Skip to main content

Topic: LP, Sveto - thriller inside (Read 5755 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #15
Opet 0958921408!

Lp. Sveto


Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #16
OPET: NE SPOMINJI DENISA TJ. IRONICGTI-A U LOŠEM KONTEKSTU


NE ZANIMA ME TVOJ BROJ MOBITELA...JOŠ JEDNA PRIJETNJA I ŠALJEM TI MURIJU NA VRATA JER ZNAM GDJE ŽIVIŠ.


LP, ZEDO

Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #17
Decki, ajmo se malo smiriti.

O Ironicu imam samo rijeci hvale, decko je kulturan, pristojan, uvijek ce pokusati pomoci i nije zasluzio takvo ponasanje.

Sveto, kazes da te ne znamo, u pravu si. Vjerujem da si i ti isto ok, ali si ipak preburno reagirao. Ako ti se covjek ne moze odmah javiti sigurno postoji razlog koji je i napisao.

Svi smo ko mala djeca kada dodje nesto od opreme pa hocemo da to sto prije bude gotovo i da jurcamo po zraku, ali ne poklope se sve stvari od prve pa je potrebno imati i nesto vise strpljenja.

Iz poruka se vidi da je Ironic napravio sve kako ste dogovorili, a s tvoje strane su letile grde rijeci i prijetnje.

Ironic to nije zasluzio, pogotovo sto je htio pomoci, trebao si samo uz vise strpljenja i pristojnije nastupiti i rijesili bi stvar

Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #18
Decki, ajmo se malo smiriti.

O Ironicu imam samo rijeci hvale, decko je kulturan, pristojan, uvijek ce pokusati pomoci i nije zasluzio takvo ponasanje.

Sveto, kazes da te ne znamo, u pravu si. Vjerujem da si i ti isto ok, ali si ipak preburno reagirao. Ako ti se covjek ne moze odmah javiti sigurno postoji razlog koji je i napisao.

Svi smo ko mala djeca kada dodje nesto od opreme pa hocemo da to sto prije bude gotovo i da jurcamo po zraku, ali ne poklope se sve stvari od prve pa je potrebno imati i nesto vise strpljenja.

Iz poruka se vidi da je Ironic napravio sve kako ste dogovorili, a s tvoje strane su letile grde rijeci i prijetnje.

Ironic to nije zasluzio, pogotovo sto je htio pomoci, trebao si samo uz vise strpljenja i pristojnije nastupiti i rijesili bi stvar


1+










LP, ZEDO


 :D :D


lp ANTO
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #19
Reči ću te mami, reči ču te mami...Uh ko dječji vrtič! Stvarno je mala razlika između djece i nas modelara, samo kaj su djeca brzo pomirljiva a vi možete popiti cugu i sve riješiti. Toliko poruka i sve za 100 kuna , pa toga nema ni u vrtiču. Ne krvim nikoga, ni dobroj pomoći u slobodno vrijeme za 100kn ni iščekivanje kvada sa lošim dijelovima da super leti svakako nije ovdje za forim.... Denis je htio pomoči maximalno
a sa druge strane nestrpljenje opet zbog 100 kn zato kaj ne leti.
Ovo fakat ne razumijem.... stvarno je mala razlika u moddelarima i djeljem vrtiču, a i cijena igrački baš ne prelazi granicu lego kockica,
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #20
I tih 100 kn koliko je bio dogovor, ne mozes reci da je za placenu uslugu, 100 kn je ipak premalo, a ljudi si daju za pravo da su te kupili i da im 24/7 trebas biti na raspolaganju.

Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #21
Za sto kuna dobis eventualno tuning pidova

Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #22
Već vidim kako se stvara normativ :D :D .
Ne ulazim tko je koga ali ako ništa drugo ovo mi je "tuđa" škola da se ne upuštam u slične kombinacije. Ionako za ovaj hobi i nemam baš previše vremena i još k tomu da me neko naganja za "siću".
Ako netko želi da mu složiš quad (ili nešto drugo) jer nije sposoban sam onda mu to i pošteno naplati. Ne vidim tu nikakve elemente da ispadneš piz... jer naplaćuješ svoj rad i znanje. Svima je to (tvojih) 5 minuta jel ti to kak ti kužiš 8) ali nitko ne razmišlja koliko si ti utrošio svojeg slobodnog vremena i propuštenih vikenda kako bi došao do rješenja.

To ako nekome trebaš smanjit/povećat "nabrzaka" PIDove na livadi to nije frka ali da će me prikovat za stolicu sljedeća 3 sata kako bi konstatirao xz problem već prelazi u drugu kategoriju. Ali to sam samo ja.........(više puta naletio ..).
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: LP, Sveto - thriller inside

Reply #23
:-))