 72947 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #210
Hmm.. to me jedino i pali :D ..salim se ..da vidio sam da editgital, nabava.net mi je izbacila... Inace sam zadovoljan s njima...
Hvala na savjetima.. sad cu nakon symbiana i androida napokon popustit i kupit jabuku..

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #211
Evo malo sam googlao.. Skoro nigdje nema 2ice za kupit, ima u tia-mobiteli po cijeni 2399kn ..ono na e-digital je zaslon za ipad, ali imaju 3icu za 2682 dok je akcijska na 4ku 3011kn ..cini mi se najbolje onda 4ku za razliku od 600 ili 350kn jer je novi proc i 2gb rama..
Sorry na polu offtopicu...

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #212
Ono nije nikakav zaslon, lijepo sam ti dao link na uredaj. To sto su oni tako kretenski napisali naslov... Pa jel ne citas ti opis? I jesam lijepo napisao da sam ja uzeo tamo  :)


Doduse ja bih uvijek savjetovao 4 ako se mozes rastegnuti, superioran je u svakom pogledu, a najbitnije u ekranu.


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #214
Nek bude kakav veci multija ora se more pozdravit sa nogicama.

:0

Bitno da se leti.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #215
Pa pise da su ga naucili tocno koje moze hvatati, a koje ne  :)

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #216
Ja bi radije da on nosi neku mrežu i da ga samo pokupi sa tom mrežom ovako jdanik može dobit po nogama i porezat se...


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #218
što se toliko brinete oko ptice, čini mi se da se tu radi o potrošnoj robi.

kao što profi pse šalju na kriminalce s oružjem, da odvrate metak-dva dok jure na istoga, (treniraju ih s ćorcima, pa je buka ista a nema nikakve boli, tako da u pravoj akciji nemaju straha od ozljede dok jure na uperenu cijev  ::) )
 te daju priliku poštenima da ciljaju i pogode krimića, te zatim dođu na večeru za obiteljski stol u jednom komadu i sutra opet na posao, ne na groblje,
a pas ako preživi je bonus, ako ne, nabave drugoga, lakše nego čovjeka moramo se složiti.

tako i tu treniraju ptice, ne za skidanje fantoma koji snima apartmane na moru i radi prekršaj od parsto kn...,
već za ozbiljnije događaje, pa nek bude u backupu ako zatreba,
gdje se slažete, isto je manje vrijedna jedna ptica nego neka štićena osoba/događaj....  :-\

a i ona stara: 'svaka roba ima svoga kupca',
pa ako će i neki obični celeb platiti da ima privatno vjenčanje i uslugu čuvanja pticom od potencijalnh paparazzi novinara s dronovima, ne vidim u čemu je problem,
biti će firma koja tu uslugu nudi i ima svoju računicu u tome....
 


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #220
Pozdrav, imam pitanjce, posto vidim da dji ima nesto na akciji:


Da li uzeti phantom 3 standard, ili phantom 2 + gimball?
3 trenutno ispadne jeftiniji na sluzbenom sajtu zbog popusta. No, parsto kuna vise je 2 s gimbalom ovdje:
Ipad/iphone imam, gopro 4 silver imam (ne hvalim se  :D )
http://www.aviteh.hr/web-trgovina/sportske-kamere-i-oprema/dronovi-dji/dji-phantom-2-quadcopter-v2-0-zenmuse-h4-3d-gimbal-detail

Kolko kuzim, 3 bi trebao imati dulje vrijeme leta, nesto vise opcija itd... Nemojte me ubiti kaj tako upadam u temu.
Hvala unaprijed za svaki savjet pro/contra.
Ne, nemam namjeru letjeti i snimati iznad stadiona i slicne bakrace, cisto meni za gust, ucim se letit na symama :D


Po svemu kaj vidim, ispada da mi je pametnije uzeti 3...?
Ili skupiti jos love pa uzeti Advanced, a ne Standard? Ma, to mecu nikad skupit. Pogubila sam se.  :'( Na kraju cu se bacit u fpv ako nadjem zrtvu da mi proda dron...tak mi i treba kad opet gledam Jazz FPV videe.

 

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #221
A baba moja, ptičurina će ti zgrabit i 2ojku i 3cu zato, bolje ne idi u trošak. Uzmi ptičurinu, montiraj joj kameru pa da vidiš videa.

Lp. Sveto


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #222
Ako ti je samo za gust i nemas neke ambicije ogromne onda defintivno Standard. On nema Lightbridge vec se bazira na wifi-u te mu je domet naspram ostalih modela dosta manji, pogotovo u gradskim sredinama. No sve ostalo je na njegovoj strani trenutno, cijena, opcije u aplikaciji i slicno.
Ako ti je bas za snimanje onda bi P2 bio bolji izbor od Standarda. Nadalje i Advanced i Professional su pak korak iznad tih modela generalno govoreci.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #223
1. korak:
Kupi pticu.
2.
Nahrani je.
3.
Smontiraj kameru.
4.
Moli Boga da se vrati.

:D
Bitno da se leti.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #224
A baba moja, ptičurina će ti zgrabit i 2ojku i 3cu zato, bolje ne idi u trošak. Uzmi ptičurinu, montiraj joj kameru pa da vidiš videa.
Pa da mi odleti skupa s kamerom :D


@Tommee, thanks. Neodlucna sam, ipak je (meni) velika lova u pitanju, ajde nisam bas totalni skroz pocetnik kaj se letenja tice jer sam u stanju kontrolirati syme ali opet... Nije mi ambicija raditi profi fotke dronom, ima ih koji ce to uvijek napraviti bolje, fotkam ipak sa zemlje.
Malo uzurpiram temu... Nakon shizofrenog posta nocas, i nekoliko sati kopanja po netu, opet me ulovilo da bih probala FPV. Naravno, gledam 270gp ali posto nemam blagog pojma o modelarstvu/lemljenju/itd, ne znam koliko je to uopce izvedivo.
Kaj se tice grada, ne bih medju zgradama/ljudima nista, hvala ;)