Skip to main content

Topic: Prijedlog za LCD (Read 2915 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prijedlog za LCD

Shopping faza u tijeku pa da pitam na rgupi...

Kupio bih jedan LCD kojeg bi upario s ImmersionRC transmitterom. Gledao sam onaj Almighty Diversity 7" kod Kopterworxa i djeluje mi OK, ali je out of stock (ne znam koliko dugo).

Ima što slično/pametnije što biste preporučili iz vlastitog iskustva?

Thanks!
Multirotor FTW!

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #1
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: Prijedlog za LCD

Reply #3
Ok je i taj, ali upravo to što si i sam zaključio, što je s prijemnim frekvencijama i dali će raditi u željenoj kombinaciji VTX-a. Original Immersion diversity je dosta papren što se tiče cijene, ali to upališ i radi i uvijek radi i još se bori sa sitnim ispadanjima slike.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #4
kako vam se cįnį podatak da įmaju u prosjeku15ms kašnjenja......kolįko to stvara probleme kod fpv?
dx9-xd8-gobac630

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #5
Ovo kad uključiš: Canon 5D Mark II mode, camera mode is recording, full display on monitor, no delay, no deform, mislim da nema bržeg od toga, veći delay ima sama Hero 3 dok slika s senzora dođe na video out, ali s ovom funkcijom na monitoru možeš apsolutno svaki pokret vidjeti, nema prelijevanja niti kašnjenja kao kod nekih monitora.  8)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #6
To ti ispada kao 66Hz.Znači 66 treptaja u sekundi. Valjda nećeš gledat tekmu na njemu. :D
Inače telkači imaju od 6-8ms.Naravno ovisi i o "marketingu" pojedine firme.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #7
Ovo kad uključiš: Canon 5D Mark II mode, camera mode is recording, full display on monitor, no delay, no deform, mislim da nema bržeg od toga, veći delay ima sama Hero 3 dok slika s senzora dođe na video out, ali s ovom funkcijom na monitoru možeš apsolutno svaki pokret vidjeti, nema prelijevanja niti kašnjenja kao kod nekih monitora.  8)

onda nema potrebe za daljnjim traženjima , a kaj se tiče gopro 3 kad ga furam na analogni tv nemože se primjetiti kašnjenje , dok u spoju na neki moderniji tv, preko usb(video out) ili hdmi kašnjenje je zamjetno..

naravno ostaje pitanje dali diversity ugrađen u tv , ili to kombinirati vani ...
dx9-xd8-gobac630

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #8
Najpraktičnije je da je ugrađen, ali i ne naj bolje, sve ovisi kako se tebi više sviđa  :)
Zaseban VRX ipak ima svoje kučište, svoje napajanje i ne djeli ništa s monitorom pa su utjecaji svedeni na minimum.
1. za ganjanje max rezultata na 5,8GHz Immersion 5G8 Duo
2. za sve ostalo može biti integriran VRX u monitor
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #9
Ajde, vidjet ćemo... naručio sam ovog s antenom pa javim kad stigne. Našao sam uputstva na netu i piše da su frekvencije od Immersiona...

Poslano s tableta putem TapaTalka

Multirotor FTW!

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #10
Onda će fino raditi, vidjet češ  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Prijedlog za LCD

Reply #11
Nadam se...

Poslano s tableta putem TapaTalka

Multirotor FTW!